Debata k TOP3 - dotazy, nabídky cen

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Y_n_O, 11/3/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. brnensky-zahradnik

    brnensky-zahradnik Aktivní autor

    Díky všem za hodnocení a body v TOP3-to mě teda překvapilo,to 2.místo-dík všem.
    A gratuluji -Zdence a modro.ocko22 za umístění :)
    aj pepe zdravím ;)
     
    modro.ocko22, -Zdenka a Y_n_O tohle ocenili.
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Moc se Vám omlouvám, že jsem nevyhodnotila druhé kolo včas... semlelo mne kolo života, co kdyby kolo, žernovy to byly... xD Prosím o odpuštění a zachování přízně. Ne pro mne, pro obrázky. -Zdenka by byla moc hodná, kdyby zvolila nové téma pro další kolo a já doufám, že když už mám krušné období všech pracovních školení o největším nejnovějším nesmyslu v dějinách zákonodárství i jeho "implementaci" (strašné to slovo ale pravdivá jeho definice xD) do fungování naší společnosti za sebou, tak si zase budu moci v poklidu hrát. Společně s Vámi.

    EDIT: doufám, že všechny odměny dorazily, brnensky-zahradnik neonově oslněného netopýra obdržel, tak prosím alespoň holoubka od ostatních; ty dekorace jsou mi celkem šumák, kdyby se ztratily (i když body by obdarovaným dávaly solidní), ale posílala jsem z prvního kola produktové stromy, a těch by mi bylo líto a bombardovala bych herní potforu, teda podporu :)
     
    Naposledy upraveno: 22/5/18
  3. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahojky,nemohu najít fórum s obrázky.Děkuji M
    Všem moc děkuji za dárky:)
     
    Honzulka05 a -Zdenka tohle ocenili.
  4. -Zdenka

    -Zdenka Vážený autor

    Ahojky všem vespolek, omlouvám se Y_n_O za to, že jsem tě podezírala z nezájmu o naše výtvory xD vypadá to, že kolo života se zatočilo i na mou stranu a jako kompenzaci z akce OD pošlu všem nějaké marmošky. Je docela těžké zvolit nové téma a tak mě napadlo co kdyby si každý zvolil své téma a napsal co znázorňuje - to tu ještě myslím nebylo. Všem přeji mnoho spokojenosti v osobním životě a pevnou ruku při tvoření výtvoru ;) a všem děkuji za hodnocení :inlove::inlove::inlove:
     
    Apachie1, kiki2305 a modro.ocko22 tohle ocenili.
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Zdravím čekající i náhodné kolemjdoucí :) Třetí kolo se připravuje ke startu, informace v soutěžním vlákně :)
     
    -Zdenka tohle ocenil(a).
  6. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    Zdravím vespolek,
    Tak, až nyní jsem zjistila, že velikonoční kolo bylo vyhodnoceno, a taktéž se přidávám s gratulkou k umístění v Topce. Prosím modro.ocko.22 a brněnského-zahradníka o zaslaní holoubka(poštovního), ať si Vás můžu přidat k přátelům a odeslat zítra Pinkie pie koláč.
    Příjemnou zábavu.

    [​IMG]
     
    -Zdenka, modro.ocko22 a Y_n_O tohle ocenili.
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pepe4467, stačí, když jim ty sama pošleš zprávu, třeba jen s předmětem "přidání do přátel," textem "přátelé" a potom si je v odeslané poště sama přidáš, nemusíš čekat :)
     
    Naposledy upraveno: 27/5/18
    modro.ocko22 tohle ocenil(a).
  8. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj,mohla by jsi dát na první stránku této diskuze odkaz na soutěžní vlákno?Děkuji
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Chjo, matadorky a dělají bonako... Dotazy a nápady patří sem, to je tak složité se podívat, ve kterém vlákně se nacházím a překliknout na to správné? -Zdenka Vám dala volné pole působnosti a zase je to špatně. Asi je to v naší národní povaze jen umět poslouchat a napodobovat a nemít vlastní nápad, názor, vkus... Pardón, jen jsem se krapet víc nadechla, když jsem se zavzdušnila, abych psala slušně...
     
    -Zdenka tohle ocenil(a).
  10. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    On by vlastní nápad byl,mám ještě takový dotaz,je možné do obrázku vložit i něco jiného,než co máme na farmě?Do hotového obrázku přidat jiné obrázky??Děkuji.
    Ceny pro vítěze 1.),2.),3.), "Melounová magie)
     
    Naposledy upraveno: 5/6/18
    Honzulka05 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Díky za příspěvek do hry.
    Do hotového obrázku přidat jiné obrázky nejde, byli by znevýhodněni hráči, kteří touto dovedností nevládnou a nebyla by to farma. Myslím, že jsem udělala velký ústupek již v tom, že nikdo nemusí prokazatelně dokazovat, že obrázek je z odesílacího účtu... BTW, melounová magie posílat nejde... jak dlouho že si tady hraješ? o_O
     
    Naposledy upraveno: 6/6/18
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.