Debata k soutěži TOP3

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pajda361, 4/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Děkuji moc za bodíky a gratulka všem zůčastněným (moc nás nebylo - doufám, že je to jen tím, že je čas dovolených :eek:). Pro mě to je takové vítězství-nevítězství, bo lase2 nehlasovala a připravila se tak o první místo, což je škoda, Apachie měla taky moc hezký obrázek...Tak snad se další kolo povede ;)
    Dlouho jsem si lámala hlavu s nějakým tématem, které tu ještě nebylo o_O Tak co zkusit třeba " koně " ? Ty má rád asi každý ;)
     
  2. lase2

    lase2 Magnát fóra

    já byla na víkend pryč, nakoukla jen občas a koukám že sem jsem nakoukla až příliš pozdě :(
    No co, zkusím to zase příště :)
     
  3. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Gratuluji vítězce. Favoritem pro mě byla Verense. Já sama mám ráda jednoduchost a když jsem si uvědomila, co práce jí muselo dát nasít různé plodiny různého času zrání na různě velká pole a to tak různě po ploše, tak mi úžasem spadla brada. Klobouk dolů před tou piplačkou.
     
  4. -Amalka

    -Amalka Magnát fóra

    Úžasné výtvory na koňské téma! To hlasování bude fuška, všechny výtvory jsou super! Ale jednoho favorita mám, tak jsem zvědavá,jak to dopadne! ;)
     
  5. -Zdenka

    -Zdenka Vážený autor

    Přeji krásný den xD moc děkuji za hlasy, velká gratulace vítězi a všem kdo si dá práci a dělá radost nejen sobě, ale i ostatním s tím, co jde vše vytvořit.
     
  6. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Zdravím, gratuluji vítězce :music: Možná se už zúčastním snad to stihnu a něco mě napadne...xD
     
  7. Borůvka1972

    Borůvka1972 Vážený autor

    Také přeji krásný a pohodový den. Děkuji za bodíky a gratulace ostatním za krásné obrázky.
    Nové téma pro další kolo je více než jasné, ani jsem moc nepřemýšlela :D

    "HURÁ DO ŠKOLY"

    .
    ...prázdniny pomalu končí a někteří se opravdu do školy těší, i když já za sebe musím říct, že jsem se asi těšila jen do té první.
    Ale zvířátka na Farmě se určitě těší všechna..tak ukažte jak moc xD.
    Papa
     
  8. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Gratuluji moc vítězce!!!! Chtěla jsem se hned pustit do dalšího obrázku - téma vysoce aktuální!!! Ale teda vůbec netuším, jak to uchopit - nápady absolutní nula. Ostatním držím pěsti a nejspíš počkám na prvního odvážného....
     
  9. Verense

    Verense Stálice fóra

    Teda nějak se nám ta zvířátka do školy moc nehrnou... :D
     
    lacrima a anvan tohle ocenili.
  10. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    No jo, když akce stíhá akci, do toho začátek školního roku...... ale snad to ještě někteří stihnou. Aspoň já se na to zítra ráno chystám, tak snad to stihnu a snad nebudu jediná. :music:
     
    Verense tohle ocenil(a).
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Neobrázkuju, nestíhám, měsíční uzávěrky, výplaty... tak jen klikám na stonku body a tudíž nemám volné dekorace... třeba příští kolo si zase udělám radost časem, stráveným nad nějakým výtvorem :)
     
    lacrima, Prepperka a Verense tohle ocenili.
  12. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    Hezké dopoledne všem,

    jak už tu bylo řečeno, jde nyní jedna akce za druhou... a proto jsme se rozhodli toto kolo prodloužit o dalších 14 dní - možnost vkládání soutěžních obrázků k tématu "Hurá do školy" je do 22.9. do 12:00. :)

    Snad vás tato informace potěší a vy v klidu vytvoříte zase moc hezké obrázky;) Přeji vám fajn hru a hodně tvůrčí inspirace. Natali
     
  13. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Natali1465: Děkuji za pomoc a trpělivost!!!
    Bez tvé pomoci bych to nedokázala a byla s tou původní miniaturou vyřazena, zcela oprávněně, ze soutěže.
    Jsi správný modík na svém místě!!!
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  14. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

  15. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    lacrima - děkuji za gratulaci :inlove: A zároveň i já gratuluji tobě a mamba54 za umístění a všem ostatním za super nápady do obrázků.

    Tahle hodně těsné rozdíly, to by chtělo úpravu pravidel. Na první místo tak 3 účastníky, na druhé 2 a na třetí 1. A odměny by dostávali i ti co se neumístili. To by se mi líbilo. :music:

    lacrima - můžu si obrázek s gratulací od tebe dát do svého deníčku?
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  16. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    Přeji všem hezký den,

    protože zatím nikdo nevložil soutěžní obrázek rozhodli jsme se toto kolo prodloužit o 14 dní. Možnost vkládat obrázky je do pátku 20.10 do 12:00 hod. Těšíme se na vaše krásné obrázky;) přeji vám fajn hru Natali
     
    modro.ocko22 a lacrima tohle ocenili.
  17. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Vůbec se nedivím že se do soutěže nikdo nehrne, fakt není chvíle oddechu. Docela by mě zajímalo, jestli za hranicema jim tohle tempo vyhovuje. Pro mě je to škoda, není čas si hru užít v klidu a dělat si chvíli věci pro radost, i tu fotku pro TOP3 dělávám s vyplaženým jazykem.

    Ale kvůli tomu nepíšu, chtěla bych se jen přihlásit jestli se na mě nezapomnělo s odměnou z výhry v TOP3. Nerada bych o svůj vajíčkovník přišla. :music:

    Edit: v pořádku, nepospíchám na něj, stejně nemám základ, ten budu muset sehnat při O&D. Děkuji za odpověď. :)
     
    Naposledy upraveno: 11/10/17
    Honzulka05 a modro.ocko22 tohle ocenili.
  18. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    Ahoj Prepperka,

    podklady pro připsání tvé výhry jsem už poslala svému BA, prosím vyčkej na připsání... ani oni nemají chvilku oddechu, ale určitě nezapomene ti tvou výhru připsat. Přeji ti fajn hru Natali;)
     
    Prepperka tohle ocenil(a).
  19. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Krásné ráno všem,
    děkuji za bodíky pro svůj obrázek - škoda, že se nás účastnilo tak málo a mrzí mě, že obrázek Zdenky zmizel, byl moc hezký a byl tam celou dobu!

    Jako nové téma zkusím navrhnout:
    Velký mejdan na farmě
    Je jedno, jak to kdo pojme - prostě balónky, ohňostroje, muzika, tanečky, grilovačky, lenošení, popíjení - jak je komu libo.

    Hodně dobrých nápadů všem!
    anvan
     
  20. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Gratuluju Verense a Zdence k umístění na stupních vítězů a všem ostatním k vytvoření krásných obrázků. [​IMG]

    [​IMG]
     
    Honzulka05 a Verense tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.