Den chrámových opic (16.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 15/5/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Hlavně jestli bude zase padat hra! To bude nářků, pcha...
    Tož jsem mrkl do kalendáře v ofi ráno - tam byla nová mechanika. Jsem si říkal: a máš to FP! No a ona to opičí akce. Picni babu do vazu...
     
  2. Pecuska007

    Pecuska007 Vycházející hvězda fóra

    Modíci půjdou některé položky plnit pomocí FL? V chrámu toho ještě nemám dost otevřeno :( celé dvě poslední místnosti a plus něco z těch dalších
     
    vilm4 a myš59 tohle ocenili.
  3. libakos

    libakos Polobůh fóra

    No včera jsem utopila další tlačítkový telefon (už druhý) a mladí mi dali starší dotykáč,pro mě ,,guláš ",další ,,guláš"se na mě řítí v této akci.Nerada na farmě moc přemýšlím a většinou ani nesleduji stonek,prostě ráno sklidím kombem a hotovo. Je to moje rozhodnutí a tak co se zadaří to bude, ostatním přeji co nej strategii a ať se daříxD
     
  4. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    No to je zase zmatek :) Ale co, aspoň to bude něco trochu jiného než jen bezduché pěstování.
    Jen mě mrzí, že dvě z dekorací získáme dvakrát a tu třetí ne.

    Varování: dodávat je potřeba i šlechtěnce. Většinou se jedná o 1. stupeň, takže to by mělo být v pohodě, ale ve dvou případech narazíte na 4. stupeň!
    ŠlechtěnecStupeň šlechtěníTotemová skupinaTotem
    1x zen panda​
    1​
    2​
    Teakový totem​
    1x mamut​
    4
    4​
    Teakový totem​
    5x bílý slon​
    1​
    5​
    Teakový totem​
    5x saimiri opice​
    1​
    5​
    Obsidiánový totem​
    4x sněhový velbloud​
    1​
    6​
    Obsidiánový totem​
    4x zen panda​
    1​
    6​
    Alabastrový totem​
    1x tančící panda​
    4
    8​
    Obsidiánový totem​
     
  5. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    Zkusím, uvidím;)
     
  6. mamba54

    mamba54 Stará škola

    Tak jsem si to taky už spočítala, budu potřebovat 23150 plumérie, 405 tiáry a 470 provázků, na to, že je tato akce tak dlouhá, tak si myslím, že to není tak hrozné a odměny jsou pro mě velice zajímavé, už se těším, jak budu dlabat totemy;)xD
    horší je, že mi docházejí kupony, takže asi budu muset sklízet rúčo:sleepy:
     
    Naposledy upraveno: 15/5/18
  7. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Že bych se na to nevytento .... každopádně je důležité, že máme volnou farmu na pěstování expertních plodin ... o_O:pxD

    Doufám, že těch diskutovaných 300 levelů přidají nejpozději do týdne, ať je nějaká legrace :music:
     
  8. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    bbowling
    Nestraš. Chci si užít postup do 200. levelu ještě v situaci, kdy ještě bude (alespoň pár okamžiků) finálním levelem Farmeramy... (mám na to tak 9-10 dní).
    Jestli ten upgrade udělají ti chytráci den před mým postupem do dvoustovky, budu si připadat jak v románu Hlava XXII...
     
  9. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    jan.svatek: máš samozřejmě pravdu, že jsem počítala se splněním všech totemů a máš pravdu, že to pro získání stonku potřeba není. Nicméně nejspíš nějaký navíc udělám. Některé totemy za to ale opravdu nestojí, takže to vypadá na naprosto pohodovou akcičku, i když odměny se právě probíhající akci tedy rozhodně rovnat nemohou
     
  10. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Pekny den vsetkym...tak neviem tato akcia ide mimo mna,,odmeny veru nic moc,,nechapem k comu jasat..uz ma tato prebiehajuca akcia unavuje..to pestovanie a zase do zblbnutia??nie dik...

    vsetkym nech sa dari v akcii..a bacha nech vam indiani neukradnu tie totemixDxD
     
    vilm4, Mikeš a romanbn1000 tohle ocenili.
  11. Myška1951

    Myška1951 Pisálek fóra

    Co je myšleno čínským jamem? To má být čínská datle nebo něco jiného?
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  12. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    Myška1951: Čínským jamem je myšlen Jam čínský :)
    Najdeš ho ve F.A.Q. a na Bahamaramě 5 a půl hodiny po zasazení ;)
     
    aljanu, vilm4 a zejdy66 tohle ocenili.
  13. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Stálé zdraví vespolek, takhle se mi to začíná zamlouvat - na Baha se opět něco děje, bude se sice pěstovat, budou se sbírat pajdátka, bude se mlít a dodávat....ale trošku jiná akce. Na Farmě se bude dát pěstovat to, co bude do dodávek chybět ( anebo do stodoly)... i když podobná akce na Farmě by taky nezaškodila, že? Ať trošku pohneme tím, co máme na hlavách, aby nám nepršelo do krku. A do toho ve stejně dlouhém čase dát děsivku - tam je pořád co dělat a nějaká delší akce by se snesla, nepletu se? No tak dobrá, možná pletu..... ale tady dnes zapršelo, takže bych prosil houšť a pravidelněji a větší kapky si nechejte do jiné země, třeba do Německa. xDxD Takže přeji všem mnoho zdaru a ať se práší za kočárem a šlechticem tohoto týdne je Mr.Bear, Miss.Cat a Mickey Mouse. Ať žijí....
     
