Debata a dotazy k soutěži Mezinárodní den trpaslíků (1.6. - 30.6.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem BlackDragon, 1/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    Ahoj farmáři,

    v tomto tématu můžete volně debatovat o soutěži Mezinárodní den trpaslíků a jednotlivých soutěžních příspěvcích. A nezapomínejte na pravidla fóra. Děkujeme.

    Váš moderátorský tým
     
    aljanu a vilm4 tohle ocenili.
  2. -Scharulka-

    -Scharulka- Stálice fóra

    Super akce, vždycky jsem si přála mít trpaslíka doma :) Tak teď budu mít dokonce vlastnoručně vyrobenýho. Zkrátka, kdo si hraje, nezlobí.Príííma hru :inlove:
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  3. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    V jakém smyslu to má být trpajzlík? Leccos, co se vyskytne na zahrádce jako dekorace, je trpaslík (třeba Karlštejn). Takže to může být i Lady Gaga, hřib se slimákem apod.?
     
  4. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    Zdravím, bereme pouze trpaslíky v tradičním slova smyslu, tedy od čepičky až po botičky. Karlštejn nebrat, Lady nebrat, hřib nebrat. Ostatně se nedomnívám, že model hradu, byť sebelépe vyvedený a v zahradě umístěný, lze považovat za trpaslíka.
     
  5. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    A co holky: V Ankh-Morporku brali do sboru i trpaslice. A Jiří Suchý: V zahrádce mého strýce... Já neprovokuju, jen se ptám.
     
    X-mole a mamba54 tohle ocenili.
  6. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    Mám nápad - vyrob to, co uznáš za vhodné, nemůže se stát nic horšího, než že to ze soutěže vyřadím. Já taky neprovokuju, jen odpovídám...
     
    aljanu tohle ocenil(a).
  7. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Dobrá, vyřeším to elegantně: páreček.[​IMG]
     
    evainfo a dunlop4 tohle ocenili.
  8. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    bez [​IMG] já párky nerad, to je jako zelňačka bez zelí nebo prdelačka bez krup...
     
  9. honzi

    honzi Komisař fóra

    Terry Pratchett navždy!

    Já se nezúčastním... jsem kopyto a vznikla by z toho neforemná ošklivá hrouda.
     
    lacrima, X-mole a evainfo tohle ocenili.
  10. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Jsem zvědavá, bude-li někdo tvořit svého trpajzlíka z toho sloního trusu xD Pechfóglová - ty to máš do Tróji kousek, tož bys to mohla prubnout. Myslím, že jedno plné kolečko by mohlo být dostačující xD
    Těším se na hráčské výtvory ;)
     
  11. Astat.

    Astat. Stálice fóra

    Ahoj, mám trpaslíka bohudík nemám přístup k slonímu trusu, jen ke kuřincům a koňským koblížkům, ovšem jsem obojí jako materiál zavrhla - snad promineš :D Mám ho "nature" z klíny a kytek, z výroby mám ukázanou hlavu - koule hlíny a dozdobování klobouku, bude to stačit? Vousy, "kabátek" jsem všechno lepila bahnem, opravdu jsem si nechtěla zaprasit foťák. A ze surovin jsem zapoměla šišku, tak jsem trpaslíkovi vyfotila nohu (šišku), abych mu jí nemusela urvat, může být? jinak jsem vyfotila snad každou použitou "surovinu" (a připadala si u toho jako pako)
     
  12. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Pako - ne Pako, ale nápad a provedení úžasné. Bych poslední fotečky nechala, protože jak řekl " Sherlock Holmes" .... "Tato stopa je jasná." xD ..
     
    Astat., lacrima a Pepe4467 tohle ocenili.
  13. mamba54

    mamba54 Stará škola

    Můžete mi někdo poradit, jak vložit obrázky do soutěže? Mám je stažené z foťáku do počítače a nejdou mi vložit, ukáže se mi možnost vložit, ale nic se neděje:oops:, dělám to pomocí myšky...:sleepy:

    Vypadlo mi tam slůvko prosím prosím:eek:
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/6/16
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mamba: mám dojem, že musíš fotky nahrát na některé povolené úložiště a potom vložit odkazy.
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  15. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

  16. mamba54

    mamba54 Stará škola

    Díky, to bohužel vím taky, ale horší je to udělat, já ani nevím, co a jaká jsou povolená úložiště, je to se mnou hrozný :sleepy::(, ještě skusím zeťáka.....jestli bude mít čas a chuť vysvětlovat.....:sleepy:

    Pajdo, díky moc, ta odpověď byla pro Y-n-O, zkusím to, snad se zadaří;):p
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/6/16
  17. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Mamba54: povolená jsou všechna úložiště která umožňují zobrazení souboru jiných stránkách než na sama na sobě. Nemáme omezení na některá z nich.
     
  18. mamba54

    mamba54 Stará škola

    No jo, když já znám jen úložiště jaderného odpadu:p:D, ale podle tvé rady se snad zadařilo, obrázky jsou vložené, jen nevím, jestli správně, ale jsou tam, jen některé pidi;)
     
    kiki2305 a lacrima tohle ocenili.
  19. Lenule0

    Lenule0 Pisálek fóra

    Ahoj, gratuluju 1. a 2. místu. Za sebe bych chtěla orlí hnízdo. ;)
     
  20. mamba54

    mamba54 Stará škola

    Přeji krásný den, děkuji moc za hlasy v soutěži, blahopřeji Lacrimě k vítězství a LenuleO k třetímu místu, dlouho jsem přemýšlela jakou stáj si vybrat, chybí mi jezevec,.......ale nakonec jsem se rozhodla pro chovný rybníček růžový, protože se mi moc líbí;):), ještě jednou bych chtěla poděkovat Pajdovi za pomoc, jsem hrozný zmatkař a hlavně si nechávám věci na poslední chvíli..-.-:(
     
    lacrima a duna.duna1 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.