Debata a dotazy k soutěži Farmy podle horoskopu - Váhy (23.9. - 23.10.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    Ahoj farmáři,

    v tomto tématu můžete pokládat dotazy a volně debatovat o soutěži Farmy podle horoskopu - Váhy a jednotlivých soutěžních příspěvcích. A nezapomínejte na pravidla fóra. Děkujeme.

    Váš moderátorský tým
     
  2. Pachmina

    Pachmina Komisař fóra

    Ahoj..mám dotaz..fotografie k soutěži..znamená fotografii pořízenou v reálu..ne?..tedy já to tak z textu pochopila..nebo chápu špatně?..
     
  3. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    Pachmina
    Ahoj, ano, měly by to být reálné fotografie, ne fotky farmy ze hry. Už jsem oba přispěvatele do soutěže upozornil, že tyto obrázky nemůžeme do soutěže zařadit.
     
  4. kocur9966

    kocur9966 Pisálek fóra

    Zdravím BlackDragon,
    Som rozčarovaný. V zadaní úlohy nie je napísané, že to má byť reálna fotografia. Ak by to tak bolo, predsa by som tam ten svoj príspevok nedával. Naozaj nechápem, z čoho som mal usúdiť, že to má byť reálna fotografia farmy? Myslel som si, že fotka z hry najlepšie vystihuje zadanie - Ja a Farmerama. A už vôbec nechápem, prečo si sa ozval až po viac ako dvoch týždňoch, čo som svoj príspevok do súťaže vložil. Na čo si čakal? Keď tam pribudnú ďalšie také fotky a 23.10 všetkým oznámiš, že budú zo súťaže vyradené? Považujem to za nefér. A som zvedavý, aké fotky tu budú, Pachmina dúfam, že sa predvedieš. Zdar.
     
  5. Pachmina

    Pachmina Komisař fóra

    Hele micko ..to chce klid..nevylévej si zlost na mě..já to nevymyslela...já jsem se ptala proto..protože by mě to také víc vyhovovalo kdybych to mohla vytvořit v pc..a ne v reálu..takže tě zklamu..žádné předvádění nebude..Nazdar..

    Ps:..a jinak se to dá odvodit tady z této věty..Součástí příspěvku musí být ID vašeho herního účtu, a to tak, že u fotografií a obrázků musí být přímou součástí daného výtvoru, nesmí být dodatečně přidáno v grafickém programu či jiným způsobem doplněno, u básniček bude samozřejmě dopsáno v příspěvku.

    ..což se ti asi nepovede na obrázek ze hry..;)
     
  6. kocur9966

    kocur9966 Pisálek fóra

    Ahoj Pachmina. Presne ako píšeš nesmí být dodatečně přidáno v grafickém programu. Máš snáď pocit, že som ho tam dodatočne pridal grafickým programom? Bolo to odfotené naraz, nebolo to doplnené dodatočne, mám tú fotku aj vo fotoalbume.
    Vieš, u nás sa hovorí - jeden myslel až vymyslel fúrik a potom ho musel tlačiť.
     
  7. Pachmina

    Pachmina Komisař fóra

    Poslyš mourku..plačeš na špatným hrobě..já to nepsala abych na tebe upozornila..ale protože mě to zajímalo kvůli případnému zapojení do soutěže..abych pravdu řekla..tvůj příspěvek jsem nezkoumala..takže nevím..kde máš podpis..a jak si ho tam dal..možná máš možnosti..jak do virtuálního obrázku vložit reálný podpis..a vlastně mi je to fuk..takže prosím..své zklamání směruj jinam..já nejsem zodpovědná za podmínky v soutěži..No možná..pokud je ti líto obrázku.. by jsi ho mohl stáhnout..oskenovat..podpísnout a vrátit do hry..třeba to podmínky dovolují..nevím..Hezký večer..
     
  8. kocur9966

    kocur9966 Pisálek fóra

    Pachmina, odpusť si prosím ironické výrazy micka a mourek na moju adresu, už sa viac k Tebe nevyjadrujem. Ďakujem. Zdar.
     
