Den chrámových opic (16.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 15/5/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. .hihinka.

    .hihinka. Pisálek fóra

    koaly jsem už našla
     
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Myslím si ,že celá akce je špatně nastavena a s přibývajícím časem bude čímdál víc nakrknutých hráčů! Ikdyž je vše pečlivě rozepsáno na první straně!:eek:
     
    Xenie6161, Jonsdorf a megi1967 tohle ocenili.
  3. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Prý střední akce?
    Chtěl bych slyšet reakce hráčů v nižším levelu.
    Je to prostě na houby...


     
    Naposledy upraveno: 20/5/18
  4. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Je jen jedna rada - vyberu totem a kolem něho je vše co se bude dodávat. Než ho odkliknu, zkontroluji, zda u všch komodit není před lomítkem 0 ( např. 0/200). Prostě člověk nesmí být zbrklý. Však totem mu nikam neuteče a kontrola zabere minutu.
     
  5. Yvetka

    Yvetka Pisálek fóra

    bohužel nemám,myslela jsem si,že se dají tuleni koupit :-( chybí mi pár banánů :-( děkuji
     
    kaolín11 tohle ocenil(a).
  6. romča2012

    romča2012 Zelenáč fóra

    Kde seženu ibišek jedlý, co to je?
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jelikož je to akce na baha,tak všechny plodiny stromy a zvěř hledat nejlépe zde!!![​IMG] :)
     
  8. dastra

    dastra Pisálek fóra

    Malou radu pro všechny, kteří nemají v chrámu aktivované produkty potřebné pro vyřezání totemu. Já jsem si koupila zlaté banány v rama shopu, v neonovém obchodě a plnila jak urvaná úkoly v družstvu, kde byl zisk ZB nebo TBZ. Také z magického stonku plynou TBZ. Takže jsem nasbírala banány i za postup na vyšší level. Zkrátím to: dorvala jsem se k odemčení papyru a leknínu, ale jsem celkem vyčerpaná ze zásob, krejcarů a věnovala jsem tomu čas, páč je víkend. Doma neuklizeno, farma (ta opravdová kolem baráku) zarostlá...tak přemýšlím, zda mi to stojí za to. Kdysi jsem kvůli posedlosti Farmeramou přestala hrát - 3 roky. A zase jsem do toho spadla. Zaplaťpánbůh za tolerantního manžela. Takže beru motyčku a jdu ven.
     
  9. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Hezkou a pokud možno klidnou neděli přeji.
    Klidnou?Jak se to vezme....i když si říkám,že mi to za to nestojí. Téma - tiáry.Vypadnou 4 kusy
    z ploch zázvorovníku,z akční květeny buďto nic nebo jeden kousek.Jestli si někdo myslí,že když
    utáhne kohoutek s padátky,že nakoupím koše,tak se velmi plete.Nekupuji a kupovat nebudu.
    Jestliže nenapadají do konce akce,házím na to bačkory.Za celá léta jsem nevynechala akci,každou
    jsem dokončila i když někdy na poslední chvíli,přesto je mi najednou jedno,že bych tuto nedokončila.
    Já se nezměnila,farmu mám ráda,tak čím to asi tak bude??
    :p
    Všem,kteří nemají hotovo přeji mnoho padátek a pevné nervy.
     
  10. simikok

    simikok Pisálek fóra

    No, to já taky, a hned v prvním. Moje chyba - nevšimla jsem si že nemám goji, ale mohlo by to přece jít zrušit a kdyby propadlo to co jsme tam už dodali, ne? -A jinak - k tomu goji se mám dostat jak? Nenašla jsem ho ani při odkrývání za banány.??
     
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Mamut je šlechtěnec slonů. Takže buď vyšlechtit nebo koupit na trhu (je-li tam nějaký v nabídce)

    Musíš mít tyto rostliny aktivované v opičím chrámu na Baha, abys je mohla pěstovat nebo koupit na trhu.
    Koaly musíš mít rovněž aktivované v opičím chrámu. Pak koupíš výběhy nebo zvířata na trhu.

    To samé ibišek, goji (plod kustovnice), tuleň...
    Klikni tady
     
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Se divím,že RT neprojevil svou obvyklou hamižnost a současně s akcí nespustil výprodej ZB!o_O
    A to jako fakt nejde ani dokoupit za FL? To už vůbec nechápu.Tolik potencionálních zákazníků a RT to nechá projít bez povšimnutí?o_O
    Nám na starý kolena nějak vyměknul.o_O
     
  13. bavlnka11

    bavlnka11 Zelenáč fóra

    ahoj kde dostanu totem tiki
     
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  15. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Krize vrcholí.
    Tiár mám od začátku akce jen 32
    Provázků mám 229.

