Dej koledu, nebo ti něco provedu! (19.10. - 25.10.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 18/10/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,ty padátka mě dali teda,vstal jsem aj v noci abych to měl dneska hotové.

    [​IMG]
     
  2. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    [​IMG]
    Ahoj, tak hlásím také hotovo ;). A ano i mě dala padátka tentokrát docela zabrat :(. Napěstováno bylo poměrně rychle ... KŠ se smilovalo a nadělilo mi 1x 100% a 1x +1 na pole ;), tak to bylo ok.
    Všem rychlíkům gratuluji a ti, co akci plní přeji zdárné dokončení. Ahoj a všem hezký zbytek víkendu :);)
     
  3. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jen pro zajímavost, na začátku děsivky jsem měl 53 ks boosterů úplňkové sklizně, každý den (za 24h) aktivuji a dnes jsem se byl podívat do zásobárny a mám jich 52. Otevíral jsem bedny a u jednoho druhu strašibedny byly 4 ks boosteru. Jindy pozor nedávám, ale teď jsem se na ně zaměřil, tak tam jsou.
    Pěkná akce, dobrá grafika.
     
  4. edunkař12345

    edunkař12345 Pisálek fóra

    Ahoj, chci se zeptat jestli Vám dává dekorace Děs z náhrobních kamenů + 1 při sklizni třpytivé bobule na 6 hodin jak je uvedeno v akci u dekorace.
     
    dinoalesi a -Jara05- tohle ocenili.
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Na hlavní hotovo, padátka konečně dopadala a na vedlejší bude asi zítra ;)
     
  6. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    Tak já s akcí ani nezačala. Byla jsem týden na babském výletě v láznch a manžel mezi tím dal počítač do opravy. Na 14 dní. >:( Závisláci pochopí. Vytáhla jsem starý zgerb - někdy načte, někdy ne. Omlovám se sousedům za padátka. Začínat ani nebudu, i když je akce ještě 72 hodin, nemám jistotu, že se na farmu dostanu.
     
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, bohužel, dekorace takový bonus neposkytuje. Ve FAQ je již opraveno

    Děs z náhrobních kamenů.png
     
  8. edunkař12345

    edunkař12345 Pisálek fóra

    Skali
    ***
    Děkuji Skali. Hezkou hru

    ***odstraněna citace
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/10/23
    dinoalesi a Skali tohle ocenili.
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    edunkař12345 - ahoj, my děkujeme za postřeh :)
    Hezký den

    PS: Prosím, pokud reaguješ na příspěvek bezprostředně nad tebou, nepoužívej možnost "odpovědět" (odpověď i s citací příspěvku). Stačí jen dotyčného oslovit (je to kvůli zbytečnému zahlcování fóra). Citaci jsem odstranila.
    Děkuji :)
     
    -Jara05-, bačkora85 a dinoalesi tohle ocenili.
  10. edunkař12345

    edunkař12345 Pisálek fóra

    Skali děkuji za radu. Hezký den
     
    Skali a -Jara05- tohle ocenili.
  11. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Konečně hotovo. Trošku jsem si to zkomplikovala, že jsem vyrobila místo lebkových tašek dýňové. Tak jsem musela počkat, až zase napadají padátka.
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mno, když jsem po příchodu domů sklidila ve 3.30 zasetý lilek, chybělo už jen 53 pytlíčků. Teď seju a podruhé sklidím samorostlíka, potřebuju dopěstovat suroviny na krmení zombíovcí, furt to krmit superkem nejde, i když ho mám dost. Z pole vypadlo devět pytlíčků, tak už jich potřebuju enem 44. Než umřu za klávesnicí, snad to dopajdá, zítra už se s tím otravovat nechcu... Mezi čekáním na pididodávky pajdátek si aspoň můžu číst, u dlouhé kytky bych vytuhla zaručeně ;)
     
  13. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Ahoj. Tak už má taky hotovo :)
    Na padání pytlíků si stěžovat nemohu ;)
    Pěstovala jsem co potřebuji a přesto mi v tuto chvíli zbývá [​IMG] :p
     
  14. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Ještě levé + a končím.. Na 60 minipolí akorát a to jsem použila dost SH a vrtulí.. pajdátek mám dost
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    14087, mno, než bych používala šedesát pidipolí a utrácela SH a vrtule, tož bych rači zbourala to, co zavazí a nechala nějaké pěstování a chovy do úkolů na trtkadyndy. Ale každý má svůj systém :)
     
  16. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Y_n_O .. co tam mám já potřebuji mít, obr stromy, zvířata do úkolů a prostě nebourám, tak jako mýtinu nikdy nebourám, to raději úkol neplním, když se tam má pěstovat.. ale protože tady mi chybí poslední dekorka a víc nepotřebuju, tak oželím pár SH a vrtulí na řádek.. nepotřebuji být první :) a dodělávat akce do konce, když není řádek na konci ;)

    Fajn hru všem :)
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    14087, jak jsem psala, každý má svůj systém :)
    Já už za chvíli naposledy sklidím samorostlíka, snad těch posledních šest pajdátek dopajdá, napěstováno mám od pátku...

    EDIT: pajdátka pochytaná, zbyly čtyři pytlíčky z papíru. Dodáno a zpracováno do taštiček. Nemusím se o akci dál zajímat; bezva, tady můžu na děsivce pěstovat na krmivo pro zombíovce, na dalších plochách do úkolů, kde jsou pikolky, jinak je mi družstvo šumák...
    Těm, co bojují s akčním plevelem a pajdátky držím pěsti pro štěstí :)
     
    Naposledy upraveno: 23/10/23
  18. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG] aj ja som konečne doliezla do cieľa, mala som iné zábavky, farma bola na vedľajšej koľaji, ale už je všetko postarom:D;)
     
  19. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Hotovo na všech farmách.
    Jsem si dnes vytočil 100pro a tak jsem trochu točil mrkev, pšenku a třtinu. Jenže u toho dlouho nevydržím...:wuerg:
    A s hrůzou jsem zjistil, že jsem na Ká prošustroval značnou část téhož, tak jsem to točil také tam. Pořád aby člověk něco hlídal.:sleepy:
    Měl jsem málo strašiovcí, tak jsem je strčil na plochu a teď nestačím pěstovat na jejich mňamku. Zítra nasadím alespoň 3 boostery.:cry:
     
  20. lenak67

    lenak67 Pilný autor

    hotovo už předevčírem, všem kdo ještě hrají přeji ať se hra podaří až do konce. Pytlíky byly nejprve nějaké líné, ale potom se sypaly jeden přes druhý.
     
    -Jara05-, kutilka70 a dinoalesi tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.