Debata k soutěži Farm Film Festival

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem BlackDragon, 5/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    Ahoj farmáři,

    v tomto tématu můžete volně debatovat o soutěži Farm Film Festival. Pokud se zde objeví soutěžní odpovědi, nebudou do soutěže zařazeny. A nezapomínejte na pravidla fóra. Děkujeme.

    Váš moderátorský tým
     
  2. honzi

    honzi Komisař fóra

    nějak jste zapomněli odemknout téma na odpovědi ;)
     
  3. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Omlouvám se za kolegu, odemčeno
     
  4. petsova

    petsova Pisálek fóra

    Nechapu, na foru jsem prihlasena, ve hre taky a presto nemuzu odpovidat, mam napsano, ze je vlakno zamcene...
     
  5. Terko54

    Terko54 Zelenáč fóra

    Asi preto je zamknuté,že je tam správna odpoveď.
     
  6. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    ahoj, přesně tak, hned po pár minutách se objevila správná odpověď, už je to i vyhodnocené, ráno jsem to nestíhal.
     
  7. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Ahojky.Ráda bych také zkusila štěstí,dneska jsem odpoveď znala,ale bohužel zatím se soutěží pouze ráno.Přimlouvám se,nemohla by první otázka být položená také odpoledne?Většinou,když příjdu domů už je vše ukončeno.Děkuji
     
  8. Muriel

    Muriel Perspektivní autor

    Tato soutěž není ani tak o dobré znalosti filmů, i když bez toho by to samozřejmě nešlo, ale o tom být v pravý čas na správném místě. :) Ale je škoda, že body získává jen první správná odpověď.

    Kdysi jsem se "pohybovala" na jednom fóru a tam bylo možné odpovídat do vlákna, aniž by se tyto odpovědi zobrazovaly. Nějak to bylo nastavené, že odpovědi viděli jen moderátoři. Netuším, zda to lze i tady. Mohla by se zveřejnit hádanka a nechat určitý čas (cca 3 hodiny), aby mohlo reagovat více lidí. To je pouze taková vize do budoucna.

    Jestli jsem to správně pochopila, tak je spuštěné 1. kolo. Kol bude 10, tak to bude běh na dlouhou trať a snad, kdo bude mít zájem se zapojit, tak se někdy strefí, jak ve svých znalostech, tak do toho správného času. :) I když kdo ví? :(

    A jen tak mimochodem, já bych zatím neuhádla nic. Takže mé přesvědčení na začátku, že to bude snadné, se silně otřásá v základech. xD
     
  9. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    Monča*** - ahoj, pokusím se tedy od dalšího kola zadat otázku i v jiné časy, bohužel organizaci soutěže musím zkloubit i se svými pracovními povinnostmi

    Muriel - ahoj, tohle by bylo super řešení, ale bohužel toto fórum nenabízí možnost automatického zneviditelnění příspěvků a nechci rozdávat body za to, že někdo opíše něčí příspěvek. Pokud by to šlo nastavit, byla by celá řada možností jak soutěž vylepšit, např. bodovat tři příspěvky, přidat prvek náhody (který hráči FARMERAMY tak milují třeba při tajemných sazeničkách a stájích xD), ale za podmínek, které máme, mě zatím lepší řešení nenapadlo.
     
  10. mamaMarta

    mamaMarta Rádoby autor

    BlackDragon a Team moderátorov.
    Ďakujem za filmovú súťaž a za výhru. Zatiaľ som videla všetky filmy,aj rozprávku. Ďakujem aj za ostatné hlášky z filmov.Aspoň
    som si osviežila pamäť. Floréniky pripísané a za kinobody tiež. Veľmi sa teším.:inlove:
     
  11. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Já byl dycky pomalejší než ostatní děti...Zřejmě mě mušce bylo líto a sedla. Možná ani to by nepomohlo kdyby se múza nezjevila...
    Děkuji tímto za pořádání soutěže,za připsanou výhru (z důvodu výše uvedeného) a gratuluji ostatním šťastlivcům.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.