Den chrámových opic (16.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 15/5/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Kompenzace pro premianty teprve budexDxDtěšte se....jejda ,ze 140políček 4 kousky tiáry super :(
     
    Naposledy upraveno: 18/5/18
    myš59, evainfo a bursuk59 tohle ocenili.
  2. petabecvar

    petabecvar Zelenáč fóra

    ahoj, nevíte někdo, kde se dá sehnat totem tiki?
    Děkuji
     
    bursuk59 a Yvetka tohle ocenili.
  3. jaciz

    jaciz Rádoby autor

    Nesejčkujte, snad to už stačilo :D:D
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tiky strom - plodem je Totem tiky plod - byl k sehnání v akci Farmářský expres.
    Edit: můžeš ho sehnat v právě probíhajícím O/D

    Edit: pokud máš na mysli produkt Totem Tiky, tak ho získáš z výrobny na Baha - Dílna na totemy Tiky (tukaní výrobna)
    Produkt koupíš na trhu - záložka produkty (tento produkt potřebuješ do akce)
    [​IMG]

    Příště, prosím, do dotazů (všeobecné dotazy nebo dotazy nováčků);)
     
    Naposledy upraveno: 19/5/18
    bursuk59 a puntík50 tohle ocenili.
  5. dastra

    dastra Pisálek fóra

    Dobrý podvečer, snažila jsem se projít celou diskuzi, hlava mi jde kolem dokola, ale nenašla jsem, co jsem hledala, tak snad neprudím dotazem: nemám odemčených ještě hodně soch, např. leknín, papyrus, areku... takže ten totem nevyřežu? Není na to nějaká finta? Děkuji předem za radu...
     
    myš59, evainfo a bursuk59 tohle ocenili.
  6. 21Hans

    21Hans Vycházející hvězda fóra

    Tak já jdu do toho také snad získám šneka kterého ještě nemám jinak mám vše ale nevadí aspoň to budu mít dvakrát. :)
     
    myš59, evainfo a bursuk59 tohle ocenili.
  7. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Hezký večer.
    Mám takový pocit,že bylo napsáno,že o uvedení akcí,které měly vypuknout a díky technickým problémům nebyly,budeme upozorněni předem.Jestli to znamená,že se dopoledne napíše,že ve dvě
    hodiny akce začínají,nemám pocit,že jsme byli upozorněni včas.
    Je to nesolidní,ale co se dá od RT čekat,že?
    Tak začnu se skluzem,doženu co se dá a budu u toho nadávat jako špaček,protože nesnáším,
    když si za mé peníze se mnou někdo voře. A přitom stačilo málo,oznámit dnes ,že akce začnou zítra a měl by člověk větší chuť vrhnout se do hry.Jenže ono se musí rychle dohnat to manko,které vzniklo za dobu,co hráči nic nekupovali,že?Prachy,to RT zajímá,hráč je jim putýnka.
     
  8. slonisko

    slonisko Pisálek fóra

    Krásný páteční večer všem:) mi se po přihlášení na farmu objevila kompenzace a to 25 x tiára, 50 x provázek,75 x plumérie, 72 h všich. pomoc. 1 x BZ bonus 250%, 1x BZ booster akč. rostliny, 50 florenů, 75 x SK, 75 x SH a 75 x SZH..... Tak to se mi zdá slušná kompenzace............. Všem fajn víkend a fajn hru bez komplikací....xDxD
     
    evainfo a bursuk59 tohle ocenili.
  9. lowba

    lowba Rádoby autor

    Ach jo..tak jsem se přihlásila na farmu a zjistila, že akce vypukla :( Čekala jsem avizované upozornění, a přiznám se, že přestože jsem koukala poctivě na forum, nenapadlo mě rozkliknout příspěvek s datem 16.5...tak nějak jsem předpokládala, že bude avizo předem a datum upraveno, aby to bylo trošku "blbuvzdorné". Tak uvidím co uhraji a jak velký boj to bude s vypadávátky8)
     
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    lowba, pajaable - bohužel, žádné info předem o spuštění nevydali. Co na to říct, že :(

    lowba - nejlíp sledovat toto datum - to je čas poslední úpravy - resp. posledního příspěvku;)

    [​IMG]
     
  11. agoros

    agoros Perspektivní autor

    Tak BB sa oplatil.. 20 slonov nič moc na začiatok ale MAMUT sa predsa len objavil :D
     
    myš59 a bursuk59 tohle ocenili.
  12. doben

    doben Ikona fóra

    Měl bych dotaz ohledně stonku. Na fóru je uvedeno, že bonus působí na stromy a rostliny, ale ve hře je uvedeno, že působí na všechny předměty. Proto by mě zajímalo, jestli působí i na dekorace.
     
    myš59 a bursuk59 tohle ocenili.
  13. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak nevim, ale i s kompenzacema jsem teda na to dost bidne a to mi padnul jednou +1 na rostliny...
    Je to proste zmatek, tak tomu necham volny prubeh a uvidime, zda se dostanu na rozumny vysledky...

    Vypadavat ma 41 tiar/den, v tuto chvili ma byt 17 (nebo chybet 508 ), mam 58 (chybi 467 ), mam 11% hotovo.
    Vypadavat ma 45 provazku/den, v tuto chvili ma byt 19 nebo chybet 556, mam 104 (chybi 471 ), mam 18% hotovo.
    Stav kytek : idealne 891 kusu (2150/den ), mam 999 z 27950 (3% ).
    Vse je zavisi na tom ktere totemy a kolik se namele kvetinovych tiar a lei!
     
    myš59, bursuk59 a Xenie6161 tohle ocenili.
  14. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Není nějaký urychlovač na dodávání do totemů?.To je na mrtvicu,vybrat,potvrdit,dodat,potvrdit + ještě 4x a mám jeden totem.
     
    Trepifajksl a bursuk59 tohle ocenili.
  15. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    skupina 1 alabastrový totém mám dodat goji bobule :wuerg: ví někdo co to je ?? Děkuji
     
    bursuk59 tohle ocenil(a).
  16. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    goji bobule - plod stromu kustovnice cinska, musis ji mit otevrenou v chramu za banany
     
    rossi1972, myš59 a bursuk59 tohle ocenili.
  17. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    děkuji RT za balíček odměn. To fakt beru jako omluvu :inlove:
     
  18. Yvetka

    Yvetka Pisálek fóra

    moc děkuji RT za krásný balíček.jen nemám totem Tiky,takže asi končím.nevím kde se dá sehnat :-(
     
  19. orchidea

    orchidea Zelenáč fóra

    • Příspěvek bez vlastního obsahu je považován za spam. Skali
     
  20. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    Dobré ránko, já také náhodou objevila, že akce běží a hlavně moje farma-premium, tak jsem včera zasela všech dvacet, použila hodinový kupon abych rychle předělala malé na velké pole a dnes ráno koukám kombajn= 343 hod, secí =84,chovatel= 62,stavitel= 62,kupuji jen kombaj a secí, to znamená, že se mi ten včerejší večerní hodinový kupon do rána rozmnožil? Nebo mi vzaly hodiny z secího a dali do chovatele a stavitele? Chtěla bych těch 120 hodin zpět do secího,milé RT:(a to samé mám i na druhé farmě :(
     
    myš59 a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.