Děsivá noc - update / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 16/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    ahojky, existuje produkt, který zvýší sklizeň? Jako je MJ marmeláda

    Děkuju moc
     
    marketka47 tohle ocenil(a).
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, asi jsi prošvihla akci Výprodej děsivých receptů. Jestli bude možné v budoucnu recept získat, ti nikdo neřekne, bo RT nám své plány nesděluje ;)

    Orliček - sklizeň čeho ? Jestli myslíš děsivých rostlin, tak Upíří sérum
     
  3. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    Děkuju Skali, funguje to i na akční rostliny na děsivce?
     
    marketka47 a Honzulka05 tohle ocenili.
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Orliček - ano, funguje.
     
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Už za chvíli budu![​IMG] 8)
    Nebyl by nějakej novej děsivej úkol?:eek:
     
  6. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG] áno, môžu pridať úlohy, len pár drobných kozmetických úprav a som hotová8)
     
  7. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Konečně jsem otevřel celou plochu.
    Ihned po splnění, jsem odendal všecky chlívky a nechcu je na ploše vidět tak dlouho dokud nebude RT otravovat z dalšíma "nutnýma" požadavkama.
    Ůkoly nebudu plnit ani za zlaté slípky.

    Ta prašivá Ovce z lišty nevyleze hezky dlouho. Raději budu vyrábět dekorky, než jí cpát do chřtánu ty TUNY kytek.
     
  8. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    všechny děsivé úkoly splněny, postupně plním stodolu - i těmi hladovými hřbitovními zvířaty, padlo mi +200 %, takže se to vyplatí :p
     
  9. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Ještě mě zbývá napěstovat na houbový les ještě kolem tisíce orchideje a asi 200 plodů třpitivého stromu
     
    romana34 a Janina0971 tohle ocenili.
  10. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Konečne som dnes otvoril poslednú plochu v hubovom lese.Ako píše DANKA mne treba tiež len kozmetická úprava,ale iba v desivom thrillery;);).Dnes budem do nej ešte sadiť a od zajtra do stodoly aby som mohol po akcii začať mlieť pre zombie ovce.Tie teda nemajú dna,koľko zožerú:sleepy::sleepy:.
     
  11. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No ke splneni rozdelanych ukolu co jsou mi chybi 3 dny cistyho casu... ale nejak to neklesa, ukolu a akci je tolik ze prakticky splnim jen to co je nutne a zase jsem na tom stejne, protoze se ukaze dalsi novy ukol... a jeste ta ovce, to je teda darek, mam jednu a stejne se to neda zivit...
     
    Honzulka05, elbedna a MatysekKamilek tohle ocenili.
  12. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Na houbový les našetřím asi při dalších děsivkách akce sou důležitější,ale máme štěstí že děsivka je skoro každý měsíc
     
    romana34 tohle ocenil(a).
  13. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    Honzulka05 - to není štěstí, že je děsivka každý měsíc, to je tím, že původně byla vždy současně s úplňkem a měsíček ten úplněk má dost pravidelně, ale teď už se musím dívat do farmeramího kalendáře, na kdy že napasovali úplněk, občas se to poněkud rozhodí xD
     
    MatysekKamilek a Honzulka05 tohle ocenili.
  14. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Prosím Vás, kde seženu Uhlíkový strom?
    To je z těch stromů, které padali ze Straši-TS?
    Jestli ano, tak nebudu moct dokončit některé úkoly v Družstvu.

    A Medúzové ovoce?
    To bude asi stejný případ, což?

    EDIT:
    Hmmm, tak Uhlíkový strom se dal získat v dubnu v akci Strombola. To jsem pro náhodnost vynechala.
    A proč jsem nezískala Medúzovou vrbu? Ta se dala získat v květnu v akci Pavoučí školka. Tu akci jsem plnila... ale asi jsem ji nedokončila.

    Dají se ty stromy ještě někde získat?

    EDIT2:
    Už vidím Medúzovou vrbu u Jacka v obchodě.

    EDIT3:
    Skali, díky za rychlou odpověď!
    Tak to musím nejdřív získat u Jacka tu Medúzovou vrbu, abych se propracovala k Uhlíkovému stromu.
     
    Naposledy upraveno: 31/7/18
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    k.vítek - ahoj, Uhlíkový buk seženeš jako odměno v úkolu v družstvu - kuk tady
    a Medúzovou vrbu koupíš v obchodě u Jacka
    [​IMG]
     
    k.vitek a Honzulka05 tohle ocenili.
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak místo akce jsem se snažila dopěstovat vše pro ukončení strašidelných úkolů v družstvu a mám to jen tak, tak a možná i bude drobátko cerebrokolice chybět, uvidíme :music: i když byla děsivka týden, tak se toho fakt moc nenapěstuje, čas letí jak splašenej a taky pěstování pro nenažrance :inlove: ubere spoustu času, dokonce jsem zredukovala nemrtvé ovce ze 3 na 1 :p abych stíhala, snad nebude třeba spousta těch potvůrek do příštích úkolů. Na příští děsivku plánuji už jen doplňování stodoly :D která zeje prázdnotou :cry:
     
    Honzulka05 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  17. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Družstvo hotové, limit splněný,kočko víly nakrmené sk a už jsou v liště. Ovse mám jenom 2 a taky je krmím sk,to bych nedělala nic jiného než pěstovala na žrádlo. Teď se zaměřím na medúzovou vrbu,mám jenom 1 tam je toho taky požehnaně.

    [​IMG] [​IMG]
     
    DANKA722 a Honzulka05 tohle ocenili.
  18. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    No, tak jsem myslela, že konečně zasadím svojí 1. Medúzovou vrbu...
    ...a já si trubka spletla bubu-kytky. Místo Svírající trávy jsem zasela Boltcovitku:cry::cry::cry:

    No nic, tak příště... To už za necelou hodinku "nedám". Chjo
     
    Honzulka05 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  19. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Nooo, mně přijel na otočku domů chlap, takže jsem k PC se přihnala přesně ve 14:00 a kruci hřbitov zavřeli :(
    No nic, tak příště, 100 SH v loji.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  20. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    .macca., čóó;)
    a ja :music: som si myslela, že ma RT neprekvapí [​IMG]
    ale tých paradajok máš nejak pomenej;) [​IMG]
    družstvo ešte nemám[​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.