Den chrámových opic (16.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 15/5/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    Tak to vypadá, že i ti, co se zasekli na chybějících plodinách, zvířatech a produktech, mají šanci :)
    Banánové šílenství! (24.5. - 25.5.)
    Ještě k tomu doplním tip, že se další Zlaté banány dají získat v úkolech a 155 jich je v Rama obchodě za Rama mince.
     
    Naposledy upraveno: 23/5/18
  2. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    mají šanci, pokud mají naducané florenové konto ... ty ceny jsou dost vysoké ... ale je pravda, že já ty banány zaplatila u Královny nákupem chytacích košíků, jinak bych taky postupovala pomaleji ... zbývá poslední totem, tedy 5x15=75 tiár, namlít, vyřezat, vše ostatní mám ... dnes z kaktusu-čepice padlo z plantáže 7 ks, u vodopádů tuším 5 ks (ale tam mám i pár novějších stromů, takže cca 150 pidipolíček), přes den budu pěstovat to, co potřebuju, na noc opět něco delšího ... něco jistě pošlou i moji skvělí sousedé, jimž tímto děkuji
    :inlove:
     
  3. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    marcelina0007: A mas taky vic poli? Z Tvého prispevku mi prijde, ze mas na plochach prevazne stromy, chlevy a vyrobny, z tech ale tiary nepadaji ;)

    Jinak ja ted pestuju chilipapricky, no moc to z nich neskace (4ks ze 2 ploch), ale davam jim ještě sanci, potrebuju je pestovat do stodoly :p
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  4. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Škoda že se nedají banány posílat mám jich pár navíc...
    :sleepy:
    [​IMG]

    já sem si to myslel...​
     
    Naposledy upraveno: 23/5/18
  5. papulice

    papulice Veterán fóra

    tak sem dospěla k totemům kde je potřeba 80 tiár na oba,vidím to tak na týden při té frekvenci padání,no tedy sbohem...
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  6. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Akcni bez JC (takhle bychom teda ale daleko nedosli) :music:
    prales (120 pidi) = 2 tiary,
    plantaz (148 pidi) = 4 tiary,
    vodopady (56 pidi) = 4 tiary
    Za hodinu sklidim 30+37+14 = 81 poli 2x2 s proteou bez JC, toz jsem teda zadostiva vysledku :D
     
    Naposledy upraveno: 23/5/18
    tydýtková, Apachie1 a vilm4 tohle ocenili.
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Sklidil jsem všechny 3 plochy akční a padlo celkem 15 tiár.Z toho 9 v pralese,bo tam trůní 7 JC.Zbylé dvě plochy shodně po 3 kouscích.
    Tak asi JC přece jen trochu působí.
    Teď sem tedy dal 2x1 všade Habanero.
    Arboretum dalo 8 provazů.:)
     
  8. upirka42

    upirka42 Pisálek fóra

    Abych akci dokončila, potřebuji každý den 15 provázků, 15 tiár a 500 akční plumérie. Tak si držím palce a všem ostatním taky ať to napadá.Pěknou hru. ;)
     
  9. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    14 tiár za sklizně je v pohodě..tedy,jestli máte možnost pravidelně sklízet 3x denně.Pokud ne,je potřeba si přivstat v noci,ale co by jste pro farmu neudělali,no né ?? xD
     
  10. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    U Křišťálových vodopádů mám tukany = 30 chlívků: z polední sklizně jsem získala 22 provázků - celkem slušný výsledek, když to vydrží a budu sklízet 3x za den, budu spokojená.
    Kolik získám tiár budu vědět po 16. hod. - na pidipolích mám biskupskou čepici.
     
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    To není špatný nápad! Asi přehodnotím strategii a zítra dám všude žlutý koaly.Přece jen zrají rychleji než stromy!
    Padají provazy i z TS? Že bych tam švihnul i hromadící se TS z akcí(36 ks).To zas bude šrotu,na farmě mě čeka stejnej počet. Očekávám stádo nosorožců,žiraf a hejno červenek!:eek:xD
     
  12. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Neztrácejte naději,času je ještě fůra!A když vám bude nejhůř,přečtěte si vtip od Jonsdorfa.
    Jonsdorf-díky,dostávám pořád záchvaty smíchu.Já totiž jím jenom hnědé banány,které doma nikdo nechce.
     
  13. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Padají, já měla teď zralé 2 TS a vypadly 2 provázky :)
     
  14. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Dala jsem akční na 1x2. Z deštného pralesa se třemi JC 1 tiára, plantáž bez JC 7 tiár, z 1/2 vodopádů bez JC 2 tiáry.

    Teď jsem zasadila ibišek jedlý na pohopole, s SH a zkracovadly je to 1h37min.
    Dám vědět výsledek.
     
    Naposledy upraveno: 23/5/18
  15. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Baroland Coz o to si v noci privstat, ale jak to mam s osmihodinovkou delat, kdyz chodim spat kolem pulnoci a vstavam v 5:30? :p

    protea s SH bez JC na 2x2 vs. tiara:
    prales 30 poli: 4 ks
    plantaz 37 poli: 4 ks
    vodopady 14 poli: 2 ks
     
    vilm4 a Apachie1 tohle ocenili.
  16. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    matlafousová treba tej zeline dávať zelené kvapky a chodiť spať iba na otočku.To by bol frmol ako sa patríxDxDxD.
     
  17. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    -Kuteno- xD Jo a posteli pak muzu rikat obydli pro nemrtvou hyenu, ne? :p Btw na otocku spat chodim: vecer padnu a otocim se az rano, kdyz zvoni budik ;)
    No, kdyz to tak ale pozoruju... nutno podotknout, ze nova mechanika (pokud znamena priskrceni padatek prip. jednoho druhu padatek do 14ti denniho intervalu) se mi nezamlouva ale ani trochu!
     
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Radku prosím, pošli mi vtípek do pošty, potřebuji se zasmát jak sůl xD

    Tak chybí už jen tiáry a to asi 130 kousků, už mám přepěstováno, tak půjdou na pole delší rostliny, bude snad brzy hotovo, dárky to jistí ;):)
     
    vilm4 a Apachie1 tohle ocenili.
  19. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Já měla dovčerejška u vodopádů všechna zvířátka a po stranách na všech plochách stromy. Takže provázků mam přes 200 kousků a dělám totemy v sedmé řadě. Horší je to s tiarami. Někdo tu psal ale dobrý nápad, který jsem dnes na noc vyzkoušela: použít před sklizní masku Tiki, zkrátí produkci zeleniny o 20% na baha a s normálním hnojem a vodou zasít 15.hodinový čajot, doba růstu je něco přes osm hodin. Dala jsem ho na velká pole a ze tří ploch ráno vypadalo 24 tiar. Mam 6 JC a hodně mazlíků na BZ, které jsem použila.Času je spousta, tak zkuste vyzkoušet.
     
    zahradnice4, vilm4 a Apachie1 tohle ocenili.
  20. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Takové množství padátek nepamatuji:(3 plochy Saguary,celk:sleepy:em 37 tiáry,tímto tempem se jistě někam dohrabu!:sleepy:
     
    vilm4 a Apachie1 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.