Dům na kopci (17.10. - 23.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    Do akcičky jdu zkusím co nejvíce hlavně stonek ten to jistí jinak díky za ty plánky jak na to taky mohly dát SK. poslední dobou se nějak bojej ho tam dávat.;););).
     
  2. Boty

    Boty Magnát fóra

    No tedy velebnosti nejradši bych se na to vy..... :))) , ale ta zatracená KFC mi zase nedovolí a už jsem určitě závislák a to pořádný.... :(((
     
  3. Kolomajzník

    Kolomajzník Obyvatel fóra

    Boty- já taky, vždyť já už se normálně těším, jak s tím zase budu bojovat a bude to skvělá zábava a jak určitě zvítězím !!!!
    Přeju všem, ať se daří !!! :)))
     
  4. Esnyr

    Esnyr Aktivní autor

    [​IMG]
    Párty lístky : 1250 akční kytky + 1x past na duchy (12x baterka)

    Zlaté banány : 4000 akční kytky + 100x korálová houba + 100x hrúzostrašná tykev + 1x past na duchy (16x baterka)

    Dohromady tedy potřebuješ 5250 akční kytky + 28 baterek na 2 pasti na duchy + děsivý kytky.

    Bohužel nemám tušení jestli to je v této variantě možné, kvůli jiným dveřím mezi 27 a 28 místností. V tom bude asi háček v podobě počtu otevřených dveří v první polovině baráku (třeba že musíš mít uklizených minimálně 10 místností, nebo tak něco)


    :oops:
     
  5. samec

    samec Magnát fóra

    Taková přehršel akční rostliny a v odměnách ani jedno SK a ani v novém úkolu v družstvu,po takových dvou urputných šlechtěních za sebou,kde nás vyždímali nadoraz,.........děkujeme vám milá RT za vaši vstřícnost.......i ostatní odměny jsou téměř nulové--např.9000BZ za takové šílené pěstování?---si z nás dělají srandu?
     
    Naposledy upraveno: 15/10/16
  6. mr.lordi87

    mr.lordi87 Znalec fóra

    Zdar .i..i

    Jsem si nepřečetl, že se pěstuje na třech loukách farmy a začal ajnčit, že je to množství plodin přehnané. Nicméně, takto stačí jen dvě otočky denně a na hřbitově sadit nejdéle rostoucí plodiny a bude to OK stihnutelný i s pracovním vytížením. :)

    Demonarchy .i..i
     
  7. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Akce bude super,už se těším ;)
     
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Esnyr - díky moc :)
     
  9. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    a už to tu máme zasa,pestovať,pestovať a pestovať,no uvidíme ako to pôjde,až sa nebude dariť tak dúfam, že ZB budem mať
     
  10. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ahojky všichni. Moc děkuji koumákům s návodem jak co nejrychleji získat řádeček. Podle vypadávátek se dá jít potom na další. Uvidíme, jak budeme na konci spokojení. Hurá na věc, připravit se, zakleknout do bloků na startu a čekáme na výstřel startéra. Jára
     
  11. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    :mad:Šmarjá, jaké klekání! To už bych se nezvedl - leda kdyby přispěchala švarná asistentka první pomoci ! Já si hezky přijedu z Ústí n/L ze školení, pak se lážo plážo projdu farmou - tu něco sklidím, tu akční zasadím, kouknu se na hřbitov, jestli mi šestihodinové kytule hodí pořádný balíček baterčiček a pak si teprve budu moci jít udělat nějaký ten žvanec neb budu hladový jak naše anakondy.
    Díky všem zpracovatelům plánků - když jsem si to maloval sám, dospěl jsem v podstatě k témuž. Jen dekorky 2 série - nad těmi pořád váhám... No, snad mi půjde to pěstování. Ale jak se znám, dokud tam bude něco neuklizeného, tak budu lítat po baráku s hadrem na koštěti a gruntovat. A mezitím budu nadávat na Čičolinu, že se mi motá pod nohy, opice jedna zvědavá...
     
  12. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Není nad to, když rodilej Žiškovák začne bydlet mezi polem a lesem, jak se nedobrovolně zadařilo mě. Zítra mi ráno vypnou elektřinu a zapnou jí až v podvečer. Já hold vím, proč jsem si vzal tento týden pracovní dovolenou. Nejen, že se tady zítra bez elektřiny ani neuprdnu, ale akci začnu, až mi pánové a dámy z Čez pustí do drátů těch pár elektronů, nebo jak se to jmenuje :cry:;)
     
  13. doben

    doben Ikona fóra

    Do akce jdu, pokud bych chtěl lepší odměny, tak stačí jednou měsíčně koupit SK místo pomocníků, ale to není zábava. Pondělí pro mě není úplně výhodný den na začátek akce, protože se po tréninku vracím celkem pozdě, takže budu rád, když zítra stihnu rozpěstovat.
     
  14. Bobika

    Bobika Pisálek fóra

    Joooo bez těch elektronů je celé PC a Net a my všichni úplně mimo mísu.
    Při poslední odstávce u nás na vsi, říkám manželovi "co budeme dělat ? třeba si můžeme pustit nějaký film", jooo tak leda na zem !!!!:)))
     
  15. mizska

    mizska Pisálek fóra

    Mno,žádné super krmivp,špatné,špatné :)
     
  16. Levlef

    Levlef Baron fóra

    nezájem. tuna akčních, nálepka až buhvi kde ...
     
  17. ju.no

    ju.no Aktivní autor

    Na nálepku potřebuješ napěstovat pouze 1250ks akční a 1 past za 12 vypadávátek a doplnit tři místnosti - 1., 12. a 11., to můžeš zvládnout, ne? :)
     
  18. LindaFarmářka61

    LindaFarmářka61 Pilný autor

    Ahoj všichni,
    zdá se mi to, nebo jsou ty odměny nějaké chabé...až na stonek, ten jde

    Ale jasně že do akce půjdu, i kdybych se měla strhat, :)
     
  19. Milena1952

    Milena1952 Analytik fóra

    Pěkné odpoledne.
    Tak nějak jsem zapomněla, které marmelády budeme na akci potřebovat.
    Prosím pomozte mi vzpomenout. Možná, že tuto pomoc ocení i začátečníci.;):p
    MJS , strašidelná kytice , bílá nevinnost....

    Děkuji všem za pomoc.
     
    Naposledy upraveno: 17/10/16
  20. daajen

    daajen Aktivní autor

    Na rychlé rozpěstování (účinek na SH): bílá nevinnost nebo vánočka (nevím jak to vychází na sloty), MSJ a popřípadě kaštanový stonek.
    Na děsivku: hrobní květináč, strašidelnou kytici a stonek Děsivá noc
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.