Debata k soutěži Farmy podle horoskopu - Panna (23.8. - 22.9.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    Ahoj farmáři,

    v tomto tématu můžete volně debatovat o soutěži Farmy podle horoskopu - Panna a jednotlivých soutěžních příspěvcích. A nezapomínejte na pravidla fóra. Děkujeme.

    Váš moderátorský tým
     
  2. -Scharulka-

    -Scharulka- Stálice fóra

    Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda mořskou pannu můžu vytvořit např. rozmazanou modelínou či výtvarnou technikou quilling. Děkuji za odpověď.
     
  3. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    -Scharulka- - Ahoj, musím přiznat, že jsem si techniku quilling musel najít, co to je vlastně zač a vypadá to zajímavě. Tak se do toho klidně pusť :) I ta rozmazaná modelína by šla, ale quilling mě osobně zaujal víc .-)
     
  4. -Scharulka-

    -Scharulka- Stálice fóra

    Super, quilling miluji.....je to sice pracnější, ale výsledek určitě bude stát za to. Mám radost, jdu do toho. Díky a prima hru:)
     
  5. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    Rádo se stalo, už jsem zvědavý, co vykouzlíš, tedy vlastně vyquillíš :)
     
  6. badaji

    badaji Obyvatel fóra

    Omlouvám se, chtěla jsem vložit obrázek, ale do úvodního článku,kde se píše, že se tam mají obrázky vkládat se mi to nepodařilo. Omylem se mi zkopíroval původní text.
     
  7. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    badaji - ahoj, Tvůj příspěvek jsem ze soutěžního vlákna smazal, můžeš ho zadat znovu .-)
     
  8. badaji

    badaji Obyvatel fóra

    Moc děkuji. Poněkud jsem si nevěděla rady.
     
  9. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    Rádo se stalo, všichni se postupně s novým fórem sžíváme a učíme se ;)
     
  10. RYBÍZ22

    RYBÍZ22 Pisálek fóra

    zatím nikdo nic nepřidal
     
  11. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    RYBÍZ22 - zatím je spousta času, za tří týdny se nějaké soutěžní příspěvky objeví ;)
     
  12. -Jiřulka-

    -Jiřulka- Pisálek fóra

    -Jiřulka-
    Moc se omlouvám, já jsem poprvé za tu dobu, co hraji, tvořila avatara a vkládala příspěvek. Myslela jsem, že se můj nick přidá k avatarovi automaticky.. já vím .. neznám to .. Poradí mi někdo, jak vložit můj nick pod avatara?
     
  13. Wevinka

    Wevinka Pisálek fóra

    Poslala som tam dve príspevky,pretože v prvom neukazuje obrázok,dala som zle adresu,ale neviem ako mám odstrániť ten príspevok,keď tam nikde nemám zmazať,takže sa ospravedlňujem za 2 príspevky :(
     
  14. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    Wevinka - ahoj, v sekci oficiálních her hráči nemohou příspěvky editovat a mazat, ten přebytečný jsem odstranil .-)
     
  15. koudyova

    koudyova Rádoby autor

    ahoj, má tady na novém fóru ten obrázek nějaké omezení ve velikosti? V zadání jsem nic takového nenašla, tak nevím.Dřív byla šířka 500 a teď? Abych pak zbytečně nežádala o smazání. Díkes.
     
  16. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    koudyova - ahoj, omezení není, pokud bude obrázek širší než šířka fóra, tak ho fórum samo upraví, neroztáhne se na kilometry, jako to bylo u starého fóra.
     
  17. fialka40

    fialka40 Pilný autor

    Ahojte.
    Tak som pridala do súťaže aj ja svoj obrázok a k nemu slogan "morská panna o láske sníva, bo jej milý na súši býva ....", aaaaaale až keď som to odoslala tak ma napadol taký trefnejší "morská panna o nohách sníva, bo jej milý na súši býva ....":D .... meniť to v súťažnom vlákne pre istotu nebudem, aby sa to (úprava príspevku) neobrátilo proti mne ;). Krásny zvyšok víkendu :)
     
  18. -Scharulka-

    -Scharulka- Stálice fóra

    Ahoj všem, byla jsem nadšená tímto úkolem, chtěla jsem pannu vytvořit netradiční technikou...bohužel,nezbylo mi na tento úkol ale ani trochu času,....přeji fajn hru.
     
  19. -jednohubka-

    -jednohubka- Pisálek fóra

    pěkné obrázky, mám své favority a jsem zvědavá, kdo nakonec vyhraje. Dala bych všem alespoň symbolicky nějakou malou odměnu, ale to asi nejde, že.
     
  20. stavitelpyramid

    stavitelpyramid Pisálek fóra

    Dobrý večer,
    mohu se zeptat, kdy bude rozhodnuto o výhercích v soutěži Farmy podle horoskopu - panna? Mám v soutěži vnučku a jsem poněkud napnut :).
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.