Děsivá noc - update / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 16/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Třeba našla způsob, jak rozdělit slot a marmeládu s lektvarem. Ale je to "velký tajem," jak by řekla Helenka Součková 8)
     
    zejdy66 tohle ocenil(a).
  2. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    A co smíchat marmeládu s lektvarem, pak by nebylo třeba slot dělit :D
     
    evainfo, zejdy66 a Y_n_O tohle ocenili.
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    To by museli přidat dalších pár stupňů do Alchymisty... a než bychom to splnili, bude po farmě xD I po nás 8)
     
    Milka66 a kiki2305 tohle ocenili.
  4. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Asi jsem konzervativní, stále je tu porovnávání s fantasy, taky jsem ji chvilku hrála a některé prvky se mně líbily, třeba otevření děsivého trhu, ale stále mám dojem, že toto je jiná hra a neměl by se z ní dělat nějaký hybrid, jenom proto, že v archivu vyštrachali nějaké staré animace. Já bych byla raději, kdyby vyštrachali šišaté město, letiště a náklaďáček:) sloty neřeším, MJS, velikonoční ,věnec, růžová, nebo podle potřeby dám magii nebo čaj.
    sněženko, Ty jsi hrála fantasy a neslyšela o farmě, je to už pár roků co se odebrala do zapomnění, ale průpravu Ti dala dobrou:)
     
  5. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    zejdy66 tohle ocenil(a).
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tassadar11 - vydrž, odkaz bude....(nic špatně nemáš). Je toho mnoho nového. Maká se na tom ;)
     
    zejdy66 a DANKA722 tohle ocenili.
  7. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Přístupnost Strašideného domu i mimo Děsivou noc může být pozitivní i negativní skutečností zároveň.
    +
    ... možnost vyššího přísunu BZ
    - ... asi nebude na první pohled na základní mapě zřejmé, zda (že) je Děsivka, a my "sklerotici" možná občas Děsivku omylem "zazdíme" (hřbitov byl dosud vždy buď jednoznačně "otevřen" nebo "zavřen"

    Proto mám malou otázku:
    Bude na hlavní mapě Farmeramy znázorněna aktuální (ne)funkčnost Děsivkových ploch nebo budeme muset (pro jistotu) klikat na mapě na plošku (bývalého) Hřbitova?
     
    zejdy66 a evainfo tohle ocenili.
  8. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj jan.svatek,

    určitě nebude, je to vidět až na mapě měsíčního světa.
     
    zejdy66 tohle ocenil(a).
  9. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    My si tady vykecáváme,spekulujeme a přitom zapomínáme,že ty "novinky" byly jen oznámeny. Na ploše ještě nejsou a pokud mě paměť neklame na Korálový ostrov jsme čekali nekonečně dlouho i po masívní reklamě.
    Aby to nebyla jen tak hozená udička pro vychytávky a zachvíli došlo oznámení,že už brzy..brzy...no prostě,maká se na tom, jak podotkla pruhovaná.
     
    zejdy66 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Báro - nesejčkuj takhle po ránu. Tohle je trochu jiný případ - tady už máš OFI, popisy, linky a....a vůbec. Měsíční svět prostě bude.
    Tak a já jdu makat, tak tu nezlobte ;)
     
  11. zetorka25

    zetorka25 Aktivní autor

    Dobré ráno všem. Když už budeme mít novou samostatnou plochu na strašidelné dekorace, tak by mohli vrátit do nabídky slizové dělo. V pradávných dobách to bylo úplně první dělo na farmě a nevím proč zrovna tuhle dekoraci z jackova obchodu stáhli, když tam ostatní staré dekorace, dávající na dnešní dobu zanedbatelné BZ, ponechali.

