Děsivý krok v čase (13.10. - 19.10.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/10/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Petriša

    Petriša Aktivní autor

     
    maribeja a kaolín11 tohle ocenili.
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Petriša - díky moc a co ten bonus ze zásobárny na akční z děsivky je? :)
     
  3. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Díky podpoře jsem našla i poslední dekoraci = Přízračný valčík, byla ve Strašidelném domě, hlavně, že jsem věděla kde hledat. Tak uvidím co s tím potom vymyslím.
    Pěkný den všem!
     
  4. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evoku57, na akční rostliny v měsíčním světě působí řada bonusů. 100% rostlinných výnosů, 100 a 200% celkových výnosů. Také +1 k akčním rostlinám.

    upload_2021-10-14_11-20-4.png



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    alexandrakerulova00 a kaolín11 tohle ocenili.
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Dave Lister díky moc :) zkusím něco pohledat

    Edit: dvakrát dnes sklidím boltcovitku a bude snad hotovo

    EditII: tak jsem na vedlejší farmě našla jen bonus +2 z děsivých předmětů a to na akční plodinu určitě není
     
    Naposledy upraveno: 14/10/21
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  6. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    evoku57, není zač ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  7. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Pekny den vsetkym ,tak ja uz idem do finale..akcia uplne pohodova...len ma trapi pocet tych hviezdnych minci,,dalo by sam tam este v obchode nieco vybrat:sleepy::sleepy:nech sa dari...
    tak menim na hotovo
    [​IMG]



    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 14/10/21
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zatím hotovo!8)
    Jedno piccolo oželím a vemu dekorace.:p
     
  9. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ;) akcia hotova , ani som neprepestovala
    [​IMG]
    piccolo dalo
    [​IMG] njn , na ten vytuzeny florenovnik este len teraz sadia stromy na piccolo debnu xDxDxD , tak snad sa dockam xD
    tak nech sa sa vam dari a z piccola nech vam vyskocia lepsie veci :p
     
  10. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... hezký děsivý kroky všem :) tak už taky hotovo a jsem ráda, protože zítra už musím zase makat :D čtyři dny dovči na vyřizování věcí, na které byl stále nějak čas ... to znáte. Tak jsem si za mince vzala stoneček, 2x pikolo, 2x sezónní žetony, 2x Galapágy a přesně to vyšlo. Z pikola je medvědí kámoš a květinové melodie, místo žakarandy je 2x bombax. Ale už se blížím k další pikolce v družstvu s chrličem, tak snad je to tam xD tak přeji rychlé stavění a z pikolek jen florenovníky ;)

    [​IMG]..

    [​IMG]

     
  11. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Hotovo - řádek řádkuje, je připravený na ráno :) Pikolky schované na Vánoce
     
  12. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

  13. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Ahoj. Někde už mají postaveno a jinde zas ještě ani nezačali xD[​IMG]
    Zítra snad bude hotovo :music:
     
  14. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Jak se pěstuje narychlo se sh tak dojdou brzy pajdátka tak že od zítra v práci zase pomalé normální pěstování voda, hnůj..
    Dnes poslední sběr za 2:45 hod a času je dost tak že se to stíhá ;) stejně mi dnes ve 23 hod končí bonus 100% :D
    [​IMG]
     
  15. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ahojky! Včera jsem dorazil ve 20.45 domů, hodil sprchu a hup k PC. Nasázel 10 polí, ovrtulil. To samé na K a E. Podíval se na další hry, co hraji a ve 21.45 šel hajat. Ve 2.50 kokrhal budík, ve 3.15 jsem šel k farmám , osázel, dal vrtulky a makando grando. Vrátil jsem se domů ve dvě a sklidil dnes 2 sklizně. Další bude opět ráno. Na nějaké točení KS je dost času. Zítra snad stihnu 3 sklizně. Ale mám víkend, tak snad... Zatím 6 úkolů první stavby.
    Všem hotovsonům gratulka!:):D
     
  16. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Tak jsem stonek i dekorace vyměnila za potřebné věci a jdu dál plnit stodoluxD
     
  17. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Já se teď nasmála,nemohla jsem najít dvě dekorky a tak jsem psala na podporu,odpověď byla,že je mám na stoncích v nebixD
    Děsná sranda když jich mám asi 380,kdyby napsali alespoň v jaké sekci:mad::cry:
    Akce jde celkem dobře,nejdřív jsem šla po žetonech k rybí akci,tedˇuž to jen tak šolichám,ale myslím,že zítra bude hotovo;)
    Hezkou hru
     
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak rozestavěno mám všude, klikala jsem a něco vyšlo. No nic, du spat, ráno moudřejší večera...
     
    Naposledy upraveno: 14/10/21
  19. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky vespolek,
    akce hotová, dekorky v řádku, Pikolky zatím čekají v liště. A teď doplňovat zásoby.
    Farmaření zdar! kája53
     
  20. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Dnes bych snad mohla být hotová, snad nebude žádné nemilé překvapení.
    Kdo nemá hotovo - ať se daří a ostatním - jak píše kája53 - farmaření zdar!!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.