Den chrámových opic (16.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 15/5/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. adrianka132

    adrianka132 Perspektivní autor

    s padátka je to bída jsem na 4/8 hned od startu jsem si vytočila 200% sklizen tak to byla paráda:)at se vám daří
     
  2. Ztracená_Varta

    Ztracená_Varta Zelenáč fóra

    Prosím o odpověď, resp. reakci: Myslela jsem, že mám goji, ale nemám a tak jsem tedy se hrou skončila, protože nevidím způsob, jak to zrušit a vybrat jiný totem.?
     
    myš59 tohle ocenil(a).
  3. nyvltova13

    nyvltova13 Pisálek fóra

    co máte aby padaly provázky stromy nebo chlévy a jaké prosím
     
    myš59 a burds tohle ocenili.
  4. zuzadub

    zuzadub Pisálek fóra

    Mne by stacilo, keby som vedela, co je Titki totem.....Dakujem...zatial....
     
    myš59 tohle ocenil(a).
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zatím tomu nějak nerozumím, a tak pěstuji jen akční plodinu na všech plochách! Jelikož jsem stihl sklidit stromy ještě před výpadkem , mám docela dost provázků.:)
    [​IMG]
     
    myš59 a burds tohle ocenili.
  6. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    Ztracená_Varta: A není možné, že jsi se jen přehlídla? Goji roste na bahastromě Kustovnice, který je dostupný na Bahamaramě od 1. levelu. Pokud ho nemáš, pak jsi sice se hrou neskončila, ale nezískáš řádek na stonku. V úvodním příspěvku se píše "Jakmile začnete zboží dodávat, totem už není možné odstranit a změnit za jiný." Když si vybíráš který totem budeš dělat, tak ti to ukazuje potřebné zboží a dvě čísla, oddělená lomítkem. První ukazuje, kolik toho zboží máš, druhé pak, kolik potřebuješ.
    [​IMG]
    nyvltova13: V této hře to padá méně než je obvyklé, což je asi způsobeno tím, že je na splnění úkolů 13 dní (a ne 5-6 jako u jiných akcí). Obecně platí, že čím déle trvá růst nebo výroba, tím větší pravděpodobnost je, že ti vypadne pajdátko. Přes den pěstuj akční plodinu, na noc dávej co nejdelší plodinu, chlév nebo výrobnu.
    zuzadub: Tiki totem je produkt na Bahamaramě, dostupný od 1. levelu (tj. hned po jejím otevření). Výrobna se dala získat v některých akcích (viz odkaz). Pokud výrobnu nemáš, můžeš totem koupit na trhu (záložka Produkty).
    kaolín11: A tohle ti nepomůže? ;)
     
    Naposledy upraveno: 19/5/18
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Mě by stačilo: napěstuj , namel a dodej;)
    Jelikož mám stejně všeho málo,tak zatím budu pěstovat.Řezat budu,až to zvládnou zkušenější.:)
     
    Prepperka a myš59 tohle ocenili.
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tak to funguje i na dekorky ;)
     
    doben, ašada01 a evainfo tohle ocenili.
  9. Ztracená_Varta

    Ztracená_Varta Zelenáč fóra



    Nepřehlédla jsem se. To, co se píše v odpovědi jsem si přečetla v návodu k akci, nicméně nic mi neodpovědělo na otázku, jak se posunout. Mám tam nedodělaný totem, který mě dál nepustí a nevidím způsob , jak z toho ven. Třeba něco přehlížím.... I tak díky za odpověď.
     
    myš59 a burds tohle ocenili.
  10. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Už je někdo v 7.kole ? Zajímalo by mě, zda tam jdou udělat všechny 3 totemy,jinak by nebyly dekorky do stonku.
     
  11. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Baroland: Dekorky do stonku získáváš za počet vyřezaných totemů ,-) Ty v 7. kole jsou navíc... ,-)

    Vyřezáváním totemů současně plníme hlavní část akce, po vyřezání určitého počtu totemů získáme hlavní odměny.

