Důležitý 24hodinový test technického stavu Unity/WebGL klienta / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 20/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. badaji

    badaji Obyvatel fóra

    Pomalé načítání, ani zralé plodiny se neukazují, musí se vše ručně ověřovat, zda je zralé (pokud nemáte kombajn). Absolutní zmatek v přátelích v poště.
     
    Naposledy upraveno: 24/11/20
    modrýměsíc a Horlen tohle ocenili.
  2. BEBUSCHE

    BEBUSCHE Perspektivní autor

    dneska je to jak na apríla.Stále ale odolávám a testuji.Z arboreta mě zmizely i stromy a zůstaly jen vrtulky.Pole a chlévy si dělají co chtějí.Jeden chlév spí,druhý animuje.Nebe se mě vůbec neotevřelo,ale když jsem klikla na kombajn,tak jsem nebe sklidila.
    Trh je pro mě v tomto provedení katastrofa,takže ani neprodávám.

    Jen ten vlak ve městě mě dnes jezdí podle řádu stejně:D:D
     
    Naposledy upraveno: 24/11/20
    modrýměsíc, mirae a TheMikev2 tohle ocenili.
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Připadá mi to, že si z nás RT utahuje, že jsme mu za blázny:pxD8). Načítání farmy, dlouho, tak čtu, co mi píšou:.....30 sec se zdá jako věčnost, že?.... To bych s chutí někoho praštila, když se to načítá nejméně 2 minuty i déle. Chyby jsem našla stejné, jak tu píšete a navíc? při sklizni problikává v rámečku načtení textu, je to otravné, ruší to
     
  4. hudy536

    hudy536 Stálice fóra

    Značky, především pro dozrálé dekorace jsou strašně malé a za některými dekoracemi vůbec nejsou vidět! Pro ty, kteří sbírají ručně, to bude problém...
    Trh se mi taky nelíbí, není jasné, k čemu je pravý obrázek. Starý trh je mnohem přehlednější.
     
    Learka a modrýměsíc tohle ocenili.
  5. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    :( trosku ma zaraza ,ze ked chcem zrusit [​IMG] na ploche majaku,vyskoci mi toto okno
    [​IMG]
    ved tato dekorka sa vzdy dala znovu dat na plochu po vycerpani bonusu,alebo je to spojene s tym testovanim?
    velmi sa im nepodarilo opravit uz nahlasene chyby :oops:
    vadi mi,ze ked chcem posielat darcek vyskoci uplne rozhadzane poradie susedov,posielanie je teda hrozne
    pisanie odpovede na spravu je tiez otras :(
    ked sa chcem pozriet kto postupil- no horor,presuva sa to ako samo chce
    farby su az prilis ostre
    ale to nacitavanie sa mi zda,ze je trosku rychlejsie ako minule,hram to v gch
    vlozenie skopirovaneho bonusoveho kodu-nemozne,jedine rucne napisat,ale aj to bolo umenie
     
    Naposledy upraveno: 24/11/20
    evainfo a mrkvicka9 tohle ocenili.
  6. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Až se nějak bojím napsat svoje postřehy ... jedu v GCH s pomocníky,načtení farmy ani ne 2 minuty,přechod mezi plochama zhruba 4 vteřiny,sklizeň,bourání a položení polí,osetí bez problémů.Jeden holoubek dělal problémy,odeslání další zprávy už proběhlo klasicky.Menší problém na kráse mám u obříků,kde není poznat,zda už jsem jim ponožky navlékla a Zuzu na ně poslala.Kolo neštěstí klasika - oranž střihárna ovcí ;)

    Horor je posílání dárků sousedům
     
    kiki2305 a evainfo tohle ocenili.
  7. Spozy

    Spozy Pisálek fóra

    Tak toto je jedna velká katastrofa, u čeho normálně strávím pár minut, tak dnes půl hodiny. Toto mě opravdu nebaví!!! Asi prodám vidle i s gumáky a půjdu zkusit něco jiného...
     
  8. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Mě to načítá přesně 22 minut.Moje nervy.A pak stejně nejde hrát.:):oops:
     
    mirae tohle ocenil(a).
  9. stadole

    stadole Aktivní autor

    Velice nepříjemné na oči........o posílání dárku...raději nepíšu...
     
  10. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    nacteni na tabletu ,no dobre,delsi,ovsem grafika katasttofa,hotove pole ke sklizeni vidim jako cerstve zasete ale nepolite,preklikavani na jinou plochu pomale,ve stonku vidim pocty radku nejak divne cervene,no jestli to bude takto furt no potes koste.na tabletu hraji proto,ze jsem pracujici a v praci jsou pc blokovany,no ovsem jestli nam budou diktovat ze mame hrat na pc,tak at mi mile rt zaplati cas straveny na farme a ja mu ji mile rada prenecham k zakonzervovani.o_O
     
    zelenamys a evainfo tohle ocenili.
  11. nonstop

    nonstop Pisálek fóra

    To je něco strašného!!! OPo hooodně dlouhé době jsem si vytočila 100% do stodoly, ale takhle se to fakt nedá!!!! Cítím se poškozená, přišla jsem o mnoho surovin, protože se stále jen něco načítá a hrát nejde!!! Jděte už s tím někam.....
     
