Dům na kopci (17.10. - 23.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahojky akce dávno hotová,chtěla jsem ještě druhé dekorky,ale už nejsou padátka.Mám co jsem chtěla a navíc radost veliká v podobě jelínka:inlove:[​IMG]
     
  2. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Brumík,

    můžu se Tě zeptat, kde máš umístěné trofeje z úkolů v Družstvu: Výstava a Soutěž zemědělců a na kterém je máš stupni?

    Edit
    Rajanka
    : žádosti o zaslání dárku patří výhradně do tématu - Zasílání a výměna dárků
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  3. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    Rajanka - příště o dárek požádej v sekci Hledání sousedů a přátel, tam je na to speciální vlákno, tady to modíci zcela jistě smažou (ale ode mne jeden dárek už odletěl k tobě ;))
     
    dana9494 a petaM2001 tohle ocenili.
  4. zizala42

    zizala42 Stálice fóra

    Tak na poslední 2 dekorky věcičky nenapadaly a tak si bude muset pan hráábě uklidit sám. Mám co jsem chtěla, dekorky byly nad plán. Bez milých sousedů bych byla úplně v háji, tímto jim moc děkuji.
     
    dana9494, petaM2001 a evainfo tohle ocenili.
  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Brumík: ... cítím s tebou a rozhodně to chce číst forum a zkoušet každou možnost a zkušenost podanou hráčem. Prvně si rozpočítat denní rozvrh akčních rostlinek a padátek. Pokud to nestíhám, uberu odměny, které nemusím a snížím tím denní počet padátek. Nepadá to pravidelně, tak já zásadně měním rostlinky. Pokud dáváš jen jednu, to naschvál dá 14 padátek a pak jen 3, ale to není pravidlem. Pokud chceš stonek, je to priorita, se při plnění akce na ni zaměř, ostatní nech bokem. Pak při O+D zkoušej vyměnit, či získat chybějící dekorace.. Hodně farmiček stonky nechce a rádi dekorace vymění. Nedaří se teď, zdaří se příště :p ... každý jsme si tím prošli :p
     
    Naposledy upraveno: 23/10/16
  6. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    a už chybí jen jedno padátko a dám to za 100%:music:točím rajčata třeba se to smiluje:D


    edit 2x rajčata a je komplet barák vyčištěnej xDxDxD
    edit 2------celé jedno vypadávátko navíc to byl adrenalin:)
     
    Naposledy upraveno: 23/10/16
  7. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ahojky, napadalo posledních 6 zdrojů a vilka je jako klícka. Pan hrabě se může dostavit oslavit halloween.
    Padátky přispěl i Pitrýsek a Stěby78. Tímto jim znovu děkuji![​IMG]
     
  8. kazetacka

    kazetacka Pisálek fóra

    ja opět nedava vypadavatka
     
  9. lase2

    lase2 Magnát fóra

    Připojím se s děkovačkou, a to konkrétně Stěby78 a Ria30 (ani jeden nepatří mezi mé sousedy).
    Sice to stejně nedám (nevadí, bez samolepky se obejdu), ale ochota hráčů a snaha pomoci je zde opravdu cítit na každém kroku. Ještě jednou tedy DÍKY ;)

    Edit : Tak ještě doplňuji Sovinku, máte to u mne. Pokud bude něco potřeba, pište :)
     
    Naposledy upraveno: 23/10/16
  10. kopretina1976

    kopretina1976 Perspektivní autor

    tak farmáři stonek mám ano pomohl nákup superhnojiva ale baterky chybeli na další 4 lákavé nabídky .baterek padalo malo .všechny bonusy mam aktivní.itak proste ikdyz sem makala jak šrublá tak se vyhybali obloukem.mám stříbrné premium ze by mi sousedi poslali darku v počtu 20.o tom se mi muze jen zdat. kdo má aktivní sousedy má velkou výhodu.a to sem 40 baterek koupila za zbytek florenu .mam super sousedy co posilaji darky jako nářadi denne a taky takove co mají darky spojené jen s vypadavadky skoda-přeji krasny den vsem farmářúm a farmářkám
     
    evainfo, petaM2001 a dana9494 tohle ocenili.
  11. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Ahoj, tak já v posledních chvílích taky domotala tu poslední past a mám i nálepku, o kterou jsem bojovat nikterak nechtěla, jen jsem tomu dávala prostor, jestli to naskáče. Včera mi na hřbitově vyskakovalo minimum, z pětihodinovky 2-3 padátka, tak jsem tomu nevěřila (a nevadilo mi to), ale vlivem dárečků, za které obrdíky, a díky tomu, že dnes se padání zlepšilo, mi z poslední sklizně cerebrokolice chybějící doskákalo. Akce to byla docela pěkná, jsem zvědavá, co nám nachystá halloween :).
     
  12. Ria30.

    Ria30. Guest

  13. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Koniec, chýba 1 baterka pre odomknutie predposlednej izbičky, mám čo som chcela a jednu dekorku navrch a zase som pohla s úlohami.
    A bolo to super.
     
  14. LookAtMyHorse

    LookAtMyHorse Rádoby autor

    No konečně akce na pohodu. Skoro jsem to dodělal celý, chyběly dvě dekorky. A ani jsem se nějak moc nenadřel, zelené kapky tentokrát zůstaly ve skladu. Padátka docela padala, takže spokojenost. Akorát ty odměny mimo těch zajímavých byly dost ubohý (1000kr, 500bz, to jako vážně?). Celkově spokojenost :)
     
  15. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak na nálepku chybělo 21 baterek (ani jsem po ní teda neprahla), ale trochu mě štve, že jsem ve svém levlu díky padátkům nedotáhla akci do konce (to se mi nestává). Prostoje byly minimální ( jen v noci spim o_O). Nechtěla jsem do toho vrážet SH, ptž si myslím, že by mělo jít splnit i bez toho. Zdá se, že nám přitvrdili, soudruzi z velké Číny. Doufám, že se z toho nestane nový trend.
     
  16. farmařkastatkařka

    farmařkastatkařka Vycházející hvězda fóra

    Srdečně zdravím, já mám hotovo už od pátku, stonek je celý , dekorky navíc nepotřebuji, tak jsem uklidila jen co jsem chtěla. Z tajemných mám 3x želvy a 1 vydry. Tak to jde do lišty, strašidelných věciček mám 121 navíc. Pro mě klidná akce, z děsivky jsem dodělala další úkoly v družstvu, už tam mám jen ten nový nedodělaný.
     
  17. 9klárka9

    9klárka9 Vycházející hvězda fóra

    Nakonec jsem to až na jednu dekorku zvládla uklidit celé - vypadalo to, že dám i tu poslední, ale od včerejška to vůbec nepadalo ani z osmihodinovek, tak nevím...Stáje jdou až na červené pštrosy do lišty, jelen se mi stále obloukem vyhýbá, ale já ho jednou stejně ulovím:)
     
  18. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    oranžoví koně, vydry, oranžové ovce,žlutí orli-všechno lišta:(
     
  19. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Původně jsem šla po stonku,ale vzhledem k tomu že padalo,tak jsem vlastně kromě nálepky uklidila všechny cimřičky.
    Akce byla povedená a k tomu hřbitov,to nemělo chybu.Jen těch padátek by fakt mohlo být víc.
     
  20. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Akci bych nedojela, 37 kousků chybělo. Ale mám už druhé nové kuře, tak i hopsálka. Ráno mi s 8hodinovky vylítlo 23 ks ale ten skluz už se normální cestou dohnat nedal a SH na co, jenom jsem si ověřila že legenda fachá asi jak kdy a podle nálady. Nejde to ani s točením, jsem nemile překvapená cože to na moji farmě dělají za pokusy. Kouzelných stromků mám 13 takže o ten počet denně mi vyskákalo méně. No, asi řeknu akcím nazdar, nejsem zatím zvyklá na to hrát a pak utřít ústa. A zvykat si na prohry na farmě nebudu, sem si chodím zatím zarelaxovat.
     
    Naposledy upraveno: 23/10/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.