Dům na kopci (17.10. - 23.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Děkuji Vám za návody, nebude to tak hrozné, tak asi dám ZB a PL, ale na stonek to moc nevidím 8)
     
  2. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    no ja teda rozhodne mytinu bourat nebudu a na hrbitove nemam zasazeno....beeeeeeeeeee:cry:
     
  3. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Ahojte, to sú rachoty!
    BigClick, flexka, agoros - vďaka za návody, určite pomôžu. Aspoň dva dni si zoberiem dovolenku, tak by to malo byť OK a nebude to také hrozné, ako to na prvý pohľad vyzeralo. Výhonok a banány určite chcem a možno to zvládnem celé, budem tých duchov strašiť bububu.
     
  4. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Termín tejto akcie je pre mňa dosť nevyhovujúci, ale aj tak sa pokúsim aspoň niečo spraviť. Keďže ešte stále nemám jeleňa, dosť ma láka ten TCH a ako sa tak na ten dom pozerám, stačí prejsť iba cez 5 miestností, takže viem, čím začnem.. :)
     
  5. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Ahoj, do akce jdu jako vždy. Pokusím se jet podle návodů, za které děkuji a uvidím co zvládnu navíc ;).
     
  6. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    škoda, že se aspoň trochu nedají využít zásoby ve stodole, ale aspoň budu moci klidem vrátit do lišty všechny chlívky i stromy (vyjma posledních novinek do úkolů) a soustředit se jen na akční slunečnici, taky mlýn bude moci pracovat v mém obvyklém režimu - tedy 2 SK - 100 ks jiného krmiva - 2 Sk atd. ... do akce půjdu jako vždy s cílem uklidit ve všech místnostech
     
  7. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak tato akce je trošku problém řekl bych, protože už minule bylo dost padátek na hřbitově a teď 408 ks !!!? To je masakr a jsem moc zvědavý, jak bude nastavené padání a doufám, že pěkně na vysoké obrátky, protože jinak tam moc šancí nebude. Přes noc to budou řešit dlouhé, ale přes den toho moc přes týden nestihnu, takže to bude sranda :D. Pěstování na 3 plochách snad půjde, tak už se moc těším na pondělí 14 hodin :music:.
     
  8. Eleonor2014

    Eleonor2014 Rádoby autor

    Tak já do akce taky jdu jako vždy a budu se ji snažit splnit celou i přes pracovní i jiné povinnosti.Pokud ji dodělám poslední den nevadí,protože budu mít stejné odměny jako Ti,kteří jsou fofrníci ;). Mějte se a ať se všem podaří,co si naplánujete.:)
     
  9. Kudrnová

    Kudrnová Aktivní autor

    Super už se moc těším ;)
     
  10. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Tak akci samozřejmě dělat budu.Hlavně chci stonek.Pak uvidím jak to ostatní.Díky za mapku nejkratší cesty ke stonku.:inlove:
     
  11. Lucinnka19

    Lucinnka19 Pisálek fóra

    Tak na tohle kašlu.. Odměny nic moc za tolik dodávaných květin a ostatních předmětů
     
    nanyblacks, petaM2001 a STYBI tohle ocenili.
  12. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    Ale áno, minulú akciu som skoro nerobila vôbec, keďže so SK som na tom bola biedne ,takže na túto sa celkom teším :) . Už mi tie vypadávatka tak trochu aj chýbali , ale ak nebudú dostatočne vypadávať, možno si budem môcť trošku aj zanadávať :p.
    Prajem krásny víkend a v pondelok o 14 -tej hor sa do práce ;).
     
    Naposledy upraveno: 15/10/16
  13. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Jako tradičně celé dny v práci, jako tradičně chci stonek, možná i něco navíc banánky třeba.....no uvidíme.
     
  14. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Krásný večer všem. Nová akce, nová výzva. Samozřejmě jdu do akce. Děkuji za návody, ale zapsala jsem si od BigClick. Pokud se mi to tak podaří uklidit, budu spokojená, no a pokud se mi podaří uklidit všude, budu nadšená. Budeme mít přípravu na vánoční úklid, i když pochybuji, že někdo má doma nějakého ducha. Co mám zasazeno na hřbitově, to se uvidí. Snad budu mile překvapena a nějaké padátka do začátku budou. Tak ať se nám všem daří.
     
