Debata k soutěži o Nejzajímavější deník

Diskuze na fóru 'Archiv - FAQ' zahájená uživatelem pajda361, 28/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Debata k soutěži
    O Nejzajímavější deník


    Téma je určené od dítka po dospěláka, kteří zde na fóru chtějí prezentovat své farmářské úspěchy, neúspěchy a nebo jen postřehy k dění ve Farmaramě a podělit se tak o své zážitky a prožitky s ostatními hráči.


    Soutěž probíhá v tématu Soutěž o Nejzajímavější deník

    Těšíme se na vaše výtvory
     
    tomokoco tohle ocenil(a).
  2. fialka40

    fialka40 Pilný autor

    Ahoj pajda.
    Mám denník založený na gamfan.eu. Ak si tu na tomto fóre založím len odkazovú stránku na gamfan.eu a denník si budem naďalej viesť na tejto fan web stránke, bude spĺňať pravidlá pre zaradenie do súťaže? Ďakujem za odpoveď.


    EDIT: Vďaka za odpoveď, zvážim.
     
    Naposledy upraveno: 30/1/16
  3. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj fialka40,

    bohužel nebudeš, viz. hned první pravidlo. Ale nic ti přeci nebrání si tady deník založit a vést si tak dva. tedy pokud se ti nechce tamten stěhovat, což tedy plně chápu.
     
  4. doben

    doben Ikona fóra

    Gratuluji vítězce a doufám, že se příště zapojí více deníků, ať má to hlasování nějaký smysl. :D
     
    kerryhill a tomokoco tohle ocenili.
  5. kerryhill

    kerryhill Dozorce fóra

    doben děkuji Ti za gratulku,i já jsem do poslední chvíle doufala že se do soutěže zapojí více
    deníkářů.Je jich tu tolik zajímavých....jen žasnu nad tvorbou jejich majitelů.....
    Tak pro příště se prosím polepšete a zapojte se :).
     
    tomokoco a doben tohle ocenili.
  6. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    Příjemný den,
    na úvod bych řekla moc hezký nápad z vaší strany odměnit tvorbu deníků dárkem. Super, chválím a klaním se. :)

    Nebylo by lepší, jak ze strany hráčů, kteří se musejí přihlásit do soutěže a zůstat tu sám neb ve dvou, odhlasovat toho neb tu, aby jste sami přihlásili deníky, které splňují podmínky soutěže.....
    Mi osobně to připadá dost divné, nahlásit svůj deník do soutěže a soutěžit mezi dvěma a jak vidíte sami, mnozí deníčkáři si řeknou nee. Však, když hodnotíte, vidíte příspěvky a zas jich tolik není za běžný měsíc....5 nebo 6, to zvládnete...:)


    Ok pajdo...:) pokud to tak má být, v pořádku...:)
    Přeji krásný den...páááá


     
    Naposledy upraveno: 1/4/16
  7. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Julinko11,

    myslím, že přihlášení se do soutěže a ohodnocení jiných deníčků není zase tolik zatěžující, aby to bránilo zapojení se do soutěže. Je to, tak postavené zcela schválně a na tomto modelu nechceme nic měnit. Starý model soutěže se mi prostě nelíbí a nejsem sám, kdo je proti jeho navrácení.
     
    babioli, fialka40 a kerryhill tohle ocenili.
  8. fialka40

    fialka40 Pilný autor

    Ahoj pajda361.

    Hľadala som vlákno, kde by to bolo najvhodnejšie, ale našla som len tu, tak skúsim ... chápem, že viesť si denník vyžaduje kopec času, možno aj fantázie a možno aj viac počítačových znalostí ... a možno preto sa súťaž s denníkmi len tak pomaly rozbieha. Hoci na druhej strane vôbec nechápem, prečo sa tí "skalopevní" do súťaže nezapoja .... takže nešlo by možno aj na podobných pravidlách urobiť súťaž (len) o najzaujímavejší fotoalbum? To by nemuselo byť pre hráčov až tak náročné a prispelo by to aj k reklame hry, čo by zase mohlo potešiť tvorcov hry ...vďaka za názor, prípadnú odpoveď.
     
  9. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj fialka40,

    soutěž o nejlepší fotoalbum pořádat nebudeme. Co se týká uměleckého dojmu z farmy, tak na to tu již soutěž máme: TOP 3: O nejkrásnější fotku farmy na zadané téma .
    Spíše jsem uvažoval o tom zda zapojení se více lidí nebrání právě požadavek odkazu na fotoalbum a proto zkusím pro příští kolo tento požadavek odstranit a uvidíme, zda to aspoň trochu pomůže.
     
  10. Margziam

    Margziam Stará škola

    Fialko, s fotoalbem nemůžu nic dělat - nemůžu tam smazat obrázky, které se mi nepovedly, nebo nejsou právě reprezentativní, protože jsem tam vyfotila prostě plochu s akčními kytkami, jak to leželo a běželo, abych je měla na památku... A když pracuji na akci až do samého konce (a kolikrát ani nedokončím, jako teď), tak nemám už ani čas, ani myšlenky na to, abych tam něco zvláštního tvořila.
    A za chvíli bude další akce, ani si pořádně neodpočnu od té předchozí...
    A myslím si, že takových, co při všech akcích zvládají ještě vyrábět umělecká díla z toho, co mají na farmě, taky není moc...
     
  11. dunlop4

    dunlop4 Pilný autor

    Pajda361: osobně si myslím,že je na jednu stranu to fotoalbum zbytečný. Jak říká Margziam, obrázky nejdou nějak upravit ani smazat. To už je lepší si udělat printscreen a pak to nějak vyšperkovat v editoru. Nicméně se těším na další kolo :)
     
  12. fialka40

    fialka40 Pilný autor

    Ahojte.

    Vďaka za názory, hoci osobne si myslím, že súťaž TOP 3 je o niečom inom ako by bola súťaž o naj ... fotoalbum. V súťaži TOP 3 sa predsa vždy súťaží o naj fotku na zadanú tému v časovom limite 2 týždňov, t.j. bez ohľadu aká náročná akcia práve na farme beží, t.j. niektorí stihnú, vymyslia, zapoja sa a sú takí, čo by na danú tému možno obrázok aj vedeli spraviť, len to z časových dôvodov jednoducho nestihnú (to poznám veľmi dobre na vlastnej koži). Ale fotoalbum si môže každý tvoriť ako chce a kedy chce, nie je to predsa o tom, že musím fotku urobiť teraz, lebo je akcia (hoci napr. ja sa u seba o to snažím :)), ale urobím si fotku vtedy a tak, keď mám čas, chuť, chce sa mi a teda môžem sa s ňou vyhrať, aby sa v prvom rade páčila mne. To, že si niekto urobí fotku, ktorá sa mu potom nepáči ... nuž, nemal si tú fotku robiť (fotoaparát sa sám od seba nespustí) a ak ju už vo fotoalbume má, tak mu neostáva nič iné, len sa s tým jednoducho zmieriť. Nie sme dokonalí, aj u mňa by sa taká nevydarená našla a myslím, že som to doteraz celkom dobre rozdýchala ....
    No, a už nehovorím o možnom podvádzaní ... hoci nie som počítačový znalec, myslím, že v súťaži o naj fotoalbum sa asi nedá tak podvádzať ako v súťaži TOP 3. A ak to porovnám so súťažou v denníkoch - tam si dovolím tvrdiť, že na spracovanie "stránok" o.i. tlačí čas, keďže tých akcií v hre je pomerne hodne, niekedy viac naraz (tiež to poznám na vlastnej koži, jednoducho ho vždy mám spracovaný o kopec akcií pozadu) ..... teda, ak chcem, aby bol obsahovo naplnený ako to v hre beží a bol aj zaujímavý (aspoň pre mňa určite).


    Ešte som zabudla - odstránenie linky na fotoalbum v denníkoch podľa mňa nebude správny krok a tvorbu fotiek, resp. využitie tejto možnosti v hre to úplne pochová .... ubije to reklamu hry, čo myslím, že tvorcov hry nepoteší.
     
    Naposledy upraveno: 4/5/16
  13. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Fialka40,

    hmm tvůrce hry dnes nemá možná ani ponětí o tom, že něco jako fotoalbum existuje. Jde totiž o něco co existuje pouze pro Cz&Sk komunitu a je provozováno stránkou www.gamfan.eu.
     
  14. fialka40

    fialka40 Pilný autor

    Ahoj pajda361.

    Fíha, tak za fotoalbum prevádzkovateľom www.gamfan.eu odo mňa poklona, mali by to ponúknuť tvorcom hry, aby fotoaparát v hre nebol napokon zbytočný ...
     
  15. Margziam

    Margziam Stará škola

    Pajda + fialka:
    .. A taky, aby ten fotoaparát a fotoalbum mohli používat taky ostatní národy, stejně jako my.. aby to měli v jejich jazycích a rozuměli tomu, tak jako my...
     
  16. doben

    doben Ikona fóra

    Opět gratuluji vítězce. Je škoda, že to bylo poslední kolo, ale je mi jasné, že je to malá účast. Co se týče odměn, tak to byla jedna z nejlepších soutěží, jenomže se nenašlo moc lidí, kteří přišli na to jak toho maximálně využít a v tom byl hlavní problém.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.