Děsivý krok v čase (13.10. - 19.10.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/10/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Dekorky mám v řádku, ale protože jen urychluje produkci v chlévech, které stejně nemám na ploše, uvažuji, že ho zruším a dekorky použiju na ten nový. Pokud tedy budu moct akci dělat. Zítra odjíždím do Bosny a Hercegoviny, která není v EU a tudíž tam není rooming zdarma. Pokud nebude na penzionu wifi, abych aspoň ráno a večer mohla sklidit, tak mám po hře. Vracím se v neděli v noci a za pondělí a úterý to těžko stihnu.
     
  2. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Ahoj. Do akce jdu a odměny raději ani neřeším, neboť počet hvězdičkových mincí je omezen :sleepy:
    Řádek v nebi o 10% rychlejší produkce děsivých rostlin na 8 hod je trochu málo :wuerg:
    Stonek získaný za splnění úkolu v družstu má taky 10% ale na 24h 8)

    Propočet rychlejší produkce:
    Opraveno s pomocí kaolín11 a ezzra
    Tři stonky 20% + 10% + 10% + Kytice 20% + zkrácení SH vánočka 5% nevinnost 10%
    + 3x řádkek v nebi na zkrácení SH 15% + voda 20% + hnůj 10% = celkem 120% :music:

    A jak níže píše ezzra, zlaté sloty máme pouze dva, takže odebereme vánočku a jsme na krásných 115%
    Takže beru :p Jen u řádků v nebi na SH jsem jen na 10% a Mrazení v kostech na 20% taky nemám:cry:

    P.S. Pokud jsem se někde spletla, tak mne prosím opravte ;)
     
    Naposledy upraveno: 12/10/21
  3. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Do akce samozřejmě jdu,doufám,že se mi podaří udělat krok v čase směrem dozadu a ze starého strašidla se stane kouzelná lesní víla :D
     
  4. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Kutilka 70 no veru splietla...lebo kyticu+vianocku+nevinnost nedas naraz,,,jedine by si bola vynimkou a mala o 1 zlaty slot naviac;););):p
     
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Myslím si že zkrácení na 0 hod nedosáhneme.
    Jinak 3x řádek na děsivku: 20%+10%+10%
    3x řádek na SH: 5%+5%+5%
    Voda: 20%
    Hnůj: 10%
    Kytice: 20%
    Nevinnost:10%
    Celkem:115%
    No, sem nato zvědavej!:wuerg:
     
    Naposledy upraveno: 12/10/21
  6. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    kaolín11
    Řádek na děsivku na 20% neznám? Chybí ti tam vánočka a celé je to nějaké divoké o_O Vem si kalkulačku a počítej.
    Tak jak to máš ty bez té vánočky ti to vychází 115% :p

    ezzra děkuji
    No vidíš, já věděla že to nebude jen tak xD
     
    Naposledy upraveno: 12/10/21
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    To neznamená že neexistuje!;)
    Už sem to opravil na 115 %.
    Dík!
    [​IMG]
     
  8. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Tak opět akce na děsivce, no uvidím, jak to bude přibývat, mám ještě práci na zahradě, tak stíhám tři sklizně za den. Všem přeji úspěšné plnění úkolů.
     
  9. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    kaolín11 díky :)
    Mrazení v kostech. Fůůj. To jsem asi v tu chvíli zamrzla celá i s PC, takže ho nemám :eek:
    Kdo vlastní všechny řádky, může vyzkoušet a podělit se o výsledek ;)
     
    Naposledy upraveno: 12/10/21
  10. BigClick

    BigClick Expert fóra

    kaolin11, len ze riadky na SH, vianocka a biela nevinnost zvysuju efektivitu SH. Netreba priratavat tieto % k ostatnym, tam sa nasobovalo, ale si nepamatam presne ako to bolo.

    PS1 Este nezabudnut na zrychleny rast zo stromu mudrosti - SH 60% a hnojivo 10%

    PS2 Zasadit s riadkami na skratenie bubu rastlin a kyticou, potom kyticu vymenit s vianockou a napr. 12 h. rastlina by mala mat cas dozrievania trosku viac ako 20 min., taky vysledok som dostala z pocitania ;). (Ale nemozem vediet kedy RT zaokruhluju tie vysledky a isto sa v realite to bude o 1-2-3 min lisit.)

    12 h. = 12 x 60 min
    720 x 0,4 (100-60%) x 0,8 (voda) x 0,9 (hnojivo) x 0,1 (SH 60+10 (biela nev.) + 5 (vianocka) + 15 (3 riadky)) = cca 21 min
     
    Naposledy upraveno: 12/10/21
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Vždyť řikám,že na nulu asi nedosáhneme. Ještě by to chtělo nějakou lásku k děsivým plodinám!xD
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mno, tady by to mohlo být cajk, většinu směn, krom čtvrtku, mám v ústavu, tam se na farmu dostanu, i když ne přesně na čas.
     
  13. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    mám to stejně jako Míra 60 :
    Pohárovka 5532 x 3 = 16.596
    Obsidián 269 x 3 = 807

    Jinak na akci se těším jako na každou a všem přeji hodně štěstí :)
     
  14. hanelka

    hanelka Pisálek fóra

    Už půl hodiny se mi nedaří přihlásit do hry, přes klienta to nejde vůbec a po starém způsobu mi to neustále vypadává. Zajímavé je, že do diskuse mohu bez problémů...>:(
     
    maribeja, malanek70 a raddre tohle ocenili.
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Kyticí myslíte strašidelnou kytici? Ale ta asi na akční nefunguje nebo se pletu? :sleepy:
     
    maribeja a raddre tohle ocenili.
  16. Petriša

    Petriša Aktivní autor

    Ahoj evoku57
    Hráči zde řeší, jestli nám nový řádek může pomoci k takzvané okamžité sklizni běžných rostlin v Měsíčním světě ;)
    Strašidelná kytice a všechny tři řádky urychlující produkci děsivých rostlin nemají vliv na růst akční plodiny .

    Přeji ti hezký den :)
     
  17. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    A když ty starší dekorace používám v jiném řádku? To si je můžu za hvězdičkové mince koupit znovu? Anebo je vůbec nebudu mít v nabídce (jako to např. funguje u mazlíků, kde můžeme mít pouze 1 ks na farmu)?
     
  18. Petriša

    Petriša Aktivní autor

    Ahoj k.vitek
    Doufám, že ti postačí odpověď takto ;)

    mince.png
     
    k.vitek, maribeja a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  19. Heisy

    Heisy Pisálek fóra

    Já to měla taky včera taky, kolem 23h.
     
    maribeja a raddre tohle ocenili.
  20. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den :) tak jsem ten stoneček našla, je u zvířecích a já tam měla něco jiného, tak se neukázal. Asi ho taky ho zruším, bonusy jsou jen na dvě hodiny :p
     
    raddre tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.