Debata k soutěži TOP3

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pajda361, 4/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Zdenka

    -Zdenka Vážený autor

    Ahojky, moc děkuji za hlasy a gratuluji všem. To bylo krásné téma, vymyslet další je nějak čím dál tím horší, mám pocit, že už vše bylo, ale snad nic nepokazíme a popřejeme farmě k narozeninám. Jsou to tak trošku i naše narozky xD nás držáků xD takže si popřejeme vše nej nej a mnoho krásných výtvorů.
     
  2. Borůvka1972

    Borůvka1972 Vážený autor

    Ahoj, gratuluji vítězům a čest poraženýmxD. Je to pravda, vybírat témata je těžké, ale to neva, pokaždé jsou obrázky stejně jiné. Nové téma super, narozky mám ráda, pochopitelně u jiných, nééé u sebe :D. Tyhle jsou společné, takže jak říkám super ...a hup do toho, ať je nás víc....přestaňte hamounit do stodoly, uvolněte na chvilku třeba divošku (tam se narozky krásně hodí) a něco krásného vytvořte :p.
     
  3. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

  4. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Nemám teď moc času, tak chodím spíš jen na farmu. Nejsem si tak jistá jestli mi něco neuteklo s top3, jestli dobře koukám, 50. kolo mělo být již ukončené. Psalo se o prodloužení? Nemůžu nikde nic najít. Do kdy můžu obrázek vložit?
     
    Honzulka05 a lacrima tohle ocenili.
  5. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    Ahoj Prepperka,

    vzhledem k tomu, že se do posledního kola TOP3 přihlásil pouze jeden soutěžící tak bylo kolo prodlouženo o dalších 14 dní... Natali
     
    Prepperka a lacrima tohle ocenili.
  6. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Y_n_O - už od včera marně přemýšlím, co že jsi to vytvořila na obrázku k faremním narozkám. Napadlo mně snad všechno od neslušných symbolů, letištní ranveje, až po smailíky, ale to vždy vysvětlí jen jednu část. Teď jsem ve fázi, že mi došly veškeré nápady. Tak se raději ptám u zdroje, kdoví co by má představivost ještě třeba vykouzlila....
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Prosila jsem na vyšší inštanci o smazání, byla jsem při tvorbě (rychlé) a odeslání (bezmyšlenkovitém) celkově tak nějak ve stavu duševního rozkladu :eek: Asi jsem při žádosti zvolila špatný čudel nebo nevím... :cry:
    Morseovka... a rádobysmajlík... a celkově parte.
    :oops:
     
    Prepperka tohle ocenil(a).
  8. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Y_n_O - originál se vším všudy. :D Ale musím uznat, že jsi to v tom případě vystihla, smajlíka i parte jsem z toho pochopila, jen ta morseovka byla spíš jak letištní runway. Jsi šikovná, škoda takový potenciál nevyužít - nechceš se k soutěži příště přidat se soutěžním obrázkem?
    ;)
     
    Honzulka05 a modro.ocko22 tohle ocenili.
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Odpověděla sis sama - nechci xD Nemám trpělivost čekat, až něco doroste, dokvete, dozraje... kdysi poprve jsem fotila snad na milionkrát, aby mi svítily všechny světlušky a dekorace a vůbec... budu se kochat obrázky těch, co trpělivost mají. ;)
     
    Prepperka tohle ocenil(a).
  10. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    [​IMG]
    Gratulka Prepperce k 1. místu v topce
    Taky mne těší, že jsme se na prvním místě umístily společně.
    Osud topky nepřekvapil. Jen sem čekala, kdy dorazí.
    Příjemnou zábavu všem.
     
    modro.ocko22 a lacrima tohle ocenili.
  11. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Neumím udělat takové krásné gratulace jako ostatní, tak aspoň obyčejné. ​

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.