Den chrámových opic (16.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 15/5/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ahojky, jako obvykle padátka nepadátkují, no nic, pěstuji a čekám až dopadají. Jára
     
    axamík a burds tohle ocenili.
  2. bubujaja

    bubujaja Pisálek fóra

    nevím jak vám,ale mě tiára nepadá.Navíc dostala jsem ji 9x jao dárek a ve stodole jen 4,přitom jsem nic nemlela.Kdo ví co všechno se nám nepřipisuje i jindy.
     
  3. donald35

    donald35 Zelenáč fóra

    moze mi niekto poradit ako ziskam mamuta
     
  4. bubujaja

    bubujaja Pisálek fóra

    musíš šlechtit slony
     
    burds tohle ocenil(a).
  5. Feris1

    Feris1 Expert fóra

    Akcia je este na zaciatku a uz to tu je, padatka malo padaju, vsak pockajte casu do konca akcie este dost.treba poskusat rozne rastliny hlavne dlhotrvajuce ono to napada.
     
    Trepifajksl, Xenie6161 a evainfo tohle ocenili.
  6. donald35

    donald35 Zelenáč fóra

    dakujem za odpoved
     
  7. szdeno72

    szdeno72 Zelenáč fóra

    kde získam tiki-totem?
     
  8. zuzana.73

    zuzana.73 Rádoby autor

    ahoj, jsem v haji. :(
    odklikla jsem totem ve kterem je potreba dodat mamuta.
    bohuzel ho nemam a nikde jsem nenasla.
    poradite mi, kde ho najdu?? diky :)
     
  9. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Musíš si ho vyšlechtit ze slonů. Doporučuji nákup nižších šlechtěnců, půjde to rychleji.
     
  10. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

  11. milujubublinky6

    milujubublinky6 Zelenáč fóra

    prosím...kde se seženene totem tiki ??Je potřeba do obsidiánového totemu :-(
     
  12. mico5252

    mico5252 Rádoby autor

    banany ooooo.... zlate banany kde ste, tak rada Vás mám a Vy tu nieste...akcia pekna ale aj ked som lv 95.a na baha 285 skončila som na papyruse nemam sa k nemu ako dostať- akcií s odmenou Z. banany je malo. čo sa tika všetky ktore boli mne dostupne su hotove .škoda že akciu nespravili tak ako tu minule názou si už nepamätam bol tam "pan Kozel a Pan Opičiak" ale pačílo sa mi že to čo som nemala otvorene sa dalo dokupiť za floreny. asi nechcu.. peňáze..
     
    Naposledy upraveno: 20/5/18
    evainfo tohle ocenil(a).
  13. Yvetka

    Yvetka Pisálek fóra

    prosím,dá se někde koupit tuleň?nemůžu ho nikde nnajít,ani v O/D ani na trhu.
     
  14. FarmaJana70

    FarmaJana70 Pisálek fóra

    Tak a už jsem skončila. Přehlédla jsem v totemu tuleně, které nemám a chybí mi na ně moc banánů. Dál mě to nepustí. Proč to nejde vyrušit? Myslím ten jeden nedodělaný totem.
     
    Xenie6161 tohle ocenil(a).
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Yvetka A máš je aktivované?
    [​IMG]
     
    evainfo, Skali a Yvetka tohle ocenili.
  16. RendyMCAir

    RendyMCAir Zelenáč fóra

    Pro realizační tým, těchto rádoby akcí pro každého. Kolik lidí z celkově registrovaných si může ty akce dovolit zahrát?
    Mám na Baha 86 lvl, a teda hned jsem vyloučen, protože nemám lenochoda, ibišek, goji, leknín, a mohl bych pokračovat.
    Tak se klidně i ptám, můžete ty akce navrhovat tak, aby se mohl zapojit každý hráč?
    Díky R.>:(>:(:mad::mad:
     
    Arči1000, mico5252 a pavcape tohle ocenili.
  17. .hihinka.

    .hihinka. Pisálek fóra

    prosím kde vezmu koaly nemám výběh a kde seženu totem Tiki?
     
  18. sasenka21

    sasenka21 Zelenáč fóra

    ahoj, uklikla jsem se a zvolila jsem špatný totem (nemám odemknutou jednen strom, ze kterého je potřeba dodat plody) a již dodala první dvě položky, když jsem si toho všimla ... takže už úkol nemůžu hrát dál?? špatně zvolený totem nejde odstranit ......
     
    pavcape tohle ocenil(a).
  19. houmer71

    houmer71 Zelenáč fóra

    dobry den kde ziskam vyrobim nebo jak vypestuji totem tiky???
     
  20. Kalena78

    Kalena78 Zelenáč fóra

    Proč nejde papyrus a leknín koupit na trhu?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.