Darčekové predmety, percentá!

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem stefan.h, 16/6/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. stefan.h

    stefan.h Aktivní autor

    Ahojte,celkom dobre nechápem matematiku farmi na percentá. Na stonke a na ihrisku maznáčikov mám do kopy 1000% na darčekových predmetov, ale dekoračka ktorá má 16000 Bs by mala dávať 16.000 000 Bs podľa percent a mne dáva 1.389.600 Bs.
    Poprosil by som o vysvetlenie, akým kľúčom sa tie dekoračky počítajú?
     
  2. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj stefan.h, 1 000% BZ se počítá za základu, takže pokud má dekorace 16 000, tak bonus by měl činit 160 000 BZ, tedy 10 násobek. Tvých přes milion BZ je určitě při zapnutí několikanásobně vyššího počtu procent bonusů.


    Vlákno později uzavřu, spíše patří do sekce dotazů. Kdyby jsi měl další otázku, prosím tedy napsat do Dotazů.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  3. stefan.h

    stefan.h Aktivní autor

    * Odstraněna zbytečná citace

    Ďakujem za odpoveď..asi sme sa nepochopili.Príklad: ihrisko maznáčikov mám zaplnené dekoračkami ktoré dávajú %tá na darčekové predmeti.Po spočítaní mám cca 500% na darčekových predmetov,pri zbieraní majáku,okrasnej záhrady kde mám dekoračky mi pri konečnom spočítaní tých 500% nesedí.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/6/24
  4. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    stefan.h mám pocit, že kolega to popsal docela jasně. Každá dekorace má základní hodnotu poskytovaných BZ např. 100 BZ. Bonus + 100 % BZ tedy této dekoraci přidá dalších 100 BZ a dekorace bude poskytovat celkem 200 BZ. Pokud budeš mít bonus na + 1000 % BZ, tak bude dekorace poskytovat 100 BZ + 1000 BZ tedy celkem 1100 BZ.

    Z tvého příkladu v prvním příspěvku to vypadá, že bys chtěl počet BZ násobit procenty, tedy 100 BZ * 1000 % = 100 000 BZ. Ale takto to nefunguje. 100 BZ se v tomto případě rovná 100%.

    Do manuálního počítání celkových BZ bonusů k dekoracím bych se osobně moc nepouštěl, pokud se nejedná jen o jednotky bonusů, protože se člověk snadno splete. Ideální je si aktivovat pár bonusů na BZ a podívat se, jak se změnily počty BZ u jednotlivých dekorací. Podle toho bys měl získat dobrou představu o tom, jak fungují.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.