    90% ploch mám pole. Už jsem 2x otočil Saguáro - což je kytka rostoucí 24 hodin - a ze 2 ploch mi vypadlo 6 kusů.
    Z akční kytky mi vypadne z velkým štěstím kolem 3 kusů.

    Takhle utažený kohoutek u pěstování kytek jsem ještě nezažil.
    V podstatě sadím jen akční, protože jiná kytka nebude mít větší šanci na vyskočení.

    Zatím mám hotovo 6 totemů. Stojím právě na Tiárách, protože momentálně potřebuju 6 Květinových tiár a na ty mi chybí padátka.
    Ono totiž u 4/8 to chce 30 Tiár a 6 Květinových tiár.
    Což mi v padátkách, napadá tak za další 3 dny.

    Když nestihnu, tak se nezblázním. Už jsem si zvykl na to že mnoho akcí dost často poslední dobou nějak nestíhám.
     
  16. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Opet jsem prekvapen kolik pologramotnych lidi tu je, neumi cist ale umi psat, zajimave... je tu nejaka stranka aby se neptali na totez, nejlepe hned po odpovedi na svou otazku... ale taky nechapu, ze rovnou kdyz zvolim totem tak system nevypise cedulku "nemate otevren XXX, chcete opravdu tento totem?" a bylo by 100% jasny, ze to odklikne jen hloupej clovek a to si tady pak muze stezovat, tedy ukazat ze fakt neumi cist...
    Ja ovsem taky udelal chybu, semlel jsem tiary misto provazku... ale neva, budou potreba jinde :)
    Tiary od sousediku a sam davam provazek, ale asi zacnu davat tiary, prestoze na plochach mam kytky a jen 1/2 jedne plochy jsou zvirata+stromy, tak jich je vic... a to jsem na noc daval dlouhodobku coz nebudu pres tyden delat, nejak mi toho kviti nepribyva dost...

    Vypadavat ma 41 tiar/den, v tuto chvili ma byt 77 (nebo chybet 448 ), mam 140 (chybi 385 ), mam 26% hotovo.
    Vypadavat ma 45 provazku/den, v tuto chvili ma byt 84 nebo chybet 491, mam 226 (chybi 349 ), mam 39% hotovo.
    Stav kytek : idealne 4057 kusu (2150/den ), mam 3495 z 27950 (12% ).
    Vse je zavisi na tom ktere totemy a kolik se namele kvetinovych tiar a lei!
    Zatim uplynulo 14% casu, zbyva 266 hodin.
     
  17. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    dastra: ještě jsou ZB v obchodě u právě probíhající neonové akce. Za 105 zámků jich dostaneš 5 ks - lze koupit 2x.

    Edit: Omluva, přehlédla jsem, že to tam uvádíš!
     
    burds tohle ocenil(a).
  18. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Za starejch dobrejch časů stačilo napsat úkol je od 20-50-apod. levlu a každej věděl zda může plnit a na co nemá pysk.
    Dnes je to samej zlatej banán,volná morálka,honba jen za BBZ a hráči v nízkém lvl ani nevědí co mohou a co né.Jak tak čtu, oni to neví ani ti ve vyšším.
    Nechci urážet nízké vzdělání,ale RT by si měli uvědomit,že hru hrají i v --gladéši,--džistánu a kdoví kde,tudíž sice maj ntb z charity,ale chybí edukace. Ukol tudíž by měl jít kdykoliv přerušit a vrátit na začátek.Pak by této možnosti mohli využívat i v česku/slovensku.
    :eek:
     
  19. Natalyk77

    Natalyk77 Pisálek fóra

    • Nevkládej více příspěvků za sebou. Pokud chceš něco připsat, použij tlačítko upravit. Děkuji Skali
    U mňa sú slony na šľachtenie zamknuté >:( dajú sa len pandy a ťavy :mad:

    Pri minulej akcii na baha šlo preskočiť dodanie anony šupinatej za pár Fl (aj to som sa dozvedela až po akcii) a teraz sa ani nedá vrátiť na iný totem ak som omylom dodala do iného??? ved to je moja strata produktov.. nie RT....práca chvatná málo platná - mám tulene tak hrrr ale pluméria asi v inom roku o_Oo_O skončila som na 6 toteme :cry:
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/5/18
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Natalyk77 - šlechtění slonů musíš aktivovat v 5. místnosti opičího chrámu
    [​IMG]

    Před začátkem dodávání doporučuji prohlédnout důkladně, co bude potřeba do kterého totemu za komodity (pro ty, co nemají v opičím chrámu aktivováno všechno)
    [​IMG]

    Anebo se podívat v popisu akce na 1.straně diskuze do té hezky vypracované tabulky, co kam bude třeba.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.