Den chrámových opic (16.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 15/5/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím vespolek,

    všechny akce byly předčasně ukončeny o jejich opětovném spuštěním budete včas informování. Více o aktualním stavu hry najdete v tématu:
    Oznámení k problémům hry 16.5.

    Edit: Marenka, pokud jsi nebyla přihlášená již před údržbou, tak se na herní fórum dostaneš jen pro čtení.
     
    bursuk59 tohle ocenil(a).
  2. marenka

    marenka Vycházející hvězda fóra

    pajda361 diky, tak nejsem tak slepa jak se mi na ocnim snazi nemluvit
     
  3. kvítek67

    kvítek67 Zelenáč fóra

    Tak co ??? Asi nic....Akce jsou fuč....ani pořádně nezačaly a už byly ukončeny....a co teď ???? Máme sklízet a sít a provozovat běžný chod farmy......máme čekat na "někdy", až akce spustí a nechat farmu jen tak zahálet???......toť po ránu dilema.....ach jo....
     
    bursuk59 tohle ocenil(a).
  4. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím vespolek,

    protože je otevřeno více diskusí, kde se probírá stejné téma a to včerejší problém hry a jeho následky, rozhodli jsme se tyto diskuse uzavřít. Své pocity můžete v rámci slušnosti vyjádřit v tématu: Problémy hry 16.5. / Diskuse
     
  5. Abena1970

    Abena1970 Zelenáč fóra

    Jsem prémium hráč. Farma mi byla zpřístupněna dnes ve 14 hodin. Měla jsem dostat 20 akčních rostlin, ale kupodivu jsem jich dostala pouze 5. To se tedy organizátoři vytáhli. Prémuim ruším a již nic za hotové kupovat nebudu. Jde hrát i bez peněz.
     
    malanek70 a burds tohle ocenili.
  6. jaciz

    jaciz Rádoby autor

    Já mám také jen 5ks
     
    bursuk59, burds a mico5252 tohle ocenili.
  7. (Monte)

    (Monte) Rádoby autor

    Opravdu jsem nadšený z toho, jak "včas" bylo zahájení akcí oznámeno. V 11 hod tam ještě nic nebylo, tak jsem nasel v pohodě až do rána, abych v 15 hod zjistil ze je všechno zahájeno bez oznámení. To je demokracie, každej si dělá co chce. Věřit je jim dá asi tak, jako našim politikům.
     
  8. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    Tak to mě otrávilo, psali, že začátek soutěže oznámí včas a nic. Najednou jdu náhodou na farmu a zjistím, že běží soutěž.Baha mám přestavenou a zablokovanou do večera. Super, nejdřív to potento a pak z nás udělají bl....... Díky moc
     
  9. Tribeca*Borghski

    Tribeca*Borghski Vycházející hvězda fóra

    tak začátek neoznámili, aby se člověk připravil. I přesto nějaká příprava byla
    Ale vypadlo mi z plochy saguara (delší plodina snad neexistuje) jen 10 x tiára a to mám aktivovanou legendu na max. Fakt děsné!!!!!!!!!§ Naprostá demotivace!!§

    BTW jako kompenzace pár superhnojiv a zuziných hnojiv a krátké kupony na kombajn, to je taky trochu výsměch. S tím se nic dělat nedá. leda přičlenit k pečlivému skrblení hnojiv a kuponů. Na žádný rozlet to fakt není.
    No ještě že nedali bednu, co dává 10 krejcarů, případně jeden BZ nebo 4 jablka
     
    Naposledy upraveno: 18/5/18
  10. slootr

    slootr Baron fóra

    Je mi jasné, že modíci jen zveřejní, co dostanou. Bylo by možné se zeptat RT, jak to mysleli s tím včasným oznámením? Podle fóra se mi zdá, že k oznámení se dokopali asi tak hodinu a čtvrt po zahájení akcí.

    Když něco slíbim, tak to udělám, když ne, tak se aspoň omluvim, že sliby nedržim :)

    Ten výpadek mě sice rozladil, ale technické problémy dovedu pochopit a přijmout. Slibotechnu ovšem pochopit a přijmout odmítám....
     
  11. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    :mad:Mám zasazeno saguaro doroste za 12hodin,bezva že spustili akci, pro mě až zítra.:mad:
     
    evainfo, bursuk59 a burds tohle ocenili.
  12. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Mno, tak aspoň nemusím řešit KFC, protože díky tomuto "včasnému" zveřejnění akcí mi jsou všechny úplně ukradené :wuerg:. Zůstávám na svých předvčerejších plánech - tady si jdu pro pomelovník, v šest večer sklidím tulidomek a zfouknu neonky a mezitím se podívám, jestli není něco extra zásadního v OaD. A jinak si užiju volný víkend s rodinou 8):p.

    A jen tak pod čarou - co když to dneska večer zase celé spadne? xDxDxDxDxDxDxDxD;)
     
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, chyby s akční rostlinou jsou nahlášené - klik tady
     
    bursuk59 tohle ocenil(a).
  14. jaciz

    jaciz Rádoby autor

    Tak ono jim nestačí, že platíme, ale ještě teď jsem neměla akční rostliny na účtě, takže jsem si chtě nechtě koupila košík, abych mohla začít :-( Opravdu dobře připravené... To nemohli s akcí počkat až to všechno dají do pořádku? Už mě to opravdu začíná štvát. Když sem člověk běhá každých 30minut, tak nic a pak napíšou, že to bude možná 5dní a pak najednou to najede a hned zpět akce bez akčních :cry::mad: Já zjistila, že farma jede před chvilkou a mezitím se mi stačilo přičíst aspoň těch 5ks. A navíc na Baha jsem sklidila před výpadkem hry a dnes po otevření jsem neměla ani jeden strom ke sklizni a čas neskutečný do další sklizně, takže jsem je musela zbourat protože bych je nesklidila nikdy. Nevím jestli se má člověk smát, nebo plakat nad hamižností RT, honem to najet a přitom nejsou opravené všechny chyby. Aspoň s akcí mohli počkat do zítra aby se dalo vše připravit a vyzkoušet zda mají všichni hráči vše v pořádku.
     
  15. Zdeninaaa

    Zdeninaaa Pisálek fóra

    Zdravím,mohl by mi někdo poradit proč mi nevypadla ani jedna tiára.Provázky vypadávají.Ale já měla zasazeny i rostliny a nic mi nevypadlo.Nechápu.Kam se mám prosím obrátit o radu?
     
    bursuk59 tohle ocenil(a).
  16. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Zdeninaaa - asi nikam. Nasaď dlouhý kytky ;). Já měl po včerejším oznámení, že se nebude nic dít, pár velkých polí saguara, a už mám 6, slovy šest tiár :D:D.
     
  17. jaciz

    jaciz Rádoby autor

    Aspoň že BB udělali dnes od 18hodin :inlove:
     
    evainfo, bursuk59 a burds tohle ocenili.
  18. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ještě bych se neradovala z toho BB, v 18 h má být spuštěno ještě něco dalšího, je velká šance, že se zase něco nepovede ...
     
    malanek70, danielaloblova a Skali tohle ocenili.
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Medvánek - cukala mi ruka napsat něco v podobném duchu :D
     
  20. FafaFarma

    FafaFarma Zelenáč fóra

    cusik, jsem premium hráč a jak čtu, nejen já jsem dostala jen 5 ks plumerie :-( vyčkám na avizovanou opravu, zda nám dodají další rostliny a nějakou kompenzaci.... díkes
     
    bursuk59 a burds tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.