Dům na stromě (2.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tr-1

    tr-1 Pisálek fóra

    Skali . Dekuji za radu, uz jsem ho koupila,
     
    Honzulka05 a Skali tohle ocenili.
  2. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Teď mám problém já. Koupila jsem ten dům na stromě, dala 3x upgrade a omylem jsem si ho vymazala a teď ho v liště nemůžu najít
     
    Honzulka05 a Y_n_O tohle ocenili.
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    michalka59: zkus ve vyhledávacím okénku zadat místo "dům" "stromě" Je chyba v pojmenování upgrade, už se řeší, místo dům je tam dám...
     
    Honzulka05 a michalka59 tohle ocenili.
  4. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Y_n_O moc děkuji našla jsem to
     
    Honzulka05 a Y_n_O tohle ocenili.
  5. -olga67-

    -olga67- Zelenáč fóra

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe. Pokud chceš něco dopsat, použij u příspěvku volbu "upravit". Děkuji Skali
    koupila jsem dům na stromě a nikde ho nevidím

    *** sloučeny příspěvky a smazána zbytečná citace OFI. Skali
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/5/19
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -olga67-
    Ahoj, pokud jsi koupila dům na stromě, hledej ho v dekoracích - levá lišta, symbol bedny - pod ikonou vázičky - záložka dekorace
    Pro snadnější hledání můžeš použít vyhledávací okýnko a vepsat do něho část názvu této dekorky

    dům v dekoracích.png
    -------------

    Nevkládej více příspěvků pod sebe. Pokud chceš napsat příspěvek, je nejjednodušší vložit kurzor do prázdného příspěvku (na konci stránky) a normálně tam začít psát.
    Pokud se něco nepovede, můžeš svůj příspěvek smazat nebo upravit

    kohoutek.png
     
    Naposledy upraveno: 15/5/19
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  7. hanči57

    hanči57 Aktivní autor

    Ahoj,já začínám stonkem,zapnu všechny bonusy,potom mazlíci-oni stonek neovlivní,ale stonek mazlíky ano,pokračuji dekorkama a pak jdu teprve na plochu.Rozdíl v bodech je až půl mega bodů,záleží co zrovna dozrálo.H.
     
    krtekradek73, Honzulka05 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  8. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Kde se pls dají získat upgrady na ,,Strom na stromě " ? Jestli bude ještě možnost je někde získat bez nákupů za FL ? Díky
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Honzulka05 a jesterka74 tohle ocenili.
  10. alderonka

    alderonka Aktivní autor

    Ahoj Skali,
    nevieš, či bude ešte nejaká možnosť získať chýbajúci upgrade?
    Ja to totiž nechápem, robila som všetky Tebou vypísané akcie, aj som si kúpila tých prvých 5 upgradov a napriek tomu teraz vidím, že mi jeden upgrade chýba... Ja mám Epický domček na strome 5.
    Nechápem to, obávam sa, že som pri Rajčeho výprave niečo prehliadla, tam to bolo také bludisko.
    Bola som v tom, že mám všetko na 100% spravené, ale keďže mi 1 upgrade chýba, tak asi nie... :oops:
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    alderonka - ahoj, a nemáš ještě ten poslední třeba v liště ? Já tam ten svůj poslední před chvilkou objevila a teprve ho šoupla na domek :)
    Jestli bude ještě možnost dokoupit, to netuším.
     
    Honzulka05 a alderonka tohle ocenili.
  12. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Já doufám, že ano, stejně jako byla továrna ...:oops: A mám tušení, že pak byl up i o 10FL levnější.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  13. alderonka

    alderonka Aktivní autor

    Skali - kontrolovala som to, ale bohužiaľ v lište ho nemám.
    Rozmýšľam, či nenapísať na podporu, ale určite majú dosť iných starosti ako prešetrovať, kde som ho v rámci hry prehliadla.
    Na továreň som si dokupovala väčšinu upgradov, keďže pri mojom návrate do hry jej upgradovanie práve končilo.
    Snáď bude taká možnosť aj pri domčeku. 100% BS navyše by určite potešilo.
    Akurát som naštvaná na seba, kde som ho mohla prehliadnuť, keďže práve kvôli upgradom som robila všetky Tebou spomenuté úlohy.:music:
     
  14. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    alderonka: výprodej už je hlášen, 1 up = 25 FL... ;)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  15. alderonka

    alderonka Aktivní autor

    MatysekKamilek - pecká, už sa nemôžem dočkať. :p
    100% BS navyše určite poteší. V čase, keď mám na farme dekorkovo to spraví pár milionov BS navyše....
    ...čo pri 217-tom levele nie je nič moc, ale nevadí, ono to nakvapká..heh
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.