Důležitý 24hodinový test technického stavu Unity/WebGL klienta / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 20/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. olla126

    olla126 Pisálek fóra

    Myslím, že s Farmou skončím. Od včera mi iba ovce pobehujú na 100 %, ale nič viac. Úlohy nedokončené, čas uteká.. A to som si konečne vytočila na kolese ,,šťastia" 100 percent. Prajem pekný deň.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  2. Martinstasna79

    Martinstasna79 Zelenáč fóra

    Dobrý den, mě zase nejde sklízet plody, a i z předmětů. Přitom mi to hlásí že, je čas na sklizen, či výběr bonusů z předmětů. A nepomůže nic ai restart hry. A připadá mi to trochu rozjete - tak zvaně rozmazeně. Je to horší kvalita, a i trochu se seká při slikizení a krmení zvířat.
     
  3. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    U mě pohoda, někde se chvilku čeká, ale dobrý. Sklízím růčo fůčo nemám problém. Zasít, zalít opět v pořádku. Entr a Esc nepoužívám.
    Hlášky u kytky jsou vtipné :D
     
    zemanka01 a evainfo tohle ocenili.
  4. raddre

    raddre Baron fóra

    musím uznat, že od těch 10hod. než jsem to vypla se hodně změnilo a ku podivu k lepšímu, načítá se to dlouho, ale pak to šlo na CHromu dokonce rychleji než ve fleši, na Firefoxu se mi to při setí baha seklo a musela jsem hru obnovit, tentokrát mi šlo na obou prohlížecích vše kromě toho jednoho obnovení, dokonce i bez animace je vidět v jakém jsou stavu pole, stále nejdou klávesové zkratky tj. KŠ s použitím ESC atd, vadí mi už jen kosmetické vady jako je zámek u majáku, blýskání stromů a nejvíc to padání koulí či kapek nebo co to je na úvodní straně, neustále mám dojem, že jsem si poprskala monitor a mám snahu pořád ho čistit a další věc : neustále vracení na první stránku u mlýna a u všeho co je pod ikonou vázy, začínám to vidět optimisticky
     
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Uchopení předmětů přes kombajnovou lištu je fakt super! Zvlášť ,když se např. dekorka, nevrátí nazpět,tudíž nejde ani opustit plochu,musí se zrušit kombajn,umístit předmět a pak teprve opustit hrací plochu!:wuerg: (Edge- mobil)
    Moc tomu nevěřím,že od ledna se to všechno nějak vylepší!o_O
    Jinak tedy Edge oproti Puffinu = katastrofa. Zatím se mi ani nedaří vrátit se na farmu z rozepsaného příspěvku, když se mi to nějakým způsobem podařilo( přes panáčka v kroužku v levo nahoře),tak zase na farmě se už nešlo nikam dostat.:cry:
     
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Teď jsem sklízela kombajnem a nevykydalo mi to, nenakrmilo, ani voda, musela jsem ručně :eek:
     
  7. KalousovaMarcela

    KalousovaMarcela Zelenáč fóra

    Zdravím,mám také problémy s farmou,seká se je to pomalé a posílat dárky je na dlouho
     
    naruto2002 tohle ocenil(a).
  8. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Ten, kdo si myslí, že v Unity bude hra stejná jako ve Flashi, tak ten ať si to nemyslí. Ty mraky chyb, ale nejen chyb, neboť spousta věcí zkrátka nejde do Unity bez ztráty na kráse převést, vychytat nepůjde. Bude to blbnout už navěky. Pak je jen na hráčích zda v tom budou pokračovat. Nechtěl bych být na technickým, protože tak v půli ledna bude z Peťana - pezt, alkáč jako hrom xD:p;)

    Ale to sluníčko na mapě svítí pěkně, to tedy jo, to je totiž z čínských LED ....8)
     
  9. Tabita56

    Tabita56 Rádoby autor

    Dúfam, že bude nejaký kód na náhradu strát. Domáce puťky - zmeškaný zber 4x ... možno ani nedohrám
     
  10. aamperzg

    aamperzg Aktivní autor

    Nevím co tady řešíte. Já se nemůžu přihlásit vůbec. Mě ty vaše problémy připadaji dost malicherné. A pokud to majitelé neopraví tak ztratí jednoho z přispívatelů a věřte já ty peníze utratím jinde a najdu si jinou zábavu.
     
    dunlop4 a slepka1 tohle ocenili.
  11. naruto2002

    naruto2002 Vycházející hvězda fóra

    Co Vám budu povídat,flash je flash,ale všechno je o zvyku;)
     
  12. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Mě to funguje - občas nějaká moucha, ale to se vychytá.Otevřeny dvě farmy, jedna v FF druhá v GCH a s načítáním a hraním skoro žádný problém (kromě těch vizualních co již jsou zde popsané).
    Osobně si ale myslím,že od 14.11. se to nikam nepohlo, jako by RT měl dovču a teď se do toho zase dali. Chápu,že toto byl zátěžový test na servery ale co je to platné,když to polovině hráčů nejde ani spustit. Tím se mělo začít,a pak testovat.
     
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Nemělo to ve 14 hodin končit? Stále se mi načítá Unity ;)
     
    Peto121 tohle ocenil(a).
  14. bubla321

    bubla321 Stálice fóra

    V tuto chvíli 14,0 hod. hra úplně zamrzla. Kurzor myši mizí. Hra se načítá velmi pomalu, každá akce je hádanka zda půjde/nepůjde. Koušu stůl. Hlavně že farma svítí jako zábavní park a chlévy se kroutí, jako by měly každou chvíli explodovat. Vyplněte to. Když už musíte přejít na jiný hrací server, tak přejděte, ale prosím ze začátku bez jakýchkoliv úprav. Díky.
     
    Zoufálkov tohle ocenil(a).
  15. sasasa

    sasasa Stálice fóra

    je 14,04 a nemohu se přihlásit,kde je zase chyba?!!!!!!!!!!
     
    Zoufálkov tohle ocenil(a).
  16. vykrocilova46

    vykrocilova46 Pisálek fóra

    je 14.10 a od včerejška se nemúžu přihlásit kdy to půjde
     
    aamperzg tohle ocenil(a).
  17. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Teď by mohli říci, že není cesta zpět na flash. :p
    Ale oni to přepnou jen jim to bude trvat déle než si představovali
     
  18. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Je zajímavé, že ač mělo testování skončit, jede farma na GCh dále v režimu Unity (po restartu pomocí F5)...
    Uvidím, co se stane, až se regulerně odhlásím a následně přihlásím.

    Tak zdá se, že to opomněli přepnout zpátky na Flash - to asi proto, abychom si testování a související "Unity prudy" užili a potrénovali na nový rok 2021... Jenže to se mýlí - pokud to nespraví nebo alespoň nevrátí ještě na měsíc ten flash, mohou se se zlou potázat, protože je spousta (zejména bez pomocníků hrajících) hráčů opustí.

    Tak už to funguje zase ve Flashi... jaká to nádhera!
     
    Naposledy upraveno: 25/11/20
    modro.ocko22 a babička-květa tohle ocenili.
  19. farmář-Šimon

    farmář-Šimon Aktivní autor

    I u mě stále jen možnost Unity, takže nic...
     
    GordonSargent tohle ocenil(a).
  20. fialkamakamaka

    fialkamakamaka Rádoby autor

    Poraďte, prosím, jak se zase přihlásit přes Flash?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.