  12. xjana69

    xjana69 Pisálek fóra

    ahoj, pomalé načítání, baha se nenačetla vůbec, plodiny ke sklizni vypadají jako právě zaseté, stromy také jako právě sklizené a ne jako dozrále. seznam přátel si pamatuje všechny se kterými jsem si kdy psala, což je velmi nepřehledné. Při každém kliknutí na kterékoliv tlačítko kombajnu myš vyletí někam do kšá. Ve mlýně naskakuje stále první strana, nezůstane ta co jsem na ni byla. Na trhu také nepřehledné např zvířata z baha pod pojmem všechno jsou jen zvířata, pod chovatelství jsou šlechtěnci a krmivo je krmivo
     
  13. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    O těch dárcích pro sousedy mě povídejte, jediné řešení pokud to neupraví, tak si tam budu muset nechat pouze sousedy. To nemluvím o tom , že jsem používala dvojklik a pak jen rozesílala "pozornosti". Zelené kolo totéž. Aby nepropadly lístky, tak je protáčím obden. Než bych s nimi trávila tolik času, tak snad raději ať propadnou.
     
    Naposledy upraveno: 24/11/20
  14. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Strašne to škodí na oči tá Unity, ikonky rozmazané.
     
    maribeja a drahulína tohle ocenili.
  15. drahulína

    drahulína Stálice fóra

    Co já vím tak to testují už nejméně 3 měsíce a ani dnes není znát žádnou změnu k lepšímu.Seká se to a naskakují úplně jiné věci než na které klikneš.Je to pomalé....Dnes končím nemám na to nervy.U nás v práci takto kvalitně a rychle pracující IT zaměstnanec by byl už dávno bez práce.
     
  16. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Do GCH jsem se podruhé už nedostala, tak to jistí Opera - vše jak píšete - pole, stromy apod. , nevadí vím o tom - sklízím a sázím ok. Jakž takž vše v pořádku do okamžiku než jsem kombajnem na mýtině sklidila a následně odstranila stromy a chtěla dát malá políčka - kytky se točí a točí. Přejdu v pohodě na jinou plochu, ale kytka se točí dál. Tak nevím - jdu se odhlásit a bude další pokus.
     
    maribeja a evainfo tohle ocenili.
  17. *Kuliočko*

    *Kuliočko* Vážený autor

    Ahojky no nevím,jestli ta farma pojede takhle jak dnes,tak skončím,to by bylo vážně akorát o nervy.
     
    Franta a mirae tohle ocenili.
  18. bubla321

    bubla321 Stálice fóra

    Tak já musím naopak říci, že oproti minulému testování to jede poměrně dobře. Tedy pominu fakt, že se hra neuvěřitelně dlouho načítá a musím dát F5, abych se vůbec dostala do hry. Jinak mě PC vyzve, zda chci zůstat, že akce je bez odezvy.
    Zkvalitnila se grafika, sklízí se mi v pohodě. Hra je celkově trochu pomalejší, ale to se dá zvládnout.
    Oprava:
    kolo štěstí je tak tak, takže si netroufám říct, jak pojedou minihry na rychlost a přesnost.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  19. TheMikev2

    TheMikev2 Vážený autor

    Dobré odpoledne, vraťte prosím dnes flash, tohle se nedá, za pomalé načítání u mne může starší PC, skoro veterán - ale to ostatní:cry::cry::cry:, tohle tedy hrát dále nebudu. Grafika rozostřená, ani brýle to nezachrání, u majáku jsem měl zámek a to jsem lvl 226. Oči z toho bolí, u zvěřinců na farmě nenaskakuje- že už mají hotovo a fůra dalších chyb. Teď jsem ve hře zamrzl úplně. Těm co to jede tiše závidím a já si jdu udělat řádný grog(asi několik), aby to rozostření bylo na co hodit ;)
     
    Naposledy upraveno: 24/11/20
  20. katulda82

    katulda82 Zelenáč fóra

    Asi se pouze přidám k většině reakcí.. hra se načetla relativně rychle, ale opravdu mě štve, že nejsou vidět plody na stromech, o nekonečně pomalém sklízení čehokoliv nemluvě (kde jsou staré dobré dvojkliky?!). V rámci testování se přemůžu, ale pokud by hra takto měla zůstat, asi to po několika letech hraní prostě zabalím.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.