Dary bohyně (1.9. - 7.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem haník30, 31/8/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Arleta22

    Arleta22 Rádoby autor

    Chybí mi 75 egyptských pokladů. Jinak mám vše. Nic kupovat nebudu, to si to rači nechte.
     
  2. tahnudopekel

    tahnudopekel Aktivní autor

    Srdíčko mne bolí, když promrhám 5 slunečních hodin na urychlení restaru položek a zjistím, že se v podstatě nic nezměnilo. Jo, přesně, je to pech, no co, vytasil jsem svoji krejcarovskou šekovou knížku a šel nakupovat. Akce nakonec zdárně dokončena.
    Tajemnice neodtajněny, důvod je ten, že se to mělo jmenovat "Dary bohyni" než "Dary bohyně", ale nikomu ani muk.
     
  3. Rechtarka

    Rechtarka Rádoby autor

    tak mi chybí 70 pokladů :( ale ještě mám 1,5 plochy dlouhobodek a 5hodin na to, aby to popadalo a sousedi či přátele snad taky něco pošlou. Snad to dám :)
     
  4. sirGeralt

    sirGeralt Pisálek fóra

    Tak už mi chybi jen 4 poklady. Jen co sklidím, dohodím je do úkolu, doplním stonek, aktivuji a jedu dál. Zatím stále bez nákupu za Kč či floreny. Snad to zvládnu do 100lvl a pak se rozloučím s farmou.
    Přeji všem krásný den !
     
  5. Verca.hur

    Verca.hur Pisálek fóra

    Hotovo, stonek aktivován. Akce pěkná.
    Jdu si zase doplnit stodolu, ať jsou zásobičky přiravené na další akci.
    Pohodový den všem ;).
     
    mirae tohle ocenil(a).
  6. janakad

    janakad Pisálek fóra

    Tak mi chybí ještě 84 pokladů, ale pokud se nezadaří, tak se nic neděje. Obelisk, kočku a přízrak mám a bude chybět pouze stonek. je to jen hra. Myslela jsem, že se mi poštěstí z chlívků želva nebo ledňáček, ale nic. Počkáme si na ně v nějaké další akci. Hold mám asi štěstí v lásce a nebo není ještě unaveno.
     
  7. niky2008

    niky2008 Pisálek fóra

    taky mi chybí dost pokladu jinak mám vše a celkem jsem i hrála nechápu proč to nevyskakuje mám i vysoký lvl :-(
     
  8. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Já začala dodávat prvně produkty, abych měla co nejvíc času na resety. Stejně jsem byla včera večer v polovině. Tak jsem utratila 18 florenů, ale šlo to jen s medy. Ostatní v pohodě, zvěř a plody stromů mám, rostliny nepěstuju a tak jsem kupovala. Stačilo prodat pár kaprů, hrnců a pštrosích vajec a jsem v plusu. Za ty floreny to stálo, ušetřila jsem krejcarové konto, ještě nemám ani jednoho šlechtěnce do polévky s přáteli, snad ještě něco vydělám a začnu oslem.
     
    skalara.v, maribeja a mirae tohle ocenili.
  9. maiki66

    maiki66 Pisálek fóra

    Ahoj všem,tak budu mít zase jednu "šedou řadu " na stonku,poslední úkol už nedám,musím do práce na odpolku,ať se daří všem,co to ještě můžou stihnout..přízrak v poušti mě aspoň nebude strašit páč ho nebudu mít:D
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  10. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    tak mám také hotovo. Trpělivost přinesla medy (3x jsem dal dřevo a zbytek med), ostatní místnosti byly v pohodě. Na ostatních produktech jsem ještě něco vydělal, takže nyní to bude o tom zase doplnit produkty. Všem přeji hezkou hru
     
    skalara.v, maribeja a mirae tohle ocenili.
  11. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Coruska