  9. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    Pro Blackdragon. Ok pokusím se o jiný příspěvek, a díky za upozornění.[​IMG]

    Omylem jsem vložila 2 příspěvky kvůli smajlíkovi, který se mi objevil místo písmene "P" třetí pokus byl snad už v pořádku. Prosím tedy Blackdragona o smazání dvou příspěvků se smajlíkem, plus příspěvek na který si mě upozornil/a.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/10/14
  10. Pachmina

    Pachmina Komisař fóra

    Mohla bych tě požádat o totéž....určitě to znáš..Jak se do lesa volá....a volat jsi začal první..tak prosím nyní ze sebe nedělej hodného a ze mě tu zlou..s ironií jsi začal ty..ale souhlasím ..že to ukončíme..a příště prosím nikoho nenapadej..a nepoužívej ironii..když ji sám nesneseš..přeji hezký večer..
     
  11. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    Vidím, že místo debaty k soutěži se to tu zvrhlo v trhání občanek :-( Takže tedy, prosím, utněme tuto diskuzi, děkuji.
    Co se týká toho, že jsem obrázky nevyřadil hned, tak vysvětlení je - jako ve všech podobných případech - prosté. Tedy na vysvětlenou - soutěže jsou něco navíc, co dáváme vám hráčům ze své vůle, jednak jako možnost zabavit se, předvést co umíte a v neposlední řadě jako příležitost získat (někdy velmi zajímavé) odměny. Vymýšlení a organizace soutěží mě stojí opravdu nemálo mého volného, soukromého času. Nemám tedy žádný zájem na tom, aby se soutěží účastnilo co nejméně hráčů, to bych mohl se všemi soutěžemi rovnou praštit a trávit svůj čas jiným, určitě příjemnějším způsobem .-) Kromě toho mám celou řadu jiných povinností, mezi něž musím dělit svůj čas - nesleduji tedy průběžně soutěžní příspěvky u dlouhodobých soutěží typu Horoskop, to je celé, žádná velká záhada. Nikdo nevidí druhému do hlavy a přestože se mohu domnívat, že zadání je jasně dáno, pro někoho to tak být nemusí. Proto je tu debata, kde je možné se ptát a vyjasnit si případné otázky. Nehledejme tedy, prosím, zlé úmysly tam, kde nejsou, díky.
     
    mousicka tohle ocenil(a).
  12. kocur9966

    kocur9966 Pisálek fóra

    Zdravím BlackDragon.

    Moja debata tu s Pachminou skončila skôr ako si sa tu ozval :). V Tvojom rozsiahlom skôr poučnom príspevku som žiaľ nenašiel odpoveď - z čoho v zadaní som mal usúdiť, že to má byť reálna fotografia? Takže z čoho? A nehľadám týmto zlý úmysel. Vďaka.
     
  13. kouboj01

    kouboj01 Pisálek fóra

    Já asi budem musieť dávať svoje suťažné príspevky pred uzavretím, lebo ako som si všimol, niektorý môj nápad využili. Inak, kto by mal záujem o recept toho vynikajúceho syra, čo je na foto, tak pošlite holúbka.
     
  14. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    ja nevim, mne to moc podobne neprijde :)) jen jsem si diky tvemu prispevku uvedomila, jake mame neexistujici plodiny (kruhy v obili atd.), ale treba petrzel neeee...
    a syr chci :))
     
  15. Mahira72

    Mahira72 Mistr fóra

    [​IMG][​IMG][​IMG]Děkuji za krásnou výhru už jsou na ploše a kochám se
     
    mousicka tohle ocenil(a).
  16. fialka40

    fialka40 Pilný autor

    Srdečne gratulujem výhercom! 8):)
     
    mousicka tohle ocenil(a).
  17. evulik011

    evulik011 Rádoby autor

    Ďakujem za výhru. Kvietky sú prekrásne. Radosť počúvať. Gratulujem aj ostatným výhercom, a prajem ostatným ešte lepšie nápady. Idem makať na ďalšom.
     
    mousicka tohle ocenil(a).
  18. majolenka

    majolenka Baron fóra

    Pekný neskorý večer.
    Práve som prišla z práce a na farme ma čakalo krásne prekvapenie.
    Veľmi pekne ďakujem za hlasy a kvietky. Už si vyhrávajú na farme.
    Blahoželám ďalším výhercom.
     
    mousicka tohle ocenil(a).
  19. Klipka1

    Klipka1 Zelenáč fóra

    Aj ja sa pripájam so srdečným "Ďakujem". Zlepšilo mi to náladu keď som včera musela ísť do nočnej zmeny. Ostatným blahoželám.
     
  20. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    také děkuji, že se někomu můj nápad a realizace líbily - a že už můžu šetřit párty pokusy na chvilku snění o růžových výrobnách :)))
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.