Děsivý krok v čase (13.10. - 19.10.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/10/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Třeba půjdou poslat při OaD - a někdo se jich rád zbaví.
     
    moncicak7070 a nevrona tohle ocenili.
  2. nevrona

    nevrona Rádoby autor

    Taky v to doufám
     
    -Jara05- a moncicak7070 tohle ocenili.
  3. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak taky mám stonek hotový, v nebi se mi dekorky bourat nechtěly, tak jsem je zakoupila, akce byla na pohodu.
     
  4. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    Stonek jede 1 piccolo dalo Ingridin studen no florenak to není ale SK není nikdy dost za 2 hodky bude druhá bedna tak budu doufat:p


    edit: právě jsem koupil bednu za perly tak uvídímexD(kytice kupony)
     
    Naposledy upraveno: 17/10/21
  5. Batory

    Batory Pilný autor

    kde dokoupím ty dekorky do stonku prosím?
     
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Batory - ahoj, přímo v akčním okně je vstup do obchodu
    upload_2021-10-17_18-24-34.png

    upload_2021-10-17_18-25-38.png

    Zakoupené dekorace na ploše upgraduješ získanými závěsy, poté zbouráš a vložíš do zakoupeného stonku.
     
    moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  7. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    Konečne po dlhých rokoch florénovník. ;)
     
  8. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Pěkný den a děkuji za radu, stonek už je OK.;););)
     
    evainfo a -Jara05- tohle ocenili.
  9. Bilinas

    Bilinas Zelenáč fóra

    • Nepiš prosím více příspěvků pod sebe.Jedná se o multipost.Pokud potřebuješ něco doplnit použij možnost Upravit. Děkuji Petriša.
    Ahojky díky za radu na vložení dekorek do stonku zrovna jsem to luštila.


    Mám dotaz prosím kde se dá sehnat FLORENOVNÍK.

    ***příspěvky sloučeny***
     
  10. Petriša

    Petriša Aktivní autor

    Ahoj Bilinas
    V tuto chvíli ho lze získat pouze z Piccolo bedny ZDE :)
     
    Scorpius tohle ocenil(a).
  11. Bilinas

    Bilinas Zelenáč fóra

    • Nepoužívej tlačítko "odpovědět" (odpověď s citací), pokud reaguješ na příspěvek bezprostředně nad tvým. Začni psát do nového příspěvku a dotyčného jen oslov. Děkuji Skali
    Petriša

    ***odstraněna zbytečná citace předchozího příspěvku (zbytečné zahlcování fóra). Skali


    Díky moc :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/10/21
  12. Trdlýsek

    Trdlýsek Pisálek fóra

    Nevím co dělám špatně, ale dodělala jsem druhou část děsivky - třetí dodělám až po sklizni. Získala jsem druhý upgrade, určitě jsem ho viděla v inventáři, ale teď tam není. Takže sice mám dekorku, ale tu nemohu upgradovat a tím pádem ji nemohu dát do stonku.

    EDIT: Aha, už vím, on se "položil" na dřívěji získanou. :)
     
    moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  13. -Amalka

    -Amalka Magnát fóra

    Tak jsem včera dodělala akci. Pak jsem si až večer uvědomila, že jsem zapomněla na žetony do rybaření... :oops:
    Tak jsem je tam naflákala, ale určitě už mám zpoždění... Za blbost se platí. :(
     
    moncicak7070, k.vitek a -Jara05- tohle ocenili.
  14. nonstop

    nonstop Pisálek fóra

    Já jsem dekorky koupila a stejně mi to hlásí, že je nemám. Hru jsem vypnula, znovu zapla a nic......kde dělám chybu?
     
  15. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    nonstop : dekorky musíš upgradovat jinak je do stonku nedáš, já si myslela, že mam taky hotovo a ono nic, a určitě nestačím všechny 3 dekorky upgradovat, takže zase budu mít nedodělaný řádek, ach jo:cry:
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  16. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Od včerejška mám hotovo. V zahraničí jsem vyřešila nedostupnost wifi tím, že jsem si za 2 eura koupila místní simcartu s 15GB dat. Byla funkční jen týden, ale to mi bohatě stačilo. Dekorace jsem vzala ze staršího stonku a koupila jsem stonek, piccolky a sezonní žetony.
     
  17. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Děkuju za odpověď! To jsem v tom letem-světem čtení přehlédla 8)
     
    Petriša tohle ocenil(a).
  18. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja som mala hotovo uz v sobotu vecer a vedlajsia v nedelu rano :) Na to,ze som vecsinou frcala cez mobil :cry: tak na pohodu ;)xD Florenak sa nekonal no dalsi Jack pribudol :p bazen a trhac travy xD
     
  19. zl.jola73

    zl.jola73 Pisálek fóra

    ahoj dokončila jsem úkol děsivý krok v čase II. koupila jsem všechny potřebné dekorace do stonku a přesto mi nejde inspirativní děsivý valčík do stonku umístit píše -mi to že není v mém inventáři.... pravdou je, že ve stodole je jen příznačný valčík a nic víc.
    co s tím ?
    zkoušela jsem restart hry ale tím to není.....poradí mi někdo kde je chyba? děkuji
     
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Chyba je ve čtení :) na valčík dej závěs ( na plochu + závěs, zbourat) a půjde dát do stonku.
    A další dekorace jsi do stonku umístila?
     
    Naposledy upraveno: 18/10/21
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.