Den chrámových opic (16.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 15/5/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. burds

    burds Titán fóra

    Přidávám se k těm co děkují RT za odměny.To jsem vskutku nečekala.
     
  2. pavcape

    pavcape Perspektivní autor

    Nemám aktivovaný papyrus, můžu jej nějak získat pro postavení totemu?
     
    myš59 a bursuk59 tohle ocenili.
  3. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, akci zatím nejedu, ale určitě začnu, snad zítra.... ale nevím kam to jinam napsat
    KONEČNĚ mám 100lvl, sem myslel že to nikdy nebude 8)

    -------------------------------[​IMG]----------------------------

    stěby a burds Moc diky za gratulaci. Po těch pauzách sem myslel že to nikdy nedokážu, zvlášť když se spíš zaměřuju na trh - takovej kšeftař 8)



    Hezkou hru ...
     
    Naposledy upraveno: 19/5/18
  4. olčaML

    olčaML Obyvatel fóra

    Včera večer , jsem náhodou zjistila , že farma už jede , přitom psali , že dají dopředu vědět ! Kompenzační balíčky dobrý , ale já se nemůžu dostat do toho správnýho tempa, tak uvidím třeba to půjde !:music:
     
    myš59 a bursuk59 tohle ocenili.
  5. stěby

    stěby Hvězda fóra

    -migos- gratulka ;)!
    RT díky za kompenzace :). Želvy dotančily, teď se mi na pláži svíjejí opice a čekají na tiáry xD.
     
    myš59, evainfo a burds tohle ocenili.
  6. burds

    burds Titán fóra

    Pavcape nemůžeš.Musíš si papyrus otevřít a pak si ho koupit na trhu.Nevím jak dlouho hraješ ale musíš si kontrolovat jestli věci k dodání máš.Můžeš si postavit jiný totem kde papyrus dodávat nemusíš.Migos velká gratulace k lvl.100.Ted budeš postupovat rychlostí blesku.
     
    myš59 a Nefertiti tohle ocenili.
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, plody Tiki totem koupíš na trhu. Stromek se můžeš pokusit získat v právě probíhající akci O/D.
    Edit: beru zpět - jedná se o produkt Totem tiky - koupíš na trhu
    Výrobna totemů (Baha, zvíře tukan) kuk tady
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 19/5/18
    myš59 a Yvetka tohle ocenili.
  8. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Migos je konecne tam, kde zacina problem s pestovanim novych kytek jak rychle jdou levely, tak vitej v klubu :)

    Mam ale problem s tim, ze ze stromu teda nepada nic moc (z nekolika stromu pres noc 0+0) ale z plny plochy dlouhodobky jen 6 tiar... a z pul plochy taky, to je nejaky limit? Ze zvere co tam mam to dalo 23 provazku, to je dobry... mel jsem za to ze budu delat tiary pestovanim akcni, ale takhle bych to delal hodne dlouho - 12/10*300 jen hruby odhad 360 tiar, takze to nevychazi, u provazku jeste nevim co da plna sklizen ze stromu, pokud dost tak je budu muset vytrhnout a soustredit se na ne... bohuzel tim padem nevim co posilat/dostavat od sousedu, neni tu jednoznacny prebytek (nenechat se zmast tim co mam, to je s darky a kompenzaci)...
    Vsechno je to o nulove priprave, to je jasny...

    Vypadavat ma 41 tiar/den, v tuto chvili ma byt 35 (nebo chybet 490 ), mam 72 (chybi 453 ), mam 13% hotovo.
    Vypadavat ma 45 provazku/den, v tuto chvili ma byt 39 nebo chybet 536, mam 135 (chybi 440 ), mam 23% hotovo.
    Stav kytek : idealne 1861 kusu (2150/den ), mam 999 z 27950 (3% ).
    Vse je zavisi na tom ktere totemy a kolik se namele kvetinovych tiar a lei!
    Zatim uplynulo 6% casu, zbyva 291 hodin.
     
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, zdá se, že čas údaje v infookně ve hře jsou správně. BA to ještě prověří :)
    Edit: doben - co to tady melu o čase :eek: - myslela jsem samozřejmě na co bonus působí xD Som z toho už volako zmetená ;)
     
    Naposledy upraveno: 19/5/18
  10. Nefertiti

    Nefertiti Rádoby autor

    Migos, gratuluji ! Od stovky to jde mnohem líp.

    Musím vyjádřit souhlas s hráči, kteří kritizují spuštění akcí bez včasného avíza, které bylo přislíbeno. Včera ráno jsem sklidila a dala pantoflíčky, takže po začátku akce opičáka, snad jen třikrát tiára a zralé ovoce stromů v nedohlednu. Mno, co nadělám, vrhla jsem se do boje. Želvičky dovrtěly a opičky čekají na tiáry. Ať se všem daří !
     
  11. Yvetka

    Yvetka Pisálek fóra

    Skali: moc a moc děkuji za radu :-*
     
    Skali tohle ocenil(a).
  12. lama65

    lama65 Pisálek fóra

    Ahoj, proč se ve mlýně mele květinová tiára a květinový lei ?
     
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    lama65 - ahoj, protože jsou potřeba do akce ? ;)

    doben - promiň, už melu z cesty xD Svou odpověď jsem opravila ;) (potřebuju dovču asi)
     
    Naposledy upraveno: 19/5/18
  14. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    No, dobře... tak já asi akci "pojedu" 8)
    Nevím, jak jsem získala 90 ks akčního kvítí... nic jsem nerozpěstovávala. Tak že by kompenzační balíček?
    Asi jako mnoho z nás, jsem trochu rozladěná... a protože se mi vrací mladší synek z ozdravovny, bude tady odpoledne a zítra jiný šrumec. Takže akci "pojedu" lážo-plážo ;)

    Musím rozmyslet, o který totem (potažmo dárky) stojím nejvíc...
     
    myš59 a burds tohle ocenili.
  15. doben

    doben Ikona fóra

    Skali však v pohodě, došlo mi, co tím myslíš. :D Teď je hlavní, aby to opravdu fungovalo i na dekorky.
     
    DANKA722 a Skali tohle ocenili.
  16. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak želvičky se dovlnily, opičky také, pandy červené čekají na plumérii a lei...
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  17. zabeva

    zabeva Aktivní autor

    z 200 políček akčních nevypadlo ani jedno padátko.to dosti naštve je to hrůza
     
    myš59 a papulice tohle ocenili.
  18. Pecuska007

    Pecuska007 Vycházející hvězda fóra

    Akce je moc hezká a i kompenzační balíčky jsou super, jen mě mrzí a štve, že když mi něco na totemy chybí nejde to doplnit pomocí FL, bohužel jsem díky tomu skončila hned v první skupině tanečnic při tvorbě 2 totemu. zlaté banány nemám na otevření další místnosti a na získání leknínu už vůbec ne :(
     
    Arči1000 tohle ocenil(a).
  19. dastra

    dastra Pisálek fóra

    Jsem na tom stejně a mrzí mě to. Je to akce pouze pro pokročilé hráče.
     
    Arči1000 tohle ocenil(a).
  20. smrdutýkojot

    smrdutýkojot Pisálek fóra

    Začala jsem stavět totem a s hrůzou zjistila, že není potřeba 70 plumerií rostlin ale květů.
    Nedají se chybějící položky koupit třeba i za fl. ??? Ke stromu se dostanu tak za půl roku.
     
    Arči1000, myš59 a pavcape tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.