Důležitý 24hodinový test technického stavu Unity/WebGL klienta / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 20/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Odhlásil,14:12h prihlásil a stále v Unity,možno to už nepôjde späť!?

    Tak už ma to 3x aj samo odhlásilo a stále som v Unity.Mne to však funguje v pohode,takže no problema.
     
  2. irísek1960

    irísek1960 Vážený autor

    V ofiku psali že je posunutý začátek kouzel podzimu, tak uvidíme za jak dlouho se farma vrátí k normálu, protože tohleto je děs běs. Začátky jsou posunuty na 18.OO h
     
  3. babicka38

    babicka38 Magnát fóra

    14.20 hod. a stará farma ještě nejde ukazuje se točící se slunce .a anglicky neumím díky
     
  4. vladca

    vladca Stará škola

    flash už ide, ale kým som dokázal otvoriť fórum asi 5x ma odhlásilo z hry :music:

    EDIT po 5 min: vyzerá že už ide v pohode ...
     
  5. fialkamakamaka

    fialkamakamaka Rádoby autor

    Tak teď mě to vyhodilo úplně a nejde se přihlásit vůbec. A to jsme se tak těšili na dožínky. Jsem naštvaná, ale stále doufám.
     
  6. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Zlatý Unity :p

    [​IMG]
     
  7. fialkamakamaka

    fialkamakamaka Rádoby autor

    Flash už jede.:)
     
  8. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Pakliže to myslíš ironicky, potom jo...
    Jinak maximálně pozlacený nebo aušus z kočičího zlata...
     
    ezzra a satelit tohle ocenili.
  9. satelit

    satelit Hvězda fóra

    jan.svatek Jasně že ironicky, nicméně věřím že se to vychytá.

    Nezapomeňte na kod HARVEST20
     
  10. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    KONECNE ZLATY FLESH..uz sa da konecne nato pozerat...
     
  11. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Musíme si uvědomit, že přechod je složitý, i když se o konci Flash se ví dlouho a že vývojáři situaci nepodcenili - budeme věřit a doufat, že nakonec se vše podaří k naší plné spokojenosti.
     
    zemanka01, Peto121 a GordonSargent tohle ocenili.
  12. BEBUSCHE

    BEBUSCHE Perspektivní autor

    Lidičky taky vám příjde,že jsme byli 24 hodin v nějakém blbém snu?Já mám z unity ještě teď tiky v očích.:inlove::inlove:
    Doufám,že na Silvestra nepodojím kravky naposledy,zaseji a na Nový rok už nesklidím.

    Asi vytáhnu jehlice a začnu plést svetrxDxD
     
    mrkvicka9, bubla321 a Štika tohle ocenili.
  13. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Takže malé shrnutí na závěr zoufalého experimentu...
    Když pominu zkušenosti těch, kterým se nepodařilo vůbec přihlásit, vidím největší nedodělky v následujícím (podle potřebnosti změny a závažnosti nedodělku):
    a) Nemožnost skutečně funkční ruční sklizně.
    Návrh řešení:
    Vraťte vzhled a chování z Flashe (tj. umožnění rychlého dvojkliku pro sklizeň a několika násobného klikání pro sklizeň, vykydání, nakrmení a napojení stájí a výroben).
    b) Částečně nefunkční ovládání farmy pomocí klávesnice.
    Návrh řešení:
    Vraťte možnost ovládání některých oken pomocí klávesy Enter a opuštění Kola štěstí pomocí klávesy Esc.
    c) Způsob výběru dárků sousedům (zbytečné zobrazování levelu, ve kterém soused či přítel je)
    Návrh řešení: Návrat k praxi ve Flashi, maximálně nechat možnost třídění podle Netřídit (současný stav ve Flashi, kdy jsou nejvýše v pořadí sousedi podle levelu a pak přátelé podle pořadí, v jakém se stali přáteli), podle Levelu (nové třídění v Unity bez zdůraznění levelu) nebo podle Abecedy (podle Unity, opět bez zdůraznění levelu přítele).
    d) Celková nestabilita hry (výpadky během přechodu z plochy na plochu a neustálá nutnost restartu hry)
    Návrh řešení: Zde nevím, snad v posílení kapacity datových serverů nebo v lepším naprogramování (změna kódu)... nejsem programátor.

