Debata a dotazy k soutěži Květinový záhon (6.5. - 30.5.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem BlackDragon, 6/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    Ahoj farmáři,

    v tomto tématu můžete volně debatovat o soutěži Květinový záhon a jednotlivých soutěžních příspěvcích. A nezapomínejte na pravidla fóra. Děkujeme.

    Váš moderátorský tým
     
  2. kerryhill

    kerryhill Dozorce fóra

    Příjemná změna,odkládám štětce a pastelky a jdu zdokumentovat inventář.
    Nějaká ta dekorka se taky najde a o kytičky není nouze.
     
    lacrima a marcela001 tohle ocenili.
  3. Lenule0

    Lenule0 Pisálek fóra

    Ahoj, chtěla bych se zeptat. Zapomněla jsem do obrázku přidat ID. Jak to mám zpětně udělat? Díky
    Lenka
     
  4. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    ahoj, tak vlož soutěžní příspěvek znovu a ten starý pak smažeme.
     
  5. Lenule0

    Lenule0 Pisálek fóra

    Ahoj, já jsem to vyřešila tak, že jsem vložila ID do podpisu. Může to tak být?
    Lenka
     
  6. Margziam

    Margziam Stará škola

    Pokoušela jsem se vyrobit z květin a stromů hodiny s rafičkami - líp mi to nešlo. Kolikrát jsem viděla na různých místech (i v různých zemích) - na obrázcích i přímo, krásné výtvory z květin a keřů sestříhaných do různých tvarů.. tak jsem zkusila něco trochu podobně..
    Může být?
     
    evainfo a lacrima tohle ocenili.
  7. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    Ahoj Lenule,
    může být, jen prosím do konce soutěže neměň podpis :)

    Ahoj Margziam,
    jj, může být .-)
     
    Margziam tohle ocenil(a).
  8. -Zdenka

    -Zdenka Vážený autor

    Ahojky,zase se to nepovedlo :( nevím proč, prosím půjde obrázek srovnat ;) moc děkuji
     
  9. HeellMustafa

    HeellMustafa Rádoby autor

    Ahoj BlackDragon u prvního obrázku mám psaní,je možné ho smáznout?Pravidla jsem si přečetla až teď po vložení druhého obrázku.Děkuji moc.
     
  10. Lenule0

    Lenule0 Pisálek fóra

    Dobrý den, co můžu udělat s tím, když můj obrázek nejde vidět. Je v pořadí 3 vložený? Celou dobu šel vidět a teď ne?
     
  11. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    Ahoj HeellMustafa,
    myslím, že to psaní tam můžeme klidně nechat.

    Lenule - nejspíš byl obrázek odstraněn z úložiště, kam jsi ho dala. Doporučuji ho uložit na nějaké bezpečnější,, např. img24.cz
     
    Naposledy upraveno: 22/5/16
  12. Lenule0

    Lenule0 Pisálek fóra

    Mám ho vložit ještě jednou?
     
  13. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    Pokud nemůžeš editovat předchozí příspěvek, tak to klidně vlož znovu.
     
  14. Margziam

    Margziam Stará škola

    Ahoj Dragone, děkuju. A ten obrázek z farmy může být ze straši hřbitova, když je teď otevřený?
     
  15. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    Ahoj, bohužel ne, to by mohli být při hlasování znevýhodněni ti, co už své příspěvky zveřejnili. Takže jen běžně dostupné plochy.
     
  16. Margziam

    Margziam Stará škola

    Díky. Před akcí jsem to nezvládla, takže teď jsem zase znevýhodněna já, když na běžně dostupných plochách můžu pěstovat jenom akční hrášky, což kytky nejsou.. Na tom hřbitově se hrášky pěstovat nedají, takže tam bych mohla.. Ale když to nejde.. tak nic..
     
  17. mamba54

    mamba54 Stará škola

    Ahojky, ztratil se můj soutěžní obrázek, vkládala jsem ho z odkazu na poště, asi k tomu došlo, když jsem vytvořila nový obrázek do TOPky, dá se s tím něco udělat? Obrázek mi dal hodně práce, nerada bych o nej přišla:sleepy:
     
  18. máťochov

    máťochov Stará škola

    Zdravím, také jsem obrázky fotil normálně na farmě foťákem do fotoalba a až do dnešního dne byli na fóru normálně viditelné. Momentálně nejsou. Nevím čím to je. Dokonce jeden z těch obrázků nemám ani ve fotoalbu, jak jsem právě zjistil. Zřejmě jak jsem fotil 2 obrázky v jeden den ( 18.5. ) po cca 2,5 hodinách, tak se ten z baha ( a ten byl fakt pěkný ;) ) do alba ani neuložil. Tudíž vlastně nemám na tento obrázek ani žádný odkaz. Pokud tedy někdo z modíků neumí nějak nalézt odkazy na mnou vytvořené a přes fotoalbum vložené obrázky do této soutěže, nezbývá než mě ze soutěže vyřadit.
     
  19. Margziam

    Margziam Stará škola

    Máťo, to uložení v albu je závislé na tom, jestli se na ten obrázek někdo půjde podívat, nebo ne. Takže já to dělám tak, že vyfotím, jdu do alba a koukám, jestli už tam je. Pokud tam už je, tak tam zůstane. Pokud bych tam nešla ani já, ani nikdo jiný, tak tam po dalším vyfocení obrázku už ten dřívější nebude...
    Totéž pro mambu..

    A pokud máš, Máťo, ten obrázek ve fotoalbu, tak přece můžeš dát znovu odkaz na něj - klikneš na ten malý obrázek, zvětšíš ho, klikneš do něj pravým, vezmeš link obrázku, vložíš do postu na foru, uložíš a je to.. Ty zmizelé asi jen zkusit udělat znovu, pokud to stihneš... Nebo nevím, jestli modici budou vědět a umět víc... já víc nevím...
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 29/5/16
  20. marcipánka74

    marcipánka74 Pilný autor

    Ahoj, tak koukám mě taky zmizela fotka do soutěže z baharamy :( a nemám jí ani ve fotoalbu :(
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.