Debata a dotazy k soutěži Mezinárodní Vánoce (13.12. - 24.12.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem BlackDragon, 13/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    ahoj mijinko, vlož klidně nový příspěvek, pak smažu ten původní.
     
  2. mijinka73

    mijinka73 Aktivní autor

    Děkuji BlackDragon už jsem to napravila a vložila obrázek správně ;)
     
  3. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    ahoj, původní příspěvek smazán. Zatím jsi jediný soutěžící, což Ti dává opravdu velmi dobré šance na výhru a získání Zábavy pro kočky :-D
     
  4. honzi

    honzi Komisař fóra

    Nebojte se, já na svém příspěvku též pracuji :D Ještě to sem dneska určitě stihnu hodit... Sice to bude strašné, ale... Druhé místo by to být mohlo :D
     
  5. tatulda49

    tatulda49 Pisálek fóra

    Já jsem taky ve hře :p
     
  6. honzi

    honzi Komisař fóra

    Prosím o smazání příspěvku č. 6, ten druhý je správně.. Nějak jsem to pokazil :D
     
  7. honzi

    honzi Komisař fóra

    Ještě mám jeden dotaz (a omlouvám se za multiposting) - v zadání je napsáno něco o "srovnávání nás, německy mluvících a anglicky mluvících zemí". My si měli vybrat jenom jedno? Proč jsem jako jediný udělal srovnání 3 zemí?
     
  8. honzi

    honzi Komisař fóra

    Já strašně nerad multipostuju, ale ODPOVÍ MI NĚKDO? Ten příspěvek s otázkou jsem postnul před několika hodinami, na fóru snad je nějaký moderátor neustále, ne? Tak proč mi nikdo neodpoví?
     
  9. Litvinov_CZetaX

    Litvinov_CZetaX Pisálek fóra

    2 Honzi

    Ja cetl o tom ze se ma udelat komiks, ale vanoce si nekaz a nekaz je ani modikum taky si chteji uzit vanoc a realnych darku ;)
     
  10. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    ahoj Honzi, to je zcela na vás, jestli porovnáte zvyky u nás a jen v jedné cizí zemi nebo ve víc, platí oboje. A chybný příspěvek smazán.
     
  11. honzi

    honzi Komisař fóra

    Já vůbec nikomu nekazím Vánoce ;) A mám pocit, že tvůj příspěvek nesplňuje podmínky soutěže, nevšiml jsem si, že by něco porovnával :D

    Děkuji za smazání ;)


    Všem přeji hodně štěstí, abyste se lidem z jiných zemí líbili ;)
     
  12. honzi

    honzi Komisař fóra

    Za hodiny a hodiny nikdo nereaguje na můj příspěvek... K čemu teda tohle vlákno je? Příspěvek od Litvinov_CZetaX prostě nesplňuje podmínky soutěže a já chci, aby se s tím něco udělalo!
     
  13. doben

    doben Ikona fóra

    honzi vím, že sis dal záležet a věnoval jsi tomu spoustu práce, kdybych mohl hlasovat, tak bych hlasoval pro tebe, ale rozhodnutí jestli je příspěvek proti pravidlům nebo ne, je na pořadateli soutěže. A v tomto případě to nejsem ani já, ani Ty, ale tým moderátorů. ;)
     
  14. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    Zdravím honzi,
    nějak jsem v tom tvém prvním příspěvku nezaregistroval, že se na něco ptáš, takže jsem ani nereagoval :) A k tomu následujícímu - příspěvek od Litvinova do hlasování nebyl zařazen.
     
  15. honzi

    honzi Komisař fóra

    Jasnačka, plně chápu, jako otázka to formulováno nebylo... Děkuji za odpověď
     
  16. farmarka_e

    farmarka_e Stálice fóra

    gratuluji vítězce a raduji se ze druhého místa, které mě moc potěšilo...
     
  17. tomokoco

    tomokoco Velmistr fóra

    Gratuluji ostatním vítězům, konkurence byla opravdu silná. Dekorka se mi bude určitě někdy hodit, je 2x1. : ) Jen mě teda překvapilo, že hlasovalo tak málo lidí, asi nerozuměli těm českým textům.
     
  18. elizabeth9016

    elizabeth9016 Pisálek fóra

    Já moc děkuji za odměny a za hlasy. A gratuluji ostatním vítězům.
     
  19. mijinka73

    mijinka73 Aktivní autor

    Opožděně gratuluji všem výhercům :) také mě překvapilo že hlasovalo tak málo lidí, ale jsem ráda za třetí místo ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.