Děsivá noc - update / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 16/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zina

    zina Perspektivní autor

    Možno som to prehliadla, ale bude možné kúpiť domáceho maznáčika viackrát???
     
  2. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj zina,
    domácí mazlíčci šli v každé akci koupit jen 1x. Proto předpokládám, že to bude i u tohoto.
     
    evainfo a zejdy66 tohle ocenili.
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tak nějak zkoumám nové recepty za FL a přemejšlím kdo víc požil? Jestli RT nebo já!o_O Pro koho je vlastně určené upíří sérum,když si jej hráči mohou uklohnit až v 70 levelu!?!:eek: Marně zkoumám proč bych raději nepoužil MJS,která je dostupná od LV 40 ????:music: A navíc starším hráčům,MJS zdarma padá ze stonku!!!!Pokud RT nehodlá udělat revoluci ve slotech,tak ať si nové recepty narve někam.To snad nemůže koupit ani ten největší zoufalec!:p
     
  4. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Jak tak čtu o nevýhodnosti Upířího séra v porovnání s MJS, tak mě napadá - jak vlastně víme, že MJS bude i nadále na téhle nové ploše fungovat? ;)
     
  5. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Dobré odpoledne přeji, prosím, budou i nadále na děsivé plodiny = nové plochy působit MJS + CJK + Velikonoční marmeláda???? nebo pouze nové řemeslné bubu výrobky ??
    Děkuji a přeji pěkné podzimní odpoledne.
     
    Naposledy upraveno: 17/10/17
    zejdy66, Helena1313 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  6. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Až napodruhé přečtení jsem pochopila, že budou 2 plochy na pěstování, s tím, že ta nová se bude postupně otevírat. Uf ale napoprvé jsem se lekla o_O. Plocha na dekorace - snad se tam něco v liště najde. ;)
     
    evainfo a zejdy66 tohle ocenili.
  7. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Pokud nebude na hřbitově fungovat MJS, tak bych chtěla nový slot - diamantový - bo na farmě budu také pěstovat ;)
    Pokud bude MJS dál na hřbitově fungovat, nepotřebuji Upíří sérum :) ani jiné řemeslné produkty, snad jen na zkrácení, kdyby byly a to je tuším jen jeden. Hlavně na zkrácení akční plodiny by to něco chtělo, to nám nenabídli, tak určitě ušetřím
    :music:
    Edit: nakonec jsem našla dva produkty na zkrácení času stájí, jeden na recept za Fl, druhý z Jackova obchodu, tak asi zvolím Jackův obchod
     
    Naposledy upraveno: 17/10/17
  8. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    kiki - vycházím z toho, že zatím nikde není napsáno (aspoň doufám), že nebude.
    :DxD

    Edit
    No, pajdo a co to "asi" ve tvém oznámení, to moc přesvědčivé není?
    :D
     
    Naposledy upraveno: 17/10/17
  9. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím ve spolek,

    samozřejmě že MJS bude i nadále působit na děsivé rostliny, na tom se nic asi měnit nebude.
     
  10. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Tak jsem si to všechno v klidu přečetl - a netěším se. Asi celou tuhle oblast upozadím :(.
     
  11. cesilko1710

    cesilko1710 Rádoby autor

    to je překvápko-supééér :D
     
    evainfo a 27tomino tohle ocenili.
  12. Lidus61

    Lidus61 Perspektivní autor

    Ahoj, pokud se hřbitov nebude otvírat každý večer, je a bude to o ničem. Pokud má člověk nějaké povinnosti a alespoň špetku odpovědnosti, nemůže hrát 24 hodin, 7 dní v týdnu a 28,29,30,31 dní v měsíci nepřetržitě. Mějte se závisláci a šílenostem zdar xD
     
    Janina0971 a 27tomino tohle ocenili.
  13. 27tomino

    27tomino Pisálek fóra

    Už se těším paráda,chtělo to zase nějakou změnu;)
     
    simca67 tohle ocenil(a).
  14. zelenka91

    zelenka91 Pilný autor

    Moc nadšený z rozšíření nejsem, hřbitov, nebo přímo děsivá noc, byl vždy unikátní a plnění úkolů nebo získaní věcí z obchodu byl právě běh na dlouhou trať. Ale prostě to k tomu směřuje, jak se přidává nový obsah.

    V úkolu pro novou plochu se hned zaseknu na listech straši vrby a mimo jiné 50 třpytivých koulí za jednu mi přijde hodně. Nemluvě o jejich počtu v 2. úkolu. Takže zase běh na dlouhou trať :p
     
    zejdy66 a simca67 tohle ocenili.
  15. simca67

    simca67 Rádoby autor

    Je to paráda konečně zase nějaká změna už se těším:)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  16. jamibe1

    jamibe1 Obyvatel fóra

    Zdravím vespolek;) docela by mi zajímalo, co se stane, když si zobnu MJS a toho upířího utrejchu dohromady xD + 4 to asi nebude že? xDxDxD
     
    zejdy66 tohle ocenil(a).
  17. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Tedy také mně to štve,že stále přidávají recepty a sloty ne:eek:,i když si matně pamatuji jednu akci,kam přidali po dobu akce sloty;)
     
    evainfo, Xenie6161 a Janina0971 tohle ocenili.
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak jsem si prohlížela nové obrázky a u vrby jsem se zasekla. Říkám si: "Ten strom už jsem někde viděla." A ono taky že jo, a víc než jednou, celá vrba mlátička od Heryho fotra... :)
     
  19. sněženka1950

    sněženka1950 Pilný autor

    orchidea2000 - souhlasím, fantasyrama měla zvířátka i rostliny moc krásné. Uplatnily by se tady :)
     
    babicka72 tohle ocenil(a).
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    To si nezobneš, bo jsou oba do diamantového slotu ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.