Dům na kopci (17.10. - 23.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. lase2

    lase2 Magnát fóra

    tak smutná tečka za akcí : 2x ptakopisk, 1x ledňáček a 1x čuníci oranž, to tedy nic moc a místo těch tajemniček jsem si měla vzít radši tu nálepku :(
     
  2. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Jsem překvapená, že stále můžu do "domu duchů", myslela jsem, že s koncem akce mi z náměstíčka přístup k akci zmizí. Škoda, že se to stejné netýká hřbitova, ten se mi naopak uzavřel už dvě minuty před koncem (asi vlivem toho, že můj čas na liště je mírně opožděn) a tam se opravdu nedostanu. Ale kdybych chtěla ještě plnit cokoliv úklidového, tak zřejmě dveře dokořán... ten bordelář dělá všechno pro to, aby si to nemusel dodělat sám. :D
     
  3. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    já už tam přístup nemám, už sse nemůžu kochat uklizeným barákem xD
     
  4. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Sovinka aktualizuj hru a barák páně Draculy zmizí - pak už ho nebudeš mít na starosti ;), ať si tam dělá co chce, strašidlo jedno....však on si na jaře zase objedná úklidovou službu.
    Ale jestli počítá s tím, že si jako výplatu zase odnesu oranžové a žluté chlívky, tak to ať si dobře rozmyslí - za to se mu v té haluzně dřít znova nebudu :D
     
  5. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Tak u mně úklid 100% hotový asi 10minut před koncem :-D ještě v reálu bych to potřebovala, ale počkám až na ten vánoční asi 8)
    Kytky se mě podařilo přepěstovat v týdnu, jsem nějak nepočítala, zato jsem čekala dnes na baterie, dopoledne jsem trochu víc pohnojila a doháněla SHčkem na potřebnou dekorku ještě do starého stonku.. ve finále chybělo 5ks baterií na nálepku, ty už jsem dokoupila za FL (ale jako 4fl za kus?! :mad:) Doufám, že ještě nějaká delší děsivka do konce roku bude, klidně i s plněním s padátkama pouze ze hřbitova, akorát by to mohlo trochu líp padat ;)
    Jo a z TCh kromě oranžových kachen a králíků padl i jelen.. a na párty kole růžoví čuníci .. to by šlo ;)
     
  6. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Já nechala neuklizenou jedinou místnost, s odměnou 500 BZ a požadavkem 100ks krvavého kapradí, to jsem vyhodnotila fakt jako škoda kapradí, já pořád ty děsivé rostliny pěstuju do nenasytných úkolů, jejichž seznam po rozkliknutí rolety ani nevidím celý a musím fakt rolovat, takže v tomto mě KFC nepodrazila. Ale jestli to jedno okýnko nehotové může za to, že i po aktualizaci F5 tam duchové tvrdošíjně krouží a čekají na "tvrdou" aktualizaci... No nakonec to taky resetnu, ale mohlo to být klidně opačně, na hřbitově jsem nestihla všechno, co jsem plánovala. :)
     
  7. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Tak konečně se ten jelen ukázal už jsem tomu nevěřila zavřela oči a pak byl tammmm hurá jupí takže spokojenost nemusí být hned vše hotovo stačí když i kape :D:music::music:Janča
     
  8. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Ďakujem za predĺženú desivú noc, využil som ju najviac ako som mohol. :) Takže som sa vďaka tomu posunul v úlohách, v jednej mi chýbajú už iba plody tej vŕby, tú mám iba jednu takže mi to ide pomaly.

    No a hurá na halloween.. :)
     
  9. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Patřím k těm kteří musí přizpůsobit hraní "prostojům", žádná pravidelnost.Stonek byl prioritou, navíc 2 dekorace, párty lístky,banány a nálepka, ta nemůže chybět je to takový farmářský skautský odznak:)
     
  10. Persefone

    Persefone Aktivní autor

    Tak jsem nakonec uklidila 38 z 41 místností. S tím, jak mizerně mi padaly ty strašidelné věcičky, je to téměř neuvěřitelné. Po začátku akce jsem totiž na chvíli myslela, že nezískám ani stonek. Ale v pátek a o víkendu to začalo padat trochu lépe, takže nakonec stonek mám, stejně jako banány, výběhy, párty lístky a hvězdičky. Neuklizené zůstaly místnosti s druhou sadou dekorek.
    Jinak výběhy nic moc, :( ale získala jsem žluté orlí hnízdo, a jelikož orly jsem ještě neměla, potěšilo. :D Jinak oranžový výběh pro pštrosy (ten už mám 3x), oranžový výběh pro chameleona (ten mi trochu radosti přinesl, protože dosud jsem měla jen žlutý) a výběh pro ptakopyska.
     
  11. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Já si jen nedošla pro nálepku, tu jsem nechala nakonec a nevyšlo to už. Myslím že tentokrát to lépe padalo z krátkých až kratších plodin, ne z dlouhých. Neuklidila jsem ještě dvě místnosti někde vzadu, za úplně směšné BZ bych byla blázínek. Já trochu bince snesu :)
    Z TS 3x nic a 4. chlívek byly červené myši ! A to jsem koukala, ještě jsem je neviděla ! Takže spokojenost.
     
  12. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Z tajemných dvě želvy,ptakopysk a oranžoví medvědi.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.