    Na rozdíl od tebe si myslím, že Živoucí legenda je důležitější než většina ostatních run. Taky jsem kdysi nevěděla co s ní, až když mi to tady farmáři vysvětlili, obětovala jsem několik milionů krejcarů a Legendu aktivovala.
    Pokud ji aktivní nemáš, a máš alespoň z části naplněné Poháry, je velmi důležité, kde jsou umístěné. Pokud v Parku, pak jako bys je neměla. Tam totiž na pěstební plochy nepůsobí. Aby měly Poháry bez Legendy účinek, měla bys je před sklízením stěhovat z plochy na plochu a po každém stěhování před sklizní aktualizovat hru. Dělala jsem to taky tak, ale je to velmi náročné a otravné a proto jsem se pustila do plnění Legendy.
    Důležitá je i příprava před akcí. Sleduj kalendář a ofiko zprávy od modíků. Den před akcí si zaseju ty nejdelší plodiny, které mám. Sklízím až po začátku akce a hned máš s hopsátky slušný náskok. Totéž platí pro chlévy a stromy. Více to skáče z těch s delší dobou růstu. U stromů jsem například zjistila, že z XXL to skoro nepadá, lepší je nasadit na plochu obyčejné stromy.
    V téhle akci jsem využila Deštný prales. Nedala se na něm pěstovat akční plodina, tak jsem plochu osázela téměř celou obyčejnými stromy. Po každé sklizni to dalo cca 45-50 pokladů.
    Když je v akci krátkodobá akční plodina, vyplatí se na noc nasadit obyčejnou dlouhodobku, zase ti to zvýší hopsátka. Určitě je to lepší než na noc nasadit čtyřhodinovku, a mít více než polovinu noci nevyužitou. Samozřejmě za předpokladu, že v noci k farmě nevstáváš. Přes den potom pokračovat v pěstování akční plodiny.
    Taky je důležité pěstovat pokud možno bez časových prodlev. Když víš, že se kvůli práci nedostaneš k pc, spočítej si, jestli by se ti nevyplatilo nasadit pohopole.
    Pokud jde o řemeslné produkty, vedly se tady o tom dlouhé diskuse. Někteří tvrdí, že hopsátkům pomáhají, já jsem přesvědčená, že ne. Při pěstebních akcích pravidelně využívám jen MJS a Pinkie Pie koláč. Zkoušela jsem cukíňák, mrkvový chléb nebo jarní věnec, dělala jsem si statistiku o hopsátkách s použitím a bez a výsledky mi přišly stejné.
    Tohle je jen pár rad, které mě v rychlosti napadly. Ostatní ti třeba připíší něco dalšího.
    Nezmiňovala jsem se o JC, což v mém případě nemá smysl, jelikož žádného nemám a předpokládám, že ty taky ne.;)
     
  12. ondatrastrmiska

    ondatrastrmiska Pisálek fóra

    Taky mi včera večer chybělo ještě asi 130 padátek, dal jsem na radu farmářů a stěhoval poháry z plochy na plochu, teď už čekám na posledních 13. Mám zaseto asi do 12:00,tak snad to padne. Potom už se k počítači dostanu až kolem 15:00 a to už bude po akci. Dekorace mám všechny, stonek jsem si nechal na konec úmyslně, kdyby to náhodou nevyšlo.
     
  13. dasulla1

    dasulla1 Zelenáč fóra

    • Příspěvek patří do jiného vlákna
    Prosím, kdo můžete pošlete mi poklad. Díky Romča2012
     
  14. nakopečku48

    nakopečku48 Pisálek fóra

    Opět nedodělám jako mnozí z vás,mně chybí 25 pokladů,je to k zlosti.
     
  15. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    babioli tohle ocenil(a).
  16. Vefro_CZ

    Vefro_CZ Perspektivní autor

    Původně jsem chtěla akci vypustit, nakonec jsem začala jen tak lehce pěstovat akční plodiny až druhý den po začátku akce, bez nákupu košíku, a dnes jsem akci bez velkého honění splnila. Měla jsem asi štěstí, sluneční hodiny jsem nepotřebovala ani jednou, úkol po mě nikdy nechtěl ze stodoly nic nemožného. Takže díky za tuto akci, stonek aktivní, čekám co bude z tajemných stájí a stromů, no a vyhrané BZ + BBZ + krejcary, jsou také výborné :music:
    Přeji všem úspěšné dokončení akce ;)
     
    karolinka120484 a sopti tohle ocenili.
  17. ítío

    ítío Pisálek fóra

    Také akci nedodělám kvůli pokladům,bohužel nepadají
     
  18. skoruppi72

    skoruppi72 Pisálek fóra

    Ahojky,akce splněna už 2dny a ani já nemusela použít sluneční hodiny.Vše jsem měla jen jsem dokoupila pár hrnců.Chtěla bych poděkovat všem mým sousedům za pomoc a posílání dárečků.Díky moc.Všem co dokončili či ještě dokončí gratuluji a ostatním držím palce.Mám pár dárků navíc tak se pokusím někomu poslat.
    :):););)
     
    karolinka120484 tohle ocenil(a).
  19. kopretina1976

    kopretina1976 Perspektivní autor

    tak hlasim hotovo dekuji sousedum za dárečky .kdybych ale nemela krejcarky nevim nevim
     
    karolinka120484 tohle ocenil(a).
  20. Ajtoto

    Ajtoto Pilný autor

    Tiež sa mi to už podarilo :)
    Moc som nekupoval - nebolo začo, ale oplatilo sa čakať. Nakoniec mi tie medy predsa prišli. A vyskakovátka aj vďaka susedom a troške superhnojiva stačili.
    Mimochodom, zo stromov ani výbehov, čo som dostal nešlo do lišty nič. A stále mám toho ešte málo, tak sa už teším na ďalšiu akciu.
    Susedom vďaka, a všetkým prajem peknú hru a zábavu - a úspech :) :) :)
     
    duna.duna1, kkunesovak a maribeja tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.