Den chrámových opic (16.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 15/5/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jaciz

    jaciz Rádoby autor

    Takže po této zkušenosti s prémiem účtem končím :-( K čemu mi to je, když se na farmu nedostanu. A píšou, že to může trvat i několik dní, to si zatím odvyknu a třeba mi ani nebude chybět a budu mít víc času na zahradu :-D
     
    maláchajda5 tohle ocenil(a).
  2. maláchajda5

    maláchajda5 Pisálek fóra

    To máš jistě pravdu. Oni ti hráči, kteří posílají pravidelně peníze, umožňují hru těm, kteří se s nimi vezou zadarmo (i RT chce výplatu, i když dnes máme pocit, že si ji nezaslouží). Takže fakt naštve, když něco, kam peníze vložím, nefunguje mně, ale těm, co se vezou. To ať se na mě nikdo nezlobí. Všichni by měli mít stejný podmínky a pokud někdo vloží reálný peníze do hry, a tím ji financuje, tak by fakt neměl být znevýhodněný. To je proti logice. Takže teď si většina lebedí, sází, sklízí, a nakonec dostane stejný omluvný balíček jako ti, kterým farma stojí a ještě jí "oslové" dotují. Je oslové povoleno? Vzhledem k tomu, že to nevzal pravopis, tak nevím, jinak se omlouvám, nerada bych dostala důtku s výstrahou.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 17/5/18
    karbar, zizala42 a jaciz tohle ocenili.
  3. pistule

    pistule Aktivní autor

    edit_ Pajdo díky, už se trochu ledy hnuly, fórum funguje spíš sporadicky, pořád mě odhlašuje, že do něj nemůžu zasahovat, ale aspoň po novém přihlášení chvíli funguje a můžu se dozvědět nové zprávy. I tak by mě zajímalo, kdy si odchovám kočky a myšky, kterých mám málo a nasadila jsem je kam se dalo (a to s pomocí nákupu nových chlívků). Ale to není v tvé kompetenci... Tvůj post ti v této situaci nezávidím.
     
  4. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Doufám že znovuspuštění akce dají vědět hodně dopředu.
    Díky přípravě - stromy, chlívky a výrobny - jsem měl 131 padátek.
    Akční jsem stihl jen zasadit. Pak to vypadlo a nemohl jsem se dostat ani na fórum, protože mi to pořád psalo "502 ......" Sem tam fórum naběhlo ale jak jsem klikl na "nové přízpěvky" tak to zase vypadlo.

    Teď jsem to zkoušel jen tak náhodou než půjdu spát a konečně jsem si to celé mohl přečíst.
    Dáme si všichni chvilku oddech. Beztak se tu začalo hromadit mnoho nespokojenců že jdeme z akce do akce a není chvilka volného pěstování.
    Tak se všichni uklidníme.
     
    pistule tohle ocenil(a).
  5. natalia.vanova

    natalia.vanova Pisálek fóra

    No super, všetko som obrala, aktivovala čo sa dalo a žiadna akčná rastlina a ako pozerám ani akcia?!? :oops: Mohol aspoň nejaký "transparent" prebehnúť cez farmu :eek: Tak môžem ísť rovno spať... dobrú
     
    KOLENO1970 tohle ocenil(a).
  6. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Chápu že se zlobíš, ale postěžovat se dá i jinak než osočováním ostatních (spoluhráčů i RT). Tvůj příspěvek se mi ani za mák nelíbí, protože nemám ráda nespravedlnost a nepravdu, a tady jí je vrchovatě.
    Jednak z textu vyplývá, že kdo si teď může sázet a sklízet (protože nemá Prémium), nedotuje tuhle hru. No asi nemá moc cenu k tomu víc psát, jen že je to blbost.
    Pak se mi nelíbí tvrzení, že je proti logice znevýhodnit hráče s Prémiem. To zní jakoby to RT udělalo schválně. Ono když se něco nepovede, tak si to nevybírá koho to postihne. Já to chápu tak, že prostě Prémium je náročnější na naprogramování, obsahuje více různých scriptů a prográmků v pozadí, takže to pak holt při problémech víc zlobí a hůř se to odlaďuje. To je celý, žádná jiná logika v tom není. Asi těžko RT schválně odstřihne Premianty aby nemohli několik dní hrát....
    No a do třetice - než se tu budeš rozčilovat o nespravedlivém odškodnění (pro všechny stejném), přečti si znova (nebo aspoň?) ofi oznámení. Hráči s nemožností nynějšího přihlášení (takže ti s Prémiem) dostanou kompenzaci navíc.
    -----------------------------------------

    Mě výpadek až tak nepostihl, přišla jsem až asi půl hodiny po 14, hra už nešla, tak jsem ani nic nesklidila ani nic neutratila (SH, MJS,...). Když už teda je to jak to je, tak jsem ráda, že akce dočasně zrušili. Těšila jsem se teda co mi vypadne ze šlechtění myší, ale pokusím se to i s mojí netrpělivostí vydržet do dalšího BB. Snad je v nějakém pomatení nesklidím dřív.

    A taky doufám, že začátek těch akcí oznámí dostatečně dopředu, a ne že zítra v 11:00 vyjde oznámení, že ještě ten den od 14:00 akce začíná. To bych fakt nerada, nemůžu teď sázet tak, jako bych dělala přípravu když nevím na jak dlouho tohle odložení je.

