Dary bohyně (1.9. - 7.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem haník30, 31/8/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tepui

    tepui Mistr fóra

    Pěkný podvečer přeji,
    nakonec nebyla ta akce tak náročná šlo vydělat i nějaké peníze a stodolu mi to nezrujnovalo jak jsme se všichni obávali.
    Hodnocení akce dávám lepší 3 :).
     
    fgs001 tohle ocenil(a).
  2. farmář1970

    farmář1970 Rádoby autor

    Zdravím farmáři, tak jsem akcičku dnes ráno dodělal do úplného konce, takže se na mě alespoň egyptská bohyně Bastet nebude zlobit a za dary, které jsem jí dal na mě nepošle pohromu, na oplátku mě poštěstila v tajemných stájích a darovala mi výběh pro želvy, za což jsem jí moc vděčný, ale chybějící baobab se jí nepodařilo získat, tudíž mi ho nemohla ani daroval :D Ale jinak jsem byl s touto akcičkou velmi, ale velmi moc spokojený, účet mi vzrostl o krásných 1400000 krejcarů, takže spokojenost veliká a dekorace jsou překrásné, takže doufám, že se tyto akce budou opakovat :D Přeji příjemný zbytek dne :)
     
    fgs001, kkunesovak a Gassy tohle ocenili.
  3. Simík21

    Simík21 Znalec fóra

    akci jsem neudělala celou, dokonce ani nemám dvě dekorky, jak jsem plánovala... :oops: smůla, víkend byl nejenom s tabletem, ale i bez připojení, bo nešel na chatě net... mám tedy "jen" tu krásně se protahující sfingu a nálepku :p ale nevadí mi to, jak už jsem psala, dostala jsem hodně bodů, krejcarů a z TS (stromů) také snad něco bude;) jen mi mrzí, že jsem nemohla sousedům posílat dárky až do konce :oops:
     
    fgs001 a kometak96 tohle ocenili.
  4. hansicek

    hansicek Expert fóra

    Tento typ akcie patri medzi tie vydarenejsie, hlavne kvoli moznosti zmenit druh dodavanych surovin, odmeny za dodané suroviny boli viac nez slusne, hlavne v poslednych leveloch, počty TS boli tiez celkom slusne, takze za mna akciu hodnotim kladne (TS a TCH u mna ryn bol prepadak, jamajka tam ma potesil baobab a tamarind z chlievikov 2x kivi)
    a najvacsi klad tejto akcie je zarobenych 25 000 000 za predaj produktov :D (syslit do stodoly sa niekedy vyplati ;))
     
    -wiolan- a sisinka tohle ocenili.
  5. helik006

    helik006 Rádoby autor

    tak ze stájí se ani tentokrát nevyklubala želva :-( ale vraní úkryty tam byly hned dva, bobři samozřejmě taky :-D
     
    Naposledy upraveno: 7/9/15
    fgs001 tohle ocenil(a).
  6. hanynkach

    hanynkach Pilný autor

    S akcí jsem byla spokojená - náročná nebyla.Teď ještě co se vyklube ze stájí a stromů.
     
  7. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    Tak se vůbec neptej, a nauč se číst v popisu akce, hvězdo :D Za tu dobu, co se placatíš v téhle hře, a vylejváš si tu svoje sprostoty, už ses to dávno mohla naučit.

    Děkuji všem za zastání. Hráčku jana.zape znám, a už kdysi jsem s ní měla potyčku ještě na starém fóru, kdy mi dokonce i napsala do zpráv spršku sprostých nadávek, takže mě její nynější chování vůbec nepřekvapuje. Bohužel jsem si vůbec neuvědomila, komu odpovídám. Ona si ale nejspíš to, kdo jí odpovídá uvědomila, a myslela si, jak mi to natře. Nenatřela, protože takovýhle hloupý člověk mi nemůže zkazit náladu :D

    Hezký den všem :)
     
  8. zoopraha1

    zoopraha1 Pisálek fóra

    ahoj nestihl jsem poslední dekoraci kdyby někdo něměl do stonku rád ji vyměním dám co budete chtít napište mi a můžeme se dopředu domluvit díky moc
     
  9. mousicka

    mousicka Guest

    Akcia nám skončila, akčné predmety premenené na BS a grajciare. Ďakujeme vám za spätnú väzbu, ktorá bola odoslaná RT.
    Zamykám.

    [​IMG]
     
    zemanka01 a mirae tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.