Deník Honzulky05

Diskuze na fóru 'Deníky farmářů' zahájená uživatelem Honzulka05, 2/3/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    stav fotbalu dnes večer budu mít 14 převzatých odměn to znamená že stonek získám co nevidět
     
  2. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Honzulka05: propagace her nepocházejících od společnosti Bigpoint je na Fóru přísně zakázána.
     
    mamča50 a Iwuska tohle ocenili.
  3. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    omlouvám se pajda361
     
  4. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    rybaření a stonky



     
  5. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    v rybaření jsem získal asi už 10 marlínů co je vidět na obrázku u videa Rybaření ale byla to makačka na stonek mlel jsem si 18 13 a pak jsem ještě skoušel štěstí a stonek se podařil už mám skoro 65 her
     
  6. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    na fotbalu to bylo horší splnil jsem stonek včera 13.7.2018 ale byla to pořádná práce teď si potřebuji umlít ještě 4x fanouškovské barvy protože potřebuji hvězdičkové mince na dekoraci dobří kamarádi z rybářského obchodu
     
  7. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    u rybaření bylo těžké ze začátku sehnat peříčka na konec jsem se rozhodl že na divokou louku dám zvířata a už to letělo měl jsem 35 peříček ze všech zvířat na té louce a na stonek čili včerejší z rybaření a videa Stonky a nové zvíře kde jsem si stonky také aktivoval potřeboval jsem na výrobu normální nástrahy 30 nástrah z peří a 20 kotoulčů háčků jsem mě 52 hodně jsem pěstoval
     
  8. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    rybaření a fotbal jsou uspěšnější než farmářská výuka

     
  9. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    des mám naplánované asi 3 sazenice a 1 stáj na farmě na sokola doufám že to bude trochu dobré
     
  10. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    počet bodů do levlu 92 celkem dost kokněte: 11 a půl milionu do dalšího levlu
     
  11. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    potřebuji buď humra nebo Ploskozupce tam potřebuji jednu
     
  12. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    tak vyšla chobotnice
     
  13. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    stav oleandrů na ty 4 hry zatím 265 potřebuji ještě dopěstovat buď to dám dnes ale jen 4 a tu pátou dám asi zítra ráno
     
  14. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    nový úkol Zásek je dobrý na body ZK je tam vášně dost bodů a chtěl bych to nějak splnit ale ještě se mi neprodali 2 mrkvo-jablečné směsi za 503 tisíc krejcarů byl bych zase na vlně krejcarů teď mám jen 74 tisíc
     
  15. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    už brzy budu mít titul Analytik fóra skvělé
     
    Naposledy upraveno: 14/7/18
  16. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    před nějakou dobou se ke mně připojil hráč Mikuuš je levl 31 zatím jestli nepřestane hrát tak budu mít volné místo ale mám podmínky nepřijímám farmáře třeba od levlu 10 maximálně 30
     
  17. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    tak v rybaření už budu mít 74 her normální nástrahy se vyplatilo mlít sice dává jen jeden kus ale to nevadí
     
  18. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    nové video

     
  19. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    dnes mi vyšla chobotnice měl jsem 2hou a dala mi 40 hvězdičkových mincí chtěl bych si ještě něco nakoupit než mince zmizí
     
  20. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    dokonalé rybaření