    4 vyřezané totemy
    Muzikant Tiki (Hudobník tiki)
    [​IMG]
    co 22:00 hod. 1600 BZ/TBZ, velikost 1x1

    9 vyřezaných totemů
    Instruktor tance hula (Tréner tanca hula)
    [​IMG]
    co 22:00 hod. 1850 BZ/TBZ, velikost 1x1

    13 vyřezaných totemů
    Tancuj do rytmu (Tancuj do rytmu)
    [​IMG]
    co 22:00 hod. 2000 BZ/TBZ, velikost 1x1
     
  12. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    S pomocí všech bonusů za odstávku a taky pár stovek SK jsem zvládla 4 skupiny - už mi tancují tučňáci. Zbytek musím stihnout do pátku, ale mám zoufalý nedostatek tiár. Z akční to téměř nepadá. Na noc šla biskupská čepice, tak uvidíme, jestli se pochlapí aspoň ona.


    Edit: Moc se nepředvedla, z 2,5 plochy mám 23 ks tiár
     
    Naposledy upraveno: 20/5/18
    myš59, evainfo a burds tohle ocenili.
  13. body1970

    body1970 Zelenáč fóra

    Prosím jak dodam Totem Tiki.Díky za radu
     
  14. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tady jsou to rychlici, sice jsem si vytocil dalsi bonus na kytky ale malo plochy, takze i Vodopady jsou odlesneny a jede se na plny kotel, takze tiary by mely dohnat pocty provazku... jen stale nevim kolik presne ceho bude potreba, to se zjisti az pri poslednim totemu :)

    Vypadavat ma 41 tiar/den, v tuto chvili ma byt 56 (nebo chybet 469 ), mam 102 (chybi 423 ), mam 19% hotovo.
    Vypadavat ma 45 provazku/den, v tuto chvili ma byt 61 nebo chybet 514, mam 185 (chybi 390 ), mam 32% hotovo.
    Stav kytek : idealne 2930 kusu (2150/den ), mam 3495 z 27950 (12% ).
    Vse je zavisi na tom ktere totemy a kolik se namele kvetinovych tiar a lei!
    Zatim uplynulo 10% casu, zbyva 279 hodin.
     
    myš59, axamík a burds tohle ocenili.
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Jedná se o produkt Totem tiky - koupíš na trhu
    Produkuje ho výrobna totemů (Baha, zvíře tukan) kuk tady

    [​IMG]
     
    myš59 a burds tohle ocenili.
  16. xmonca

    xmonca Zelenáč fóra

    bohužel mám podobný problém a totem nelze vyměnit opravdu super akce končím při třetím totemu díky za super akci.
     
    Arči1000, myš59 a pavcape tohle ocenili.
  17. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    Akce mě nebaví, z celého pralesa s akčními rostlinami vypadl 2 tiáry. Ale koupit něco mě to nedonutí.
    Všem co to padá gratuluji a přeji hezkou hru
     
    myš59, megi1967 a romanafa tohle ocenili.
  18. strsim

    strsim Pisálek fóra

    Jelikož jsem se taky přehlídla a začala dodávat a nemám plumérii květ a nemám ani dost banánů , takže jsem taky skončila . Mohl ten x být při dodávání.
     
    myš59 a pavcape tohle ocenili.
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Plumérie je pro tuto akci jen a jen akční rostlina z polí... když ji nevypěstuješ, tak ji nemáš... Na Baha sice je ještě plod stromu "Květ plumérie," ale ten v dodávkách do akce opravdu není... Nešťastně zvolené pojmenování...
     
    myš59 a axamík tohle ocenili.
  20. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Květ plumérie, tedy plod stromu plumérie se dodává ve 3. skupině (obsidiánový totem), takže strsim má asi bohužel pravdu.
     
    babako a burds tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.