Den a noc (20.3. - 27.3.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Oficiální oznámení' zahájená uživatelem BlackDragon, 20/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. BlackDragon

  BlackDragon Imperátor fóra

  Zdravím farmáři,

  již brzy bude den opět tak dlouhý jako noc. A protože se to stává pouze dvakrát do roka, rozhodli jsme se tuto příležitost oslavit - akcí samozřejmě! Nebude to ale ledajaká akce - bude to akce s vyšší obtížností a více méně vhodná pro zkušené hráče. Nakonec bude na vás pomoci sýrařům připravit jejich super tajný sýr. K tomu je potřeba vysadit měsíční květiny a ranní červánky, které vám umožní posbírat zářící kužely. Začněte pracovat a hodně štěstí. A pamatujte: je to přísně tajné!

  Den a noc / Diskuse

  Přejeme vám hodně zábavy!
  [​IMG]
   
 2. BlackDragon

  BlackDragon Imperátor fóra

  Zdravím farmári,

  poznáte to. Prebúdza sa príroda, zelená sa tráva a stromy, prichádza jar. Nad niektorým z programátorov RT hry však ešte zvíťazila jarná únava. Pri mikrospánku mu hlava spadla na klávesnicu. Okrem otlačeného čela spôsobil už spomínaný inkriminovaný mikrospánok nechtiac skoršie spustenie akcie Deň a noc. Tak mu prajeme sladké sny a vám šťastný, aj keď skorý štart akcie.

  [​IMG]
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.