Den chrámových opic (16.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 15/5/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    jaké stromy mám dát aby z nich něco vyskočilo poradte prosím
     
    vilm4 a Jonsdorf tohle ocenili.
  2. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Pavčo tak to bych rád taky věděl?
    No florenovník by bylo asi to nejlepší,že?
    :D
    Jenže ten zase nedává bézetka...
    :(
     
  3. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Ufff! Tak mám pocit, že mám poněkud nižší IQ. Vůbec tomu nerozumím, ale to nevadí. Hrrr do toho. Pěstování více než dost, padátek též (hlavně aby vůbec padala), ale jinak by se baha nudila. Joooo a stonek? No, to se zase předvedli...
     
  4. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Narval jsem stromy dle potřebnosti v úkolu a zítra se ukáže, jestli to bylo to pravé ořechové. Také mám prales plný výroben a dlouhodobých chlévů. Samo, na naše borce ani nedohlédnu - nemám to hafo citrónků.
    Je jasné, že stromy zůstanou alespoň po krajích, neboť 450 pitahají je fakt dost. Pořád je někde chtěná, já trochu zazdil kontrolu a najednou jsem měl kritický stav několika stovek. Ale už se to začíná zvedat, tak si to zase neumenším.
    Zdar a sílu do zápřahu!
     
  5. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Alelujá,RT nás miluje,lidi jásejte!Stovky padátek,tisíce akčních kytek a jako třešnička na dortu-mletí!A navíc-nemám ráda opice(jenom orangutany-a to je lidoop,a Makaka Magota-a to je člověk).Jenže ty tanečnice jsou roztomilé,tak se nebudu jen dívat.Venku prší,doma uklizeno,pes vyvenčený,kočky nakrmené-tak jo,jdu do toho.Hodně zdaru přeji všem!
     
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den :) další akce na ostrovech mě mile překvapila i když je toho tentokrát docela dost, ale nemusím opět rušit chlívky, výrobny a stromky které jsou na akci docela vyrovnané. Až podle množství padátek to začnu střídat. Zásoby ve stodole jsou slušné až na ty pandy a hůlky, ale už se na nich dělá :p. Délka rostlinek mi pracovně vyhovuje ... i když ... to dnes zkusím nenápadně na mobilu xD

     
  7. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    vilm4: No proto! xD

    Zkrácená verze návodu:
    - na akci máš 13 dní, ne 6 jako obvykle
    - v každé z 8 skupin (přepínají se vpravo dole) musíš udělat 2 ze 3 totemů
    - každý totem se skládá z 5 částí, abys každou z nich vyřezal, musíš dodat nějaké zboží a dostaneš nějakou odměnu
    - co za zboží budeš dodávat záleží na tvém rozhodnutí - projdi si seznam skupin a rozhodni se, na co máš suroviny a co chceš získat za odměny (nezapomeň, že z každé skupiny budeš dodávat dva ze tří sloupců)
    - dokud nezačneš do totemu dodávat zboží, můžeš svoje rozhodnutí změnit a vybrat si jiný; jakmile dodáš byť jen jednu jedinou kytičku, už to nezměníš a totem musíš dodělat celý
    - pokud zvládneš dokončit (=vyřezat všech 5 částí) 1/4/9/13/16 totemů, dostaneš kromě těch odměn za části totemu ještě i nálepku/1-3 dekorace/řádek do stonku
    - a dvě ze tří dekorací můžeš mít dvakrát, protože jsou i jako odměny za 7. skupinu (ale protože můžeš v každé skupině udělat jen dva totemy, nemáš šanci získat v 7. skupině všechny tři dekorace)
    - princip akční kytky, pajdátek a mletí akčního produktu snad popisovat nemusím... ;)
     
    Naposledy upraveno: 16/5/18
  8. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Tak se obávám, že pár věcí nemám odemčených... Takže uvidím jak to zmáknu, kde se zaseknu a zůstanu viset.... Akorát mám pocit, že to co chci tak to nemám odemčené - ach ty zlaté banány, budu muset zkusit hledat v dole...xD
     
    vilm4, Jonsdorf a evainfo tohle ocenili.
  9. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Je nekde napsano, ze treti totem nepujde udelat? Mne to z toho navodu neni uplne jasne, ale rikam si, k cemu by byly sipky na pohyb mezi tanecniky? Asi to zjistime az v prubehu hry, ale ja myslim, ze budeme moct udelat totemy vsechny, v kazde skupine dva povinne, aby se clovek mohl posunoit dal, ale bude se dat vratit k tomu poslednimu a dodelat ho. Ovsem sama nevim, zda to vyuziju, skoro vzdy minimalne jeden v kazde skupine mi prijde nezajimavy.
     
    vilm4, evainfo a Xenie6161 tohle ocenili.
  10. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, tak po několikátém přečtení infa k akci, sem to konečně pochopil :oops:. Akci hodnotím, jako vydařenou ne pro odměny, ale pro její delší čas trvání. Rychlíci budou stejně hlásit za dva dny splněno a nám ostatním na to zbude spousta času. Za mě jen tak dál. I když někoho právě ta délka akce může odradit, ale klidně ji krásně splní dříve. Jen pro začínající hráče to moc není, jsou tam suroviny, které ještě nemusí mít otevřené. Takže pokud bude tento typ akcí bude vícekrát, tak třeba na farmě by to mohlo být pro nováčky dobré.


    Hezkou hru ...
     
  11. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    Mno, tak na tohle jsem teda hoooodne zvedava, vyskočilo mi 22 ks tiary a 8 provazku... Ano, zvere a stromu jsem mela vylozene par kousku, zbytek byl kaktus bisk. cepice na pidipolich... Vim, ze je na akci dlouha doba, ale potrebneho množství je spousta, no tak jsem zvedava, jak tohleto dopadne :) Vsem at se dari
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    jen 8 tiár z 6,5 hodinovky, stromy na jedné ploše ještě nesklizeny, jela jsem minulou akci až do konce, tak to asi bude bída :sleepy::oops::p
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  13. emoušek

    emoušek Rádoby autor

    krátká pauza, super
     
    vilm4 a marketka47 tohle ocenili.
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    To si dělaj ..... stou zbíječkou!:p
     
    vilm4 a papulice tohle ocenili.
  15. HenryVIII

    HenryVIII Pisálek fóra

    Posbíral jsem bonusy, a hra vypadla. To si dělají z lidí (_|_)?
     
    vilm4 a marketka47 tohle ocenili.
  16. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    mě vyskočilo jen okno o pauze, to ta akce pěkně začíná, zřejmě se opět něco nepovedlo
     
    vilm4 a marketka47 tohle ocenili.
  17. kazetacka

    kazetacka Pisálek fóra

    sotva začne akce tak pauza to si z nas dělaji srandu
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  18. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Pěkné. Stihl jsem akorát osít (naštěstí) a poslední plochu se stromy mi skryla ovce se sbíječkou...

    [​IMG] Copak za to může čas? Proč ho zabíjet?

    Dávám palec (posypaný solí, pepřem a chilli) nahoru. Kdo z RT je ochoten si na něj sednout?
     
    Naposledy upraveno: 16/5/18
  19. p-eetra

    p-eetra Vážený autor

    Výborně, stačila jsem sklidit, ani nevím kolik mi toho kde vypadlo a hle .... naskočila mi krátká pauza a mám se jít podívat do kina na film. Tak asi půjdu
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  20. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Tiáry budou vypadávat z rostlin... Tak nevím, potom Saguaro není rostlina... Vypadla 0 - slovy nula. :p
     
    vilm4 a marketka47 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.