Dej koledu, nebo ti něco provedu! (19.10. - 25.10.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 18/10/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. .madona.07

    .madona.07 Pisálek fóra

    Mne taky nic nepadlo z houbového lesa zbytečně jsem tam mněla dlouhou rostlinu mohla jsem si napěstovat jiné
     
  2. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    No potěš koště jestli to bude padat jenom z jedné plochy, tak budeme mít co dělat, já teda nemíním sázet jenom lilek k vůli padátkám. Měla jsem třpytivou bobuli a mám 26 pap. sáčků.
     
  3. olčaML

    olčaML Vážený autor

    Teď jsem to chtěla taky napsat , houbový les nic !
     
    evainfo a maribeja tohle ocenili.
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    86 papíráků, nevím z čeho vypadly nebo nevypadly. Šotka beru, ale jak tedy? Z obou ploch nebo jenom z jedné?
    Ááá, opraveno, tak jenom z jedné.
     
  5. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Velmi zklamán počtem padátek (86), jsem začal hledat zradu u RT. Jasně, že nás upozorní až před akcí - mohl jsem tam od rána točit jiné byliny, nemluvě o zvířatech a stromech. Takže to bude do ouvej. A nebudu točit nic jiného než nové bejlí. Když akci nedodělám, tak se co? Jasně - chleba nezlevní.
    A až tak zvědavý, abych každý den 3x lezl do FAQ, jestli tam není zádrhel, tak to fakt nejsem...
     
  6. sarka17

    sarka17 Pisálek fóra

    Kolik hodin ta chybka bude trvat?:(
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    sarka17, ani jednu, protože padátka budou jen z jedné plochy na hřbitově.
    Tím líp, protože v houbáku mám i stáje.
     
  8. sarka17

    sarka17 Pisálek fóra

    ok
     
    evainfo, maribeja a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  9. burds

    burds Titán fóra

    Jé jáí jsem pitomá.To víš že na divoké louce nic nehledám.Díky
     
    bačkora85 a maribeja tohle ocenili.
  10. Astrala

    Astrala Pisálek fóra

    Hrát na pohodlných polích nejde pro hráče, kteří nemají skoro žádné superhnojivo. Pohodlná pole jsou především pro ty, co mají les stromů na superhnojivo a případně vrtule + ještě když mají koupené nějaké další +boostery tak tím líp. A to hodně hráčů nemá. Případně pokud jim to padá z beden, což teda mně nepadá. Padá mi všechno možné jen ne to, co potřebuji. A to je, co se tu snažím říct. Prostě u pohopolí se musí hlavně významně urychlit růst, jinak je používat je pěkná blbost. A urychlení vodou a obyč hnojem rozhodně nestačí. Superhnojivo se dá pro normální minimálně platící hráče, zejména ty s nižším levelem, nastřádat tak pro jednu, maximálně dvě akce a pak mají vystaráno na hodně dlouho.

    Akční padátka mi taky padají jen z toho jednoho hlavního strašidelného pole
     
  11. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Ještě že jsem žádnou přípravu nedělala a v klidu si pěstuji co potřebuju :music:Ono to nějak napadá. Nemusím mít hotovo dnes ;)
     
  12. libakos

    libakos Polobůh fóra

    No fajn, houbový les jsem včera vyprazdnila pro akční a protože mám jen 4 pytlíky nevím zda se na to nevykašlat.Uvidím jestli se mi to bude chtít zase vše přestěhovat>:(odměny mi za to nestojí ale nechci aby řádek chyběl,tak nevím...:(
     
  13. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím, se pomátli né, z jedne plochy přes 600 padátek to nevím jak udělat když mě vypadlo 60 kusu
     
  14. libakos

    libakos Polobůh fóra

    smoulinek-to máš přeci jen 10x sklidit a hotovo,já nemám nic , tedy 4 kousky a to jestě přemýšlím zda akci dělat nebo ne:p
     
  15. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Na KŠ jsem si z modrásků vytočila 2x100%/24 hod. Asi jsem měla štěstí, protože ze cca 30 modrásků 2 takové radosti, to u mě není tak často. Takže spotřeba vrtulek, SH .... bude asi větší.
    Takže je jasné, že akci plním.
     
  16. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký dník všem :) tak se do akce taky pustím, ale zase v sobotu brzičko ráno u kafíčka, protočím lístky a uvidím :D Na úplňkové louce pojedu nejdelší rostlinky, však ono to napadá a v houbovém budou novinky do zásob :p držím nám bubu pěstíky ;)


     
  17. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Splněny 4 úkoly. Nad čím pořád spekulujete, zasaďte na divoké akční a na hřbitově dlouhou. Máme nové rostliny, tak si je vypěstujete a i sáčky vyskočí.
    V houbovém lese můžete mít stromy, stáje i rostliny podle libosti. Můrák se už těší a nový strom taky.
    148 hod do konce akce
    Edit: hroudov, co jsi sklidila a kde? Sáčky z akční nepadají.
     
    Naposledy upraveno: 19/10/23
  18. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    tak jsem porvé sklidila a ani jeden sáček, to bude zase paráda, už teď vidím, že padátka budou zase v mínusu
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  19. DandyV

    DandyV Rádoby autor

    Kde najdu 10 akčních rostlin na rozpěstování? V košíku nic nemám :)
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    DandyV: V jakém košíku? Pěstuje se na divoké louce na farmě, tak se tam podívej. Vše je ve FAQ k akci.
     
    raddre a bačkora85 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.