    Tak hlavně aby se RT vůbec podařilo problémy vyřešit (v souvislosti s děním posledních měsíců mám vážné obavy) a nebyl z toho exitus celé hry. Ten jí sice stejně čeká, ale proč zrovna teď, když to ještě může počkat. Trocha dopaminu, serotoninu a endorfinu a bude zase dobře. Jen nevím jestli toho potřebuje víc RT, hráči nebo modíci.
    8)
     
  7. Boty

    Boty Magnát fóra

    Tak hlásím : HOTOVO a tedy nevím ,jestli ještě někdy se probudí KFC , no uvidím :cry::oops:
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  8. llew65

    llew65 Vážený autor

    A ještě to napíšou německy a anglicky. Ne každý ovládá cizí jazyky... Také přemýšlím, že premium zruším. Většinu výhod sebrali když zdražili a teď nás ještě vyřadí ze hry. Na dny! To je fakt Premium!
     
    maribeja, jaciz a goldedawn tohle ocenili.
  9. Alexandria1

    Alexandria1 Aktivní autor

    kde najdu ty sazenice Plumérie.. nikde je nemám ????:(
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  10. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    A co takhle si to třeba přeložit přes překladač? V dnešní době už je dostupný překladač v každém prohlížeči.
    Nechápu vás, kteří se tady rozčilujete. Jsem také Premium farmář, a platím si premium skoro celou dobu, co vůbec hraju, to je 7 let, takže momentálně jsem na tom tak, že se taky na farmu nedostanu, ale rozhodně by mě nenapadlo se tu rozčilovat. Určitě tyhle problémy nikdo nezpůsobil schválně, protože platící hráči tuhle hru drží nad vodou. Prostě se to někde podělalo, a bohužel to odnesli zrovna ti prémioví. Vyčkejte a doufejte, že to dají dohromady co nejdříve. A že to vůbec dohromady dají.
    Nechápu ty nářky, a hlavně výhružky typu "končím" a podobně. Když chcete skončit, tak skončete, ale nemusíte to řvát do světa, tím stejně ničemu nepomůžete, akorát tu stresujete :(
    Hezký den

    Alexandria1 - ta akce není, takže plumérie také ne. Stačí číst
     
  11. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    tak mě nejvíc vadí kupon na kombajn, protože s nima šetří a poslední dobou řídnou v odměnách
     
    KOLENO1970 tohle ocenil(a).
  12. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Tak jo,plumérii sem sklidil,vrátil saquaro,zrušil 152hod mjs a baha čeká na znovuzahájení akce. Na F. chovám zvířenu do neonek,až daj akci znovu,bude se hodit.
    Jediné co nesmím-je sklidit bordýlky!!!
     
    natalia.vanova a MatysekKamilek tohle ocenili.
  13. mosovamisa

    mosovamisa Zelenáč fóra


    Tak neseď a přešoupni si peníze na účtu aspoň na spořící, někdo zřejmě bagruje data. Martina Rampusak nick farma je mi putna ale many ne a mezi platící jsem dřív patřila. Na farmu se nedostanu není to divný...? Mě je tak jsem si zaklikla hned z rána na účty co kdyby. Akce nejedu nevěděla jsem o nich a pokud mi nikdo nevysaje konto těším se na kompenzační balík. Rampusak
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  14. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Já před druhou dala bonusy,sklidila 250řádků a ve 14.02 zasela se vším co se na rozpěstování dá,14.12 konec.Na forum jsem se dostala ale jenom číst,psát mi to nešlo a i tak bylo komentářů dost.Prostě se stane že se nezadaří a tak počkáme co vymyslí,třeba zase zmírní své nároky a vše půjde tak jako dosud.
     
    zizala42 tohle ocenil(a).
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, mrkni tady (překlad té tabulky) ;)

    Všechny akce se odkládají. Klikni na ten odkaz, co jsem tu dala - tam to píšou :)

    Rampusak - nepiš z jiného účtu a mrkni sem (návod, jak se přihlásit na fórum jako registrovaný hráč)
     
    Naposledy upraveno: 17/5/18
    zemanka01 a myš59 tohle ocenili.
  16. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    dobré ránko, dobře je porucha,chodila jsem do forá a nechápu jedno, jakto, že někteří mohli psát a někdo jen číst? Vezmu kupon na 12 hod. ,sklidím nebe,obsadím sloty a koukám akce nejede:(
    Aha... Skali díky za info;)
     
  17. alexsamuel

    alexsamuel Zelenáč fóra

    ja ale žiadnu ulohu na mojej farme nemám....ani v časomiere...iba turbomlyn.
     
  18. Davson.A

    Davson.A Pisálek fóra

    k 16.5 bych tipl,že už se to pod množstvím akcí a všech možných úkolů prostě zhroutilo.Holt údržba je nutná všude,ale měla by se dělat preventivně třeba v noci a ne při spuštěných akcích.Blbý je že aspoň v průběhu nenapsali,jak moc to zabere,běžela mi pouze úvodní strana s tím že si mám prohlídnout krátkej film a že za chvilku to pojede.Stihl jsem ve 14,00 akorát nasázet akční,bohužel SH tím pádem fuč,a babyboom to stejný.Tady je to zas o tom že nějakým balíčkem mi asi 200 SK nenahradí,a to nemluvím o šlechtěncích.Párkrát jsem se díval jestli to nespustili,ale pořád u toho monitoru sedět a hypnotizovat ovci se sbíječkou nemůžu.
     
  19. alexsamuel

    alexsamuel Zelenáč fóra

    hram už od roku 2009...nemám žiadnu akciu okrem turbo mlyn.
     
  20. marenka

    marenka Vycházející hvězda fóra

    Chyba se stat muze, to beru, jen doufam, ze se RT nad tim zamysli a priste nebudou spoustet tolik akci najednou. 1. na baha 2. na farme, 3 BB a do toho jeste chteli soupnout OaD holt elektronky uz to nezvladly. Jde se prosim prihlasit na forum i kdyz tam bezi ta ovecka, nikdy jsem to nezkousela, kdo pak to vi a prosim mi odpovi
     
    maribeja tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.