  15. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Akci bych ráda udělala celou a jako vždy podle svého. To vymýšlení mě baví. Dodávat budu až po napadání tak tří čtvrtin padátek. Napěstování by neměl být problém. Jen těch 5 na začátku je málo, rozpěstování trvá déle.
    Dělat ji budu spíš z nudy než kvůli odměnám, tentokrát jsou zvlášť body dost nízké.
     
  16. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Já jsem se na akci těšila, překvapil mě rozsah, který nakonec má, takže uvidím, kolik se podaří. Příští týden mám pracovně i mimopracovně obzvlášť obsazený a startovní pondělí je pro mě špatný den, tak se zkrátka uvidí, kolikrát se mi podaří během týdne zasadit a na co to bude stačit. Tentokrát si raději ani nepřeju nic konkrétního, vím, že možnosti mám velmi limitované a nechci, aby mě pak mrzelo, že ani dílčí výsledek se mi nedaří. Tak v sobotu ráno uvidím a něco z toho určitě bude a já si to náležitě užiju, bez zklamání, že se nestihlo víc :). Všem, kdo jste na tom s časem pružněji, přeju radost a zábavu při hře a úplně všem nám přeju, ať to na tom hřbitově nějak normálně padá, podle mě si to zasloužíme všichni, užít si to a nepočítat každý jednotlivý kousek baterky :).
     
  17. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Jsem holka pořádná, doma uklízím, tak také pomohu s úklidem v domě na kopci. Pěstování je dost, vypadávátka s pomocí sousedů se snad dají také splnit, tak do této akce půjdu jako vždy s nadšením! Přeji pěkný víkend, odpočiňme si a v pondělí kbelíky, hadry a začínáme s úklidem!!! Krásný víkend všem!!! ;););)
     
  18. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) sem se dostala ke čtení až teď, se mi ta akcička líbí a určitě ji budu chtít udělat celou, takže půjdu postupně a vlezu všude, kde uvidím nějaké strašidlo :p. Strašidelných věciček je na den asi 68 pokud budou padat a snad pomůžou hlavně vrby a dlouhé rostlinky. Ani nevím, co tam mám zaseto xD. Z novinek je nejhezčí jabloň, ty světlušky mě přijdou okopírované ... no chtělo to něco nového, co na farmě ještě není, ale určitě s tím uvítám nový úkol v družstvu. Pěstovat budu na necelých plochách, obr stromky a zvěřince nezruším ... no bude to hlavně o vypadávkách na hřbitově, kde nám skleník nepomůže ;), tak jsem sama zvědavá.
    Všem hezký víkend a v pondělí sraz na hřbitově :D ...
     
  19. lenkaborna

    lenkaborna Rádoby autor

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe.
    :-D

    Je ještě nějaký den akce volný k napsání tohoto dotazu?

    "Tak uvidím, jak mě to bude bavit. Jarní úklid mě bavil. Je dobře, že je zase binec. Je to lepší než udržování pořádku. Při opravdovém úklidu člověk vidí jasně výsledek. Koho má bavit jemné pulírovaní. Copak jsme v nějakém intelektuálním kroužku?"

    Mimo záznam...5ks akční je málo oproti 10. Nebaví mě, že nezůstavají plodiny do další akce, ale to se netýká děsivek. Proto je to uvedeno jako mimo záznam.

    Dekorky jsou dokonalé....první Kdo by se vlka bál, pokud není ovečka je dokonalé ztvárnění halloweena. Druhá by našla využití ve zkrácení korespondence s některými individuy. A třetí je vyjádřením "je ti něco do toho? Není." Dyť píšu "mimo záznam". Ale myslet je dovoleno. A tím se dostáváme k tomu, že náročnost je určena dobře...protože si každý může vybrat své dle svých preferencí a když je fakt jako dobrej...tak bude mít stonek i dekorky do parku či na prodej pro dovolenkáře.

    Jo a detail...ta nálepka je dokonalé vyjádření chování zdejšího "banána" k malým farmářkám. I ujištěním, že malá farmářka si má s čím hrát. No jenom trochu nediskrétní vůči ní. Ale ona s těmi nediskrétními mluvit nemusí.

    Hezkou hru.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/10/16
  20. .evalumar.

    .evalumar. Vážený autor

    nevidím v odměnách ani kousek SK :cry:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.