  14. Myška1951

    Myška1951 Pisálek fóra

    Díky za info. Je tu tolik rostlin, že člověk v tom začíná mít binec.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  15. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Nebudu blbnout a udělám asi jen "dietní" verzi. Pokud jsem si to spočítal dobře, na získání pomelovníku potřebuju 4100 plumérie, 100 tiár a 110 provázků. To by mělo být splnitelné levou zadní, a to další už mě nijak extra ze židle nezvedá, i když odměny jsou pěkné. Možná, že si nakonec to triko ještě během těch 14 dní pohoním ;).
     
  16. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Jasně možu si za to sám,mám pořádně číst,ale jen debo dá stejný název pro rostlinu jako pro stávající strom.Nota bene obojí na Baha.
    18mega v kopru zbytečně.
    Jinak:
    3 totemy musí jít vyrobit,neb v 7.skupině jsou všechny 3 dekorky.
    To myslí vážně ? budem dostávat plodiny jako odměny?
     
    Naposledy upraveno: 15/5/18
  17. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Nejstrašnější na této akci je, že trvá až 13 dní.
    To rozhodně pro mě není pozitivní, na rozdíl, jak to někteří přijímají.
    "Titan", "Ruby" a "Bornholm"? Ty jsou ze kterého století?
    Vypadá to, že se nejedná o vtip.
    Cicimek? Z toho už mám pořádný čínský sad, háj či les (netuším, co je správně).
    Stonek o ničem - bedna s krásnou věcičkou. Co že to v ní bývá, jedna růže nebo chrpa ... ?
    TBZ už dávno k ničemu nepotřebuji.
    Nejsem sběratelem řádků, ale tento má jedinou výhodu, že dobu aktivace nemá
    28 hod.
    K tomu zmatený popis akce, 3 dekorky v jedné skupině, když se dají splnit snad jen dva totemy?
    Nebo je to snad jinak? Stejný název akční rostliny a stromu, to musela vymyslet velmi moudrá hlava.
    Nenašel jsem na této akci nic, co by mě navnadilo.
    A to jsem se věru hodně snažil a hledal a hledal ...
    :(

    Edit
    Trepifajksl - i čerta starýho, k čemu to?
    K čemu mě to navádíš? Na co krejcary, když trh zeje prázdnotou a koupit
    za ně není co. I tak je už přehazuji lopatou. To kdybys mi je, pekelníku,
    svou pekelnou mocí pomohl proměnit na reálné konto, to bych bral.
    Na prodej mi vůbec nezáleží plýtvat SKáčkem. Má kocouří povaha mi
    velí zbytečně nerozhazovat.

    A jestli ti mohu poradit, tak nejhezčí háj je březový.
    :D
     
    Naposledy upraveno: 15/5/18
  18. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Kocourku, tož narvi tulidomek pandama a slonama a šlechti. A na tvém trhu ti urvou i ocásek! A aby se ti žíly nekrátily ,přidej opici i blouda, na pole hoď jam a maracuju či pantoflíček a uvidíš ten nádherný, čirý vejvar!:p:)
    Kytka je osmihodinovka, to se dobře pěstuje, bo člověka tak nebolí, že je v práci a nemůže sklízet. Odměny neřeším,neb to bych mohl jít rovnou do hájů(se neumím rozhodnout - jestli borového či dubového).
     
  19. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Ja nemam tucnaka, toz je to jasny. Akci plnit budu az do konce. Jen jsem se tesila. ze tento tyden usetrim kuoony na pomocniky a ono nic. To je budu mit brzy vypotrebovany a pak mne to farmareni brzo prestane bavit :).
     
    aljanu, vilm4 a evainfo tohle ocenili.
  20. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Totem sem totem tam, co já teťkonc udělám.

    Po 2 poškrábáních na hlavě a třetím přečtení, nejsem o nic moudřejší než když jsem začal číst, takže to nechám na zítřek a podle popisování lidí na fóru, začnu machrovat jak jsem to hned pochopil a že nejsem takový mamlas jako ostatní kteří kladou "blbé" otázky.

    :music:

    Řádek má asi takový smysl jako zvonek v teepee (když jsem na farmě 2x za den a ještě nepravidelně, nemá smysl nic zkracovat nebo špekulovat nad "%")
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.