Deník Honzulky05

Diskuze na fóru 'Deníky farmářů' zahájená uživatelem Honzulka05, 2/3/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Rybaření ubohé,tentokrát mě to nebaví jako vždy,alespoň mám možnost koupit si další 2 řádky z rybaření což jsou i poslední dva v obchodě,akorát potřebuji 150 mincí,ale mám jen 90,vypadá to že si asi na stonky počkám,ale určitě si jeden zakoupím do konce akce,nebo kdo ví třeba se mi ještě dostane možnost nasbírat 60 mincí do 150 mincí na ty dva stonky,ale bez dekorací,až bude OaD tak se ty dekorace pokusím sehnat
     
    Apachie1 a zahradnice4 tohle ocenili.
  2. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    hledání



    rekord



    bybyboom k úkolu Tanec ve větru 3



    toto už taky dlouho nebylo (větší smýchanina)

     
    Apachie1 a zahradnice4 tohle ocenili.
  3. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    městská dílna



    buclík



    zemědělci

     
    Apachie1 a zahradnice4 tohle ocenili.
  4. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    akce



     
    Apachie1 a zahradnice4 tohle ocenili.
  5. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Mám radost,blíží se OaD a také nový titul na fóru,předtím to byla hračka,ale teď už jsou větší rozestupy mezi zprávami na fóru
     
    Apachie1 a zahradnice4 tohle ocenili.
  6. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Už si myslím ještě mám nějak hodně stránek v deníku,hlavně se trochu nevyznám v tom jestli jsem dal všechny videa co jsem natáčel,na mém youtube kanále mám 706 videí,ale tady jich asi tolik nemám,hlavně některý videa nebyly z farmy,ale kdyby se chce na můj kanál podívat,tak jen stačí klik na video a půjdete na youtub a tak se dozvíte jaké jiné videa mám,s tím nevím jestli si nebudete muset překliknout na nahrávaná videa,potom budou odkryta i začáteční videa na farmě
     
    Apachie1 a zahradnice4 tohle ocenili.
  7. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Začínal jsem s natáčením v levlu 88 a natáčím do teď a jsem levl 114 to je postup o 26 levlů,za tu dobu co natáčím,těch akcí OaD mám nastudovaný,už jsem jich potkal hodně za dobu co hraji farmu,možná takových 8 let či všech 9 od založení farmy
     
    Apachie1 tohle ocenil(a).
  8. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    příprava

     
    Apachie1 a zahradnice4 tohle ocenili.
  9. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    do tohoto příspěvky dám všechny videa z OaD



    OaD 2



    OaD 3



    je to po delší době úplně jsem na toto vlákno v deníku zapomněl
     
    Naposledy upraveno: 13/8/19
    Apachie1 a zahradnice4 tohle ocenili.
  10. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Do deníku nejspíš napíšu zítra,kvůli videím a taky asi video natočim nebo napíši sem až další sobotu,teď v soboto jedu na dovolenou a tak nebudu točit ani psát do deníku,pokud budu aktivní na farmě ještě nevím přesně
     
    Apachie1 a zahradnice4 tohle ocenili.
  11. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    484 dní za přihlášení,před dovolenou
     
    Apachie1 tohle ocenil(a).
  12. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Rád vidím tu svou farmu,ten můj týden bylo těžké bez tý farmy vydržet,ale vydržel jsem.Ani bych na farmě nebyl,protože byly strašný podmínky pokud byla řeč o internetu,Hrůza :mad::mad:
     
    zahradnice4 tohle ocenil(a).
  13. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    rybaření (videí je víc,protože jsem to neměl čas nebo nechtěl dávat do deníku)


    Levl 115




    fotbalová horečka

     
    Naposledy upraveno: 22/10/22
    zahradnice4 tohle ocenil(a).
  14. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    fotbal



    první video po dovolené

     
    zahradnice4 tohle ocenil(a).
  15. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    sladké dobrodružství



    sazenice

     
    Naposledy upraveno: 22/10/22
  16. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    a to je vlastně jen jedno video z farmy,natáčím i jiné hry než z farmy tak jako nevím jak často budou vycházet,ale zachvíli se mi nahraje video s postupem tak ho možná švihnu ještě do tohoto příspěvku

    levl 116

     
    Naposledy upraveno: 22/10/22
    zahradnice4 tohle ocenil(a).
  17. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Teď mám moc práce s nahrávání třeba jiných her a hlavně farma jsem si uvědomil že natáčení počká a hlavně nic ani není zajímavé co by se na farmě dělo,tak prostě jsem si po několika dnech natočil farma video,ale pokud se chcete podívat co mám vše za hry nebo co vše na tom youtub kanále mám tak si můžete napsat herní poštou,bo si to zjistit sami (pokud víte jak),zhruba za 36 minut vyjde to dnešní video,ale do deníku ho švihnu až zítra,dnes už ne
     
    zahradnice4 tohle ocenil(a).
  18. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Teď mám hodně jiných povinností tak do deníku nebudu psát tak často jako o prázdninách,ale teď se možná ani někdy na fóru nedostanu,prostě zajímám se dokonce i o ostatní věci než o farmu,myslím že jí asi trochu uhybám to znamená,že na ní nepříjdu odpoledne,ale na večer,ani mě to přes ten den moc neláká,večer zajdu jen sklidit a šupu z farmy pryč,fakt nevím,ale fakt toho času na farmu nemám moc
     
    Laca-25 a zahradnice4 tohle ocenili.
  19. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Historky ze stáje

     
    Naposledy upraveno: 22/10/22
  20. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    OaD

     
    zahradnice4 tohle ocenil(a).