Debata a dotazy k soutěži Květinový záhon (6.5. - 30.5.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem BlackDragon, 6/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mamba54

    mamba54 Stará škola

    Teď jsem se koukala, že se můj obrázek zase objevil:D, mooooc děkuji tomu, kdo to spravil:inlove:;)
     
  2. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím všechny, obrázky, které vypadali jsem Vám opravila podle Vašich alb na http://www.farmersbook.eu/cz/ a http://www.farmersbook.eu/sk/, kde jsou všechny Vámi pořízené obrázky uložené.
    Lenule0 mi bude muset sdělit, pod jakým herním nickem se registrovala na farmersbook.eu, jelikož bez toho její fotku nedohledám, abych jí to mohla upravit taky jako ostatním. Nick Lenule0 nebyl pro registraci do alba použit.
    Pokud chcete zachovat obrázek tak, aby se s další pořízenou fotkou nesmazal, tak musíte pořizovat linky (url adresy) přímo z vašeho alba na výše uvedených odkazech podle vaší lokace tzn. cz nebo sk.

    Příjemnou hru danda-vnovis
     
    lacrima a krakoramaja tohle ocenili.
  3. máťochov

    máťochov Stará škola

    Dando, díky za snahu ale jak jsem psal, oba obrázky do soutěže jsem fotil 18.5. To znamená, že ten první ze dvou co jsi mě obnovila do soutěže vůbec nepatří, ten byl pořízen 10.5. do top3. Měl to být obrázek z baha s lekníny ale ten bohužel není ani v mém fotoalbu. Takto bych měl dva příspěvky z farmy. Vyřaď mé obrázky ze soutěže a je to, ať se to nekomplikuje. Každopádně díky za tvou snahu. Přeji krásný den.
     
    krakoramaja tohle ocenil(a).
  4. marcipánka74

    marcipánka74 Pilný autor

    máťochov ahojky, mám úplně ten stejný problém, taky jsem měla fotku na baha s leknínama , vyfotila jsem jí dala na forum a teď jí nemám ani ve fotoalbu
     
  5. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím všechny, kontrolovala jsem znova obrázky, Máťo tobě sem opravila ten z farmy za ten správný, druhý příspěvek sem zmoderovala a musím po tomto konstatovat, že nelze fotit dva obrázky v jeden den, aniž byste si je v albu zobrazili. Dojde k problému a dva obrázky se neuloží. Ne ve stejný den. Protože ti co to nefotili stejný den, tak těm obrázky v albech zůstaly. viz třeba u Borůvky.
    Takže asi je opravdu třeba se na obrázek jít do alba podívat, tak to prostě raději choďte kontrolovat a snad už se ztrácet nebudou. Rovnou si tam z obrázku vezmete url link pro vložení na fórum.
    Těm, co se ztratili obrázky, pokud na to máte nervy, udělejte znova a Máťa, Lenule0 a Marcipánka mi tu můžete dát opravený link, vložím vám to do příspěvku.
    Za technické komplikace nemůžete, tudíž by to nemělo mít vliv na soutěž.
    Díky

    danda
     
    Margziam a marcipánka74 tohle ocenili.
  6. Margziam

    Margziam Stará škola

    Dando, mockrát jsem fotila několik obrázků v jeden den a všechny v tom mém fotoalabu zůstaly a nezmizely.
    Jenom jsem musela po každém vyfocení vlézt do fotoalba a skontrolovat, jestli je tam už uložený.
    Takže není pravda, že nelze fotit více obrázků v jeden den, aby nezmizely. Lze to.
    Tady je, co píšou v tom fotoalbu:

    I ty můžeš mít své farmářské album!

    Stačí si vygenerovat svůj vlastní odkaz a o nic dalšího se již v podstatě nemusíš starat. Pouze odkaz umístíš dle svého uvážení do podpisu na fóru a do svého Farmářského deníku jako jeho fotoalbum.
    O vše ostatní se bude fotoalbum starat samo. Automaticky načte a uloží tvou aktuální fotku z turistického centra a jakmile si vytvoříš novou, opět ji automaticky uloží s tím, že původní v albu zůstane také. Všechno toto se děje když je tvé album navštěvováno, pokud ho nebude nikdo navštěvovat, nebude ani probíhat automatická aktualizace.
     
  7. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Margziam prosím, přečti si znova můj příspěvek

    Díky
     
    Margziam a marcipánka74 tohle ocenili.
  8. Margziam

    Margziam Stará škola

    A link na forum je nutné vzít z toho zmenšeného obrázku po jeho zvětšení.
    Pokud vezmu link z toho velkého dole, tak mi na foru zmizí poté, co vyfotím obrázek nový.
    Jen pokud na ten malý obrázek nahoře (kde jich může být až 6), kliknu levým na zvětšení a pak pravým na ten zvětšený a vezmu link z té zvětšené miniatury, tak teprve ten mi nezmizí a zůstane.
    Už je to mockrát osvědčené.. a myslím jsem tu už kdysi o tom psala..

    Aha, tak ten konec jsem tam neviděla.. unikl mi.. Díky.. Tak potom to máš správně, beru to zpátky.. Promiň..
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 29/5/16
    danda-vnovis tohle ocenil(a).
  9. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím Lenule0, z tvého alba se nám podařilo získat pouze tento obr. http://www.farmersbook.eu/foto/29560856/29560856_1463311636.jpg a ten bohužel datumově nesedí na obrázek, který si sem vložila. Přitom jsem to testovala a pokud by existovaly i starší obrázky pořízené třeba i v roce 2013, do alba by se načetly. To jsem otestovala teď a taky si ty obrázky v neexistujícím albu na farmersbook.eu nikdo nikdy nikde neprohlížel a přesto se natáhly do alba bez problémů. Což by znamenalo, že stačí, aby si je prohlédl soused farmář z herního účtu a už splnily podmínku a jsou pak trvale viditelné. Ve hře je to pošta - fotky - ohodnotit ostatní farmy.

    danda
     
  10. máťochov

    máťochov Stará škola

    Dando, tak jsem obrázek na baha udělal znovu. Není jako ten původní ( něco se mi na něm nezdá ) ale důležité je se zúčastnit;). Hezký den všem.
     
  11. mamba54

    mamba54 Stará škola

    Ahojky, Dando ještě jednou moc děkuji za znovuobnovení obrázku:), dal mi dost práce a hlavně jsem nad ním strávila hodně času.... a podle vašich rad jsem vložila další obrázek, tak doufám, že se mi teď neztratí zase obrázek z TOPky, ale ten by mě tak nemrzel:p;), přeji hezký večer:)
     
    duna.duna1 tohle ocenil(a).
  12. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    mamba54 tohle ocenil(a).
  13. Lenule0

    Lenule0 Pisálek fóra

    Ahoj, moc děkuji za zájem obnovit můj obrázek, ale přečetla jsem si to až dnes a už předtím jsem to vzdala. Tak nevadí, příště.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.