Debata a dotazy k soutěži Lá Fhéile Pádraig (5.3. - 27.3.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem BlackDragon, 5/3/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    Ahoj farmáři,

    v tomto tématu můžete volně debatovat o soutěži Lá Fhéile Pádraig a jednotlivých soutěžních příspěvcích. A nezapomínejte na pravidla fóra. Děkujeme.

    Váš moderátorský tým
     
    -samsie- a vilm4 tohle ocenili.
  2. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Škoda, malovat moc neumím, když už bych namalovala, neumím to dostat do kompu a že by se mi mega hodil ten mangostan :(
     
    Margziam tohle ocenil(a).
  3. Johaneska

    Johaneska Zelenáč fóra

    Tak to se moc těším,volím uhel a v mezičase mezi reálem,dozráním strašili plodinek bude hamižný leprikon na světě.;)
     
    -samsie- a tomokoco tohle ocenili.
  4. dunlop4

    dunlop4 Pilný autor

    Sice nejsem žádný malíř, ale uvidíme :)
     
    Margziam, -samsie- a tomokoco tohle ocenili.
  5. Skeewe

    Skeewe Stálice fóra

    Taky uvidím, sice při mých uměleckých pokusech dostává můza infarkt, ale s pomocí zrcátka snad něco na způsob hamižného leprikona, tedy irského skřeta stvořit půjde.
    Jen nevím, když je zelený, mám použít místo uhle špenát?

     
  6. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Jak chceš černým uhlem namalovat zelenýho skřítka? Že by kouzlo? A to se smí?xD
     
  7. Skeewe

    Skeewe Stálice fóra

    Stačí připálit špenát, to se mi stává často xD
     
  8. Johaneska

    Johaneska Zelenáč fóra

    zelené jsou pouze všeobecné představy daného skřítka mé fantazii poslouží uhel a pokud se tvé očka zadívají pozorně jistě oceníš podstatu a né barvičky zelené jsou pouze všeobecné představy daného skřítka mé fantazii poslouží uhel a pokud se tvé očka zadívají pozorně jistě oceníš podstatu a né barvičky
     
  9. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Víš, možná, že pokud hraješ teprve několáik měsíců, nejsi ještě zvyklá na tuhle komunitu. Jsme banda posměváčků a prostořekých lotrů, ovšem málokdy své šťouchance myslíme vážně. Tak si to tak neber a vesele se zapoj. Ve skutečnosti jsme dobří kamarádi. Ne jako nějakej zelenej skřítek.xD
     
  10. kerryhill

    kerryhill Dozorce fóra

    Tak já jsem zeleného skřítka nikdy neviděla,leda tak jednou ,,bílé myšky,,.Takže najdu na netu
    nějakou tu předlohu a skusím tužku a vodovky.Sama jsem zvědavá co stvořím.
    Johaneska pár obrázku kreslených uhlem mám,jsou zajímavé,a jsem moc zvědavá
    na Tvého uhlového skřítka :D.
     
  11. -samsie-

    -samsie- Perspektivní autor

    Docela super soutěž, ale máme tak trochu problém... ,,Mamííí, já chci taky malovat skřítka.Já takýýý. A já takýýý. Tak fajn, namalujete každá jednoho na jeden papír... No mami, to nemyslíš vážně, vždyť mi to ségry zkazej. Co si to řekla, já že ti to zkazím? Mami, ať mi to neříká...,, a debata trvala ještě asi minutu, načež se všechny tři do sebe pustily. Pár modřin, pár škrábanců a když jsem je konečně roztrhla od sebe, tak jsem si jen tak povzdechla, že dokud neuměly číst, bylo to daleko lepší :music:xD
    Takže jestli nakonec pošleme nějaký výtvor, nevíme, každopádně se u nás tvořit bude :)
     
  12. Margziam

    Margziam Stará škola

    -samsie-
    A co kdybys jim obětovala 3 papíry a aby každá namalovala toho jednoho svého na svůj papír? Mohly by soutěžit, která z nich ho namaluje nejlíp... A místo rvačky by bylo zdravé soutěžení... A pak bys jim za to jejich kreslení dala nějaké odměny... :)

    Jinak - já toho zlého skřeta malovat nebudu. Jednak ještě nemám vyřešené přenášení malovaných obrázků zdarma do ntb, jednak ani nechci dávat své síly a schopnosti, kterých moc není, s plným vědomím do služeb zlého. A ještě to spojovat se svým nickem a ID..
    Už toho zla je tady až až... Nechci je... Chci Dobro a ne zlo... :(
     
  13. duna.duna1

    duna.duna1 Mistr fóra

    Velmi som sa tesila na obrazky, ktore tu budu sutaziaci davat, vzhladom na to, ze moja schopnost kreslit pripadne malovat je miziva....:oops:, ale dnes boli pridane dva obrazky od sutaziacich, ale mne sa nezobrazili. Tak teraz neviem, ci je chyba v mojom prijimaci, alebo? :wuerg:
     
    evainfo, tomokoco a KiQuSiQ tohle ocenili.
  14. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    duna.duna1 :
    myslíš tohle ?
    [​IMG]
     
  15. duna.duna1

    duna.duna1 Mistr fóra

    Presne to som myslela....uf, takze asi nie je chyba v mojej budke...:p
     
  16. KiQuSiQ

    KiQuSiQ Znalec fóra

    Pravdepodobne zas padlo úložisko, škoda obrázkov, rada by som pozrela, tešila som sa na ne :)
     
    evainfo a duna.duna1 tohle ocenili.
  17. 71Romca22

    71Romca22 Pisálek fóra

    Zdravím..obrázky jsou k vidění v tématu Lá Fhéile Pádraig, zde je jen diskuze k soutěži :)



     
    lacrima tohle ocenil(a).
  18. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Toz mi to nedalo a taky jsem neco zmatlafousila ;) Nutno rict, ze jak se bezne k tuzce, barvickam a papiru nedostanu, tak me to bavilo, takze diky za soutez! :)
     
    lacrima, Julinka11 a tomokoco tohle ocenili.
  19. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    Zdravíčko všem tvůrcům...:)
    Zkoukla jsem. ohodnotila a nedalo mi to. Vzala si předposlední papír z kopírky, od dcerky kufřík k vánocům s L.... a pustila se do toho. Teda lidičky, fakt vás obdivuji. Našla jsem různé předlohy, ohledně Patrika, ale normálně jste mi je vyčerpali...:) a to úžasně, bravůrně a nádherně. Myslím, že porota bude mít velký problém...:D
    Je to poprvé, co se omalovánek týká se zapojit. Vyzkoušela, není to sranda. Tvorba obrázků do deníčku je prkotina, najdu prioritu, poscháním zbytek, smotám, posunu dopředu, dozadu a je hotovo...k tomu nápis....cca 1 hodina...ani to možná ne.
    Zato obrázek namalovat, pak vybarvit a když je sem člověk dá, tak stejně není spokojený:p.
    Zkusila jsem to poprvé.
    Držím všm palce a nebojte se, zkuste to....není až tak lehké.
    pááááá
     
  20. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    ANRYfox Z jakeho duvodu je obrazek blokovan?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.