    Jinak také pamatuji fantasyramu, ale zatím tady moc věcí z té hry nevidím. Uvidíme, co RT opráší:p
     
    Naposledy upraveno: 18/10/17
    evainfo tohle ocenil(a).
  12. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Noo, takže - trvalé otevření nebude, na pěstování je další plocha což ok, děsivka doufám bude zase pravidelná akce při úplňku a ne tak, jak se zrovna někdo vyspí.
    Nové dekorace mě nějak nezajímají, nejsou ani hezké, ani ošklivé, prostě jsou a je mi jasné, že se musí fantasy zrecyklovat, ale víla by mohla mít aspoň zuby od krve nebo tak něco, vždyť je to jak pohádka pro děti :(
    A co se receptů týče, tůůůůůdle, ani FL vám nedám, není za co. Dám MJS a mám ušetřeno 63 nebo kolik florenů :) Jo takhle něco, co růst ještě urychlí, to bych i popřemýšlela ...
     
  13. ldivacka

    ldivacka Magnát fóra

    Těším se! Jen mi příjde divný, že začátek dají na 14.00h., když už teď vědí, že údržba bude až do 14.30h
     
    Folonica tohle ocenil(a).
  14. Folonica

    Folonica Rádoby autor

    Nějako mi z toho jde hlava kolem....snad si to sedne, jako nakonec vždycky :)
     
    zejdy66 a evainfo tohle ocenili.
  15. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Nj, nove recepty... taky jsem se na ne tesila a certa staryho z nich! Ono by to bylo strasne fajn, kdyby RT nektere logicky preradil do spravnych slotu a vse by bylo OK a nejspis by se BP dockal i utraceni florenu za ne. Takhle je to dalsi novy, ale nepouzitelny prvek, ktery jen dela chaos, v jiz tak chaotickych remeslnych produktech naprosto nelogicky a nepouzitelne razenych do slotu, po kterych nestekne ani pes.
    Vzhledem k vyse popsanemu prosim pajdu o report s nespokojenosti razeni novych desivych receptu ve slotech. Dekuji pekne.


    EDIT: Neda mi, to abych si do RT nezaryla aneb zakazany jsou: "návrhy na zavedení již existujícího prvku hry - je bezpředmětné podávat návrh na prvek, který je již do hry zaveden a funguje" :pxD
     
    Naposledy upraveno: 18/10/17
  16. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj matlafous123,

    jj předáme i když tu poslední poznámku trochu nechápu, nemá přeci cenu podávat návrh na zavedení něčeho co již zavedené je.
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  17. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Zubatá,není nutno měnit usazení buchet (a marmošek) ve slotech.Úplně by stačilo, kdyby splnili,to co slíbili.
    ŽE SE BUDOU SLOTY ČASEM ROZŠIŘOVAT !!!! Marně čekáme ňákej ten rok,takže by moch ten čas konečně nastat.

    PS : pajdu o to nepros,ty nevíš koho chleba jí ??......xDxD
     
    zejdy66, DANKA722 a matlafous123 tohle ocenili.
  18. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    pajda361 Diky!
    Ta poznamka byla k tomu, ze by si i RT sam sobe mel nejspis zakazat zavadet do hry jiz fungujici prvky, jako je +2 desivy fujtajbl duplicitne k MJS na stejne urovni /stejnem slotu/ ;)

    Baroland Ja uz nejaky ten den uvazuju nad "nakopnutim" (navrhem) co se slotu tyce (jestli se toho nechcete ujmout nekdo jiny), ale dostala jsem zadani s durazem na novacky a porad mi to nejde uplne uchopit tak, aby byli spokojeni jak hraci, tak BP a bylo to pruchozi pokud mozno tak, abychom se toho dockali jeste v tomto stoleti.
     
    Naposledy upraveno: 18/10/17
  19. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    upírie sérum by malo dávať, ak dobre počítam, 6 ks rastlín z pidipoľa, je tam výnos +200%, čo by nebolo zlé, na zbytok farmy by som počas desivky hodila stromy a chlievy, na krvavý koktail by sa lepšie šikol strieborný slot
     
  20. backa

    backa Rádoby autor

    vždy som túžila,aby čas děsivky bol predĺžený ,lebo úlohy sa mi len hromadili...nebola som schopná dopestovať niečo ako celok....pevne dúfam,že teraz sa to stane skutočnosťou....jej čas sa p r e d ĺ ži...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.