Dům na kopci (17.10. - 23.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Uklizeno! Dneska ráno dopadalo posledních pár chybějících věciček, takže je konečně hotovo :). Stonek a tajemno jsem už vybral včera večer. No a dneska ráno po odkrytí to nebylo nic moc a vše do lišty (labuť, ledňáček, žlutí medvědi, oranžové orlí hnízdo). Druhá várka dekorací už sídlí v parku, takže paráda.

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  2. kachnik10

    kachnik10 Perspektivní autor

    Ufff, stonek hotovo. Teď ještě stihnout 38 padátek (a to mám čerstvě nasazeno, snad ještě vyskočí) a budou i 4 banány, o které mi hodně jde. Jinak ceny nebyly nijak extra zázrak, ale celkem pohodová akce bez šílené honičky. Za mně ok a děkuji a teď už mi dejte aspoň dva tři týdny volno bez akcí, ať můžu konečně dochovat zvěřinu a nadělat nějaké jejich bebechy :-D
     
  3. alunk

    alunk Aktivní autor

    Z tajemnic na mě vykoukl orel, za toho jsem ráda - neměla jsem ho :D - jinak oranž. a červ. včely a oranž. pštros - ty mám několikrát, zatím půjdou do lišty :D
     
  4. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    obávám se, že to se nepovede, podle kalendáře začíná pozítří akce nazvaná Halloween a určitě to nebude brnkačka xD
     
  5. lase2

    lase2 Magnát fóra

    tak já se budu muset vzdát nálepky, nějak už to nepadá a chybí mi ještě 25 věciček :(
     
  6. farmaEviky

    farmaEviky Vážený autor

    Hezký den farmáři tak já taky komplet pohodově hotovo......akce se mi líbila a těším se na další.....svým sousedům děkuji za věcičky
    taky jsem se vás snažila v posílání prostřídat......ať se vám všem daří F 99 BAHA 326 ;) :)
     
  7. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    lase2 ještě to nevzdávej, trochu času ještě je....já pořád věřím, že uklidím i tu poslední cimru - přece nenecháme nedokonale uklizený barák... ;)
     
  8. daajen

    daajen Aktivní autor

    Na poslední dekorku mi chybí přes 300 kytky a samozřejmě past na duchy. Takže to nedám, jinak mám vše bez nálepky. Sice v noci nevstávám, ale sázela jsem bez velkých prodlev a stejně jsem to nedala do konce :eek: Podotýkám, že koše nekupuji, pokud není vyhnutí nepoužívám SH a hnůj jen pokud mi to zásobník dovolí. Jinak jsem vždy použila MSJ, vodu, kytici a květináč. Tzn. bez košů je střední šance, že to dokončím.
    Na dnes jsem na hřbitově měla, to nejdelší co jde (8 hodinovka), 2 stáje, 2 vrby a 2 jabloně a celkem za to 9 baterek. Průměrně tedy 27 baterek denně za předpokladu, že tam budu mít 8 hodinovku. To má být střední obtížnost? Spíš bych to viděla na střední vypadávání "čehosi":sleepy:
     
  9. lase2

    lase2 Magnát fóra

    vzdávám, včera jsem celý den jela6ti hodinovku na velkých polích se superhnojem, vodou, kytkou na zrychlení a vánočkou, abych vůbec udělala ty "důležité" místnosti, nálepku už asi hald oželím, SH došel a žíli si kvuli tomu rvát nebudu. Hlavně že mám vše ostatní, do alba chodím jen přilépnout novou nálepku když ji dostaneme :) Samosebou že seju a sklízím, konec děsivky si nenechám ujít, ale na obrázek už to fakt nevidím :)
     
  10. Brumík

    Brumík Aktivní autor

    Co říct...přeji všem co to dokázali. Zase jako vždy si nadávám, že jsem do toho šla. Vypadávátka, vypadávátka, vypadávátka...Jak jsem si mohla myslet, že to tentokrát udělám. Pokud vypadávátka padají náhodně, tak já se do té náhody nikdy nevejdu. Takže to je hlavně pro VIP, co si platí koše a pro ty co jim opravdu pořád padá. Mám tři hodiny do konce a chybí mi snad kolem 150 těch věciček.Mám po chuti. Většinu času trávím na PC, místo abych dělala něco užitečného.Vymyslete už konečně něco, co by zužitkovalo už napěstované a ne abychom to házeli do nenasytných úkolů jen tak zbůhdarma. To už není farma, ale nenažraný moloch.Jistě- nic mě nenutí tu trávit veškerý čas. Ale já si chtěla u hry odpočinout a ne se nervovat, jestli to splním, nebo zas ne. Toliko ke hře.
     
  11. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ahojky, tak mi chybí posledních 14 padátek, tak nevím , nevím... Nu, holt si toho ducha nechá jako kuriozitu pro turisty, ten náš hrabě.
    Jinak ráno jsem postoupil do 299 levelu na Baharamě.
    Padá to nějak zvláštně, před chvílí mi z kostí vypadlo 5 kousků a z osmihodinovek ráno 13. Fakt opruz.
    :)Gratulka všem, co jsou už zgruntu hotovi.
     
  12. kazetacka

    kazetacka Pisálek fóra

    tak ja zase nedokončim nejsou vypadavatka posledni dobou stale stejny problem gratuluju všem kdo už maji hotovo mě se prostě nějak dlouhodobě nedaři
     
  13. ZlomeneHrabe

    ZlomeneHrabe Pisálek fóra

    No, tak barák uklizen kromě místností kde jsou potřeba pasti, "nečekaně". Stihla jsem ale stonek, jedenkrát dekorky a tajemné chlívky. Skáká to fakt málo a já toho času taky moc nemám. Teď ještě zkouším, jestli dopadá těch šest padátek aspoň na jednu past ještě, ať mám nálepku. :)
    To je ta obtížnost "střední", to já vždycky vím, že bude problém... vysoké mívám za den :p
    Hodně štěstí těm co ještě na poslední chvíli něco pěstují a snaží se, aby vyskočilo ;)
     
  14. racochejlka70

    racochejlka70 Rádoby autor

    Chybí mi 10 vypadávátek na poslední dekorku, mám neuklizeno asi 10 místností... ráda bych dodělala stonek....
     
  15. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Ufff, tak je hotovo, barák komplet uklizený a Lennymu došly pasti, takže jestli se tam ještě nějaký duch schovává, bude se s ním pan hrabě muset nějak dohodnout :D
     
  16. plazma04

    plazma04 Pisálek fóra

    Dobré poledne farmáři, no nenaštvalo by vás posledních 2 chybějících věciček??
    jak se zprvu zdálo, že do toho nepůjdu, tak nakonec ze setrvačnosti jedu, ale do konce nedojedu.
    plazma04

    hurá splněno, díky všem co poslali bubuvěc
     
    Naposledy upraveno: 23/10/16
  17. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Brumík: ... že mám už něco přes stovku :D :p, nejsem VIP i když by se mi to líbilo :p no možná zase při akci netěšilo ... sem si taky nebyla jistá, jestli akci zvládnu bez kaštánků a podpůrných věcí, které mám na farmičce, ale určitě néé na hřbitově. No ten adrenalin se mi moc líbí a ráda jsem to zkusila (bez košíků), jen něco s málo SH. Jedna z akcí, kde je potřeba trochu počtů a tím, že RT přidal tři dekorky navíc, je ta možnost ušetřit tři pasti na duchy a s tím hodně strašipadátek ze hřbitova. Sem se snažila zjistit kolik, ale to asi nejde, protože i když začnu uklízet od konce baráčku, množství strašikytek do pastí jde postupně. Naopak tato akce je skvělá tím, že co pěstujeme na hřbitově máme možnost dát do úkolů v družstvu a nejde do lišty ... a taky je stále co kupovat v Jackově shopu, tak proč ta negativa? ;)
     
    Naposledy upraveno: 23/10/16
  18. beruska31

    beruska31 Pisálek fóra

    z tajnych mi padol jelen ktori potesil ostane oranzovy ul a pstrosi a netopieri -.-
     
  19. ZlomeneHrabe

    ZlomeneHrabe Pisálek fóra

    Hurá, mám nálepku! :) Děkuju všem, co mi teď poslali na poslední chvíli vypadávátko! <3
    Pro mě tímto akce končí, další tři pasti už fakt nedám i kdybych se na hlavu postavila a košíky kupovat nechci.
    Držím palce ostatním! To dáte!
     
  20. Brumík

    Brumík Aktivní autor

    evainfo: to je právě o čem mluvím. Já bych taky někdy chtěla mít plný stonek po nějaké akci. Většinu co šlo, jsem si sama koupila. Taky bych chtěla zažít , že vypadávátka budou lítat co to dá. Ale když mi teď znovu vypadne jedno jediné vypádávátko, tak to už bych se mohla rozčílit ne? :) A tak je to skoro pořád. Mám radost, že si můžu napěstovat víc děsivek do běžných úkolů. Ale mrzí mě, že tu strávím tolik času, abych měla stonek a zase nic, kvůli vypadávátkům. Když se ti to bude stávat pravidlem, tak tě to taky naštve.už jsem tu kdysi psala, že moje dcera chodila občas a padalo jí jako sněhu i z mrkve a já se snažila s dlouhodobkama a stejně jsem to nedala.A to ,že říkám jak to vidím já, bych nebrala jako negativa. Hraju ráda tu hru, už pár let.Ale připadá mi čím dál náročnější na plnění úkolů. A nebo je to tím, že stárnu? :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.