    Jediné pozitivum: Celkem dobré třídění na trhu...

    Celkové doporučení: Vraťte vzhled a ovládání hry do stavu totožného s ovládáním ve Flashi...
     
    Naposledy upraveno: 25/11/20
  14. Zoufálkov

    Zoufálkov Obyvatel fóra

    zlatý flash je zpátky, rozdíl neskutečný, žádné šílené načítání a zpomalení, no nevím jestli s unity něco pořádného neudělají tak váhám že budu mít trpělivost u farmy zůstat, což by mě po těch letech mrzelo
     
    babička-květa a razari tohle ocenili.
  15. razari

    razari Pisálek fóra

    • Nepoužívej tlačítko "odpovědět" (odpověď s citací), pokud reaguješ na příspěvek bezprostředně nad tvým. Začni psát do nového příspěvku a dotyčného jen oslov. Děkuji Skali
    Zoufálkov

    ***
    Naprosto souhlasím, do hry jsem se od včerejška vůbec nemohla přihlásit a hlášky typu: "zvedni se, postav se na jednu nohu a zazpívej si" mě nepřipadaly při čekání na možnost hrát vůbec vtipné ...

    ***odstraněna zbytečná citace předchozího příspěvku (stačí hráče oslovit).
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 25/11/20
    Zoufálkov tohle ocenil(a).
  16. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak já netestoval kvůli ntb ale budeme kupovat nový takže se nebojím.
    Nechápu proč X lidí chce skončit s farmou? Však to byla stále zkušební verze a RT má ještě čas to vše doopravit a kdyby jsou sami proti sobě. Já neskončím určitě hru miluju baví mě a taky hodně stála. Hraju to 10 let to je už hodně.
     
  17. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Konečně na farmě, to je blaho...Nevím, možná se mýlím, ale můj názor je ten, že na to, že už se před více než rokem RT dušovalo jak na náhradě flash maká a jak se snaží, je to hrůza. Já se nepřihlásila nebo vlastně nedostala nikam 24 hodin, tedy celou dobu probíhajícího testování. Je snad problém pro Big Point, který díky platícím hráčům nasyslí celkem dost, udělat test vrámci RT, než takto otrávit nějakým testováním skoro všechny hráče farmeramy? Proč si nenasyslili PC s 32 a 64 bity, nevyzkoušeli to na Windows 7,8 a 10, na různých prohlížečích, snad na to mají možností dost. Proč z nás dělají pokusné králíky? Asi jsem hloupá důchodkyně, ale přece než něco předložím, mám to mít vyzkoušené, vždyť na to mají testovací farmy.

    tenista99....moc času nemají a doteď ho měli dost a žádný pokrok. Nerada bych končila, sama od sebe jistě ne, ale pokud bych se už na farmu nedostala jako za posledních 24 hodin testu, asi bych neměla jinou možnost. Snad to tak nedopadne.
     
  18. Zoufálkov

    Zoufálkov Obyvatel fóra

    tenista99 já mám relativně nový noťas, předtím jsem zkoušela hrát farmu na daleko starším typu a změna žádná bych řekla, že tímto asi nebude
     
    tenista99 tohle ocenil(a).
  19. Horlen

    Horlen Pisálek fóra

    Ano, byla zapnutá, dneska dopoledne to již šlo.
     
  20. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Taky nechci skončit... ale pokud by to mělo znamenat nějaké zvýšené nervové vypětí kvůli nefunkčnosti Farmeramy, nevím, proč bych měl pokračovat, když v té době budu v cíli na Baha (level 600) a naopak ve Farmeramě jde o snahu bez možnosti dosáhnout cíle (levelu 300).
    Pokud to fungovat bude, potom OK, ale bez skutečné funkčnosti to pro mě zřejmě ztratí smysl pokračovat nebo minimálně to sníží motivaci se věnovat hraní Farmeramy naplno jako doposud (se všemi /především finančními/ důsledky pro BP)...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.