Debata k soutěži Farmy podle horoskopu - Panna (23.8. - 22.9.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    stavitelpyramid - ahoj, pokusíme se to zvládnout do konce tohoto týdne, ale chceme rozhodnout každý za sebe zodpovědně a to chce trochu času ;)
     
  2. fialka40

    fialka40 Pilný autor

    Srdečne pozdravujem moderátorskú porotu!
    Ďakujem za súťaž a ocenenie, milo ma to potešilo :):inlove:. A samozrejme blahoželám víťazkám 8).
     
  3. -Jiřulka-

    -Jiřulka- Pisálek fóra

    Také srdečně zdravím, a to nejen moderátory, kteří mi oceněním mého dílka vehnali slzy do očí. Jsem amatérka, ale vím, kolik úsilí musí autor do dílka vložit, a proto si cením tvůrčí invence i ostatních zúčastněných.
    Získané odměny si náramně považuji, bude to můj jediný Růžový ... Děkuji mnohokrát za soutěže v této hře.
    -Jiřulka-
     
  4. eufrozka

    eufrozka Rádoby autor

    Ahoj,
    mockrát děkuji za výhru a gratuluji i ostatním vítězkám. Moc si cením moderátorského týmu, který pro nás vymýšlí různé soutěže v této hře.
     
  5. koudyova

    koudyova Rádoby autor

    gratulku posílám všem oceněným a taky všem, co se zúčastnili, obrázky byly moc hezké všechny. Každý se snažil jak nejlépe uměl. Tak zase příště třeba někdy :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.