Dům na kopci (17.10. - 23.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    v této akci padají padátka pouze při sklizni na hřbitově (cintoríne), podívej se na popis akce ... nikomu to jinde nepadalo a nepadá, fakt
     
  2. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak jsem uklidil celý dům...
    Ještě kdyby se nám podařilo uklidit tu spoušť, kterou dokáží způsobit naši "miláčci" - kocour a pes. Kocourek se vždy plíží neslyšně jako duch a pes je schopen řádit jako poltergeist. A když spojí síly, výsledkem jsou občas věci jako otevřené dveře do obýváku (černé svědomí pejska Falca) a sežraná buchta (Bertíkovo umění), o loužičce uprostřed obýváku nemluvě...
    Všem hráčům přeji vzorně uklizený dům.
     
  3. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    podivuhodné chlívky byly skutečně "podivuhodné" - žlutí orli, ledňáček, ptakopysk a oranžoví bobři - už si hoví v liště :eek:
     
  4. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    No, tak u mě se tajemky taky nepovedly. Nejspíš třetí kategorie: žlutí orli, 2x ledňáček a žluté guáno :wuerg:
     
  5. Filipov

    Filipov Pilný autor

    . . . u mne také vše do lišty >:(
     
  6. doben

    doben Ikona fóra

    Pokud ráno nezapomenu sklidit, tak budu mít všechny dekorky 2x, což byl můj cíl. Takže spokojenost. Děkuji sousedům za dárky.
     
  7. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Chlívky vše do lišty ;):(
     
  8. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Taky jsem všechny chlívky umístila do bedny....ono je to nakonec i lepší, pořídit parohy, farmtáta by s tím určitě nesouhlasil xD
     
  9. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Akce komplet hotová i přes dlouhodobé výpadky internetu . TCH - vše lišta ,
    nic co by mělo nějakou cenu , o žluťásky či oranžády nestojím. Tyhle tajemné
    stáje jako odměny při akcích jsou k ničemu , odpad pro skládku . Tedy alespoň
    u mě.
     
  10. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Zostali mi 2 nevyčistené miestnosti s druhými dekorkami. Odtajnila som TS - jeleň nikde, do lišty pribudli oranžové kone, orol žltý a oranžový, ale celkom potešil oranžový sobík. Výborná akcia, pochvala.
     
  11. bubák1960

    bubák1960 Velmistr fóra

    Také mám neuklizené dvě místnosti,prostě to nepadá i když je hřbitov stále plný dlouhodobek s veškerými podpůrnými udělátky.Za tolik snahy žluté odměny do lišty potěší.Ale to je u mě již tradice.Tak trošku mě vytáčí akce,které nesplním i když makám jak blázen,protože je to o náhodném vypadávání čehosi.Za poctivou práci chci odměnu.Já jsem tele,nekoupila jsem koše.A teletem zůstanu.....:p
     
  12. olivka1180

    olivka1180 Pilný autor

    Tak mi chybí posledních 10 padátek a měl by být uklizený celý dům. Tak snad to ještě dopadá.
    A moc děkuji sousedům za dárky, protože bez nich bych neměla šanci :inlove:

    EDIT: Moc děkuji osel63, kamipaja, Sovinka, už mám splněno ;)
     
    Naposledy upraveno: 23/10/16
  13. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    take mam uklizeno krome mistnosti s nalepkou, kterou jsem nechtela
     
  14. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Já mám z tajemných z odměny své druhé jeleny, labutě (sice osmé ale mých oblíbených deseti chlívků od každého ještě nedosáhly, tak dobrý), oranžové psy (snad se chystá nějaká psí akce, tak by se mohli hodit), jen dalčí leňáčky jsem nemusela mít ale třeba se také hodí. Rozhodně je to úspěch oproti poslední době, kdy mi z tajemných z odměn i koupených za floreny padaly jen oranžové a žluté stáje.
     
  15. tonys*

    tonys* Vycházející hvězda fóra

    bubák 1960,,ahoj já myslela že jsem obdarována jen já se žlutými výrobnami ,ve 104 LV, napsala jsi to dobře ,,za poctivou práci to je opravdu hezká odměna, že?,
     
  16. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Tak jsem se rozhodla, připravit si napínavé dopoledne....chybí 16 padátek a jsem zvědavá, jestli dokážu tu poslední místnost uklidit a nebo tam zůstanou pavučiny. S trochou štěstí bych to mohla dodělat celé :)
     
  17. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    tak tajemnice vše do lišty- aktualně plním na 99,65 % -chybí akorát nálepka a na tu potřebuji ještě 20 kousků věciček tak jsu zvědav estli to dámxDxD
     
  18. hullk1

    hullk1 Stálice fóra

    Co jeto za akci když rostliny je vyrobit hodně tohle akce není dobrá jeto super hard.8)
     
    eli2006 tohle ocenil(a).
  19. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Přeji všem hezký odpočinkový nedělní den, celý dům se mi nepodařilo vyčistit, ale nevadí, to důležité mám, stonek už pracuje a tajemničky teprve zasadím, ať je z nich cokoli, jsem s touhle akcí spokojená, ostatním, co mají hotovo, velká gratulka, a těm, co se nedařilo, ať to nevzdávají, snad a se zadaří příště.
     
  20. eli2006

    eli2006 Vážený autor

    Z TS taky lištovky,ale byly oranž.Jinak akce fajn.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.