Děsivá noc - update / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 16/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Prosím o seznam toho co se skrze Děsivku musí platit Florenama. Nějako mi to totiž uniklo. Tedy krom věcí které jsou rovnou prodávané za Floreny jako například nové recepty.
     
  2. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    pajda : to chce klid. Jen se prostě oběvil další prudič a rejpal. Jen to nemá v podpisu.
    Prostě si ho nevšímej a on časem buď přestane, nebo to bude psát srozumitelněji a z příkladama.
    Já tím taky prošel :)
     
  3. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Z nových receptů jsem poněkud na rozpacích.
    Zaujalo mě jen Upíří sérum - + 2ks ze sklizně děsivých rostlin na 5 h, ale diamantový slot?
    Jaký má význam ve srovnání s MJS?
    :D
     
  4. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    rossiho1972 se nema cenu ptat - ten si jen prijde zaplivat a zbytek stejne necte xD

    Mikeš Jaky ma vyznam ve srovnani s MJS zluty kokos? ;)
     
  5. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Milý rossi, to, že farma jde z kopce, tvrdím už dobrých pět let. až to jednou přijde - to bude překvapení!
     
  6. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Mikeš : jo mě hned napadlo "týýý kokso, mi z toho můžem vytáhnout +4 ?? Tak to bude síla" no a pak jsem si všiml že je to diamantový slