Dej koledu, nebo ti něco provedu! (19.10. - 25.10.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 18/10/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    DandyV - hledej na divoké louce, padátka na děsivce na úplňkovém poli, to je to vrchní.
    Vypadlo mi 46 papírových sáčků. Zatím jsem dala na plochu nové rostlinky a na noc půjde lilek. Uvidím kam dojdu.
     
  2. DandyV

    DandyV Rádoby autor

    Zrestastartovala jsem to a už naběhly :)
     
    sovicka64, k.vitek a -Jara05- tohle ocenili.
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    hroudov - zdravím, padátka padají pouze na Úpňkovém poli ;)

    Z hrůzného lilku tako:

    hrůzný lilek padátky.png

    Edit:
    A z Můrové bobule 30 sáčků.
     
    Naposledy upraveno: 19/10/23
  4. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Jen tak pro inspiraci, z Můrové bobule mi vypadlo 43ks papírových sáčků :music:
     
  5. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    [​IMG] :D koleso sa po dlhej dobe umudrilo xD , to je radost potom hrat .
    napestovane bude raz dva , len padatka to brzdia (137), ale nevadi sh je dost a tak si doplnim aj na desivke buriny ;)
     
  6. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Měla jsem kliku a vytočila jsem 1x 200%. Vrchní úkolový řádek mám, dnes odjíždím na víkendovku, v neděli se vrhnu na točení KŠ a akci v pohodě dodělám. Času bude ještě dost. Pomalíci nezoufejte a buďte trpělivý. Rychlíkům předem gratuluji.
     
  7. Džejninka73

    Džejninka73 Pilný autor

    Takže z huboveho lesa nič padať nebude ? Tak neviem neviem ci to v takom prípade splním. Ale uvidíme
     
  8. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Do akce jsem se pustila,padátka z lilku snad napadají,jen mě mrzí že když je tak dlouhá děsivka nepřidají další diamantový slot abychom využili bonusy a doplňovali si zásoby na farmě,k čemu pak ty bonusy asi jsou;)
     
  9. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Přeji dobré, mlhavé ráno.
    Včerejší točení s KŠ mi udělalo radost.
    Mám 13 067 / 482. Napěstováno by bylo a pajdátka dopadají.
    Pěkný den a šťastnou ruku s KŠ. ;)
     
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    libakos: Ty nemáš ve stodole v zásobách Bonus sklizně na všech herních polích pro: Děsivé předměty, bonus +2, trvání 24h?
    Mám jich přes 50ks a aktivuji každou děsivku (psal o tom i kaolín), vše přibývá rychleji. Neplatí pro akční, ale teď ji na hřbitově nepěstujeme.
    Ještě 4 úkoly. Jedna lebka i s taškou umleta.
     
  11. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ;)[​IMG]
    konecne hotovo
    minula som kopec sh , ale stalo to za to , pribudli buriny a teraz uz pojdem len tak pomaly ;)
    priatelia , aj vam zelam uspesne ukoncenie akcie a pohodovy vikend :)
     
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Přesně tak
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]
    Boostery(na děsivku) v liště nejsou na okrasu,je potřeba je řádně využít!8)
    Jinak sem se krapet utnul a aktivoval jsem jich 28!!:wuerg:

    K akci: nějak sem nespočítal akční plodinu a uvedl divošku do normálu.Pak jsem zjistil,že mi chybí akční na jeden košík! No nic,dopěstovávám na 26 políčkách 1x1!:cry:
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 20/10/23
  13. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    kaolín11 toto mam v plane robit zajtra ;)
    [​IMG] s bonusmi to bude raz dva
    dnes nie je cas :sleepy:
     
  14. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Pitrýsek 47- boostery mám sice jen 6,tolik mi zase nepadají ale myslím tím,,, že když chci dát MJS nebo bonus kvůli farmě a do zlata vánočku a kytku tak kromě boosterů nemůžu na děsivce použít jiné výnosy třeba +2 abych i tam syslila do stodoly ,snad jsem to vysvětlila.
     
  15. tjuklova86

    tjuklova86 Aktivní autor

    Tak otázkou taky je, kolik kdo těch boostrů na děsivce, nebo i ostatní má. Hraji téměř od začátku hry ( je fakt, že jsem měla chvilku hrací pauzu), a že bych jich měla za ty roky nějak hodně nastřádáno se teda říct nedá. Když už něco vypadne z beden, tak to jsou na výnos z dílen, nebo zvěře. 100% tam vypadne málokdy. Ty zvířecí si šetřím až budu mít víc postřikovacích umění. Čekám skoro rok a za tu dobu jsem z pikolky dostala jen 1 kousek. Takže za mou farmu jakékoliv bonusy jsou bída. Za mě by tedy nějaký ten slot na diamant navíc bodl. Určitě by se to využilo.
     
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    libakos: Vánočku a bílou nevinnost tam máš snad jen na rozpěstování, ne? Pak máš volno ve slotech na chlévy, stromy....při tak dlouhé děsivce jdou bonusy využít, viz kaolín.
    Booster úplňkové sklizně +2 nepotřebuje slot.
    Diamant je bohužel celá léta jenom jeden.
    Ještě 3 úkoly.
     
    Naposledy upraveno: 20/10/23
  17. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Ahoj. Já zatím takto ;) Není kam spěchat :music:
    [​IMG]
     
  18. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Jo, to se někdo má. Gratulka těm, co už se nemusí pinožit na polích. Já ráno točil, žel nevytočil, tak holt pomaličku dopěstuji nějakých 8800 kytek. Ještě, že v práci mohu aspoň 2 sklizně udělat. Nebývalo tomu tak...;)
    Na booster jsem ráno zapomněl. Tak zítra dám 3 ks, ať to frčí. Mohl bych více, ale sklizně mám nepravidelné, tak nebudu plýtvat zdroji.:p
     
  19. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Dnes rano som vypustila 3 Jacky a ked som prisla z roboty tak som trosku tocila 20 modrych a 90 zelenych no a predstavte si ze po dlhej dobe mi dalo 2x100% a 2x +1 ;):p Takze mam nepestovane a uz len potrebujem vrecka ale casu dost a to napada :) pred chvilkou som pozbierala baklazan a spadlo 76 :music: Zajtra ideme na Moravu tak nebudem mat cas,inak by som bonusy viac vyuzila. Prajem pekny vikend,rychlikom posielam gratulku a nam ostatnym drzim palce :)
     
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak, napěstováno by bylo, ba přepěstováno (14.006 ks z požadovaných 12.490 ks). Včera dalo kolo stoprocentní bonus, tož jsem dvakrát sklidila na pohopolích, bohužel v pracprocesu jsem se k tomu už nedostala, tak než jsem se dostala domů, bonus byl fčudu xD Nicméně Vehikl vydal další, obětovala jsem zelené kapky, jednou i vrtulky na pidipole, aktivovala jediný řádek na podporu SH co mám (Faraonovy bylinky), tři Jacky a hotovo. Teď ještě počkat, až napajdají papírové pytlíčky a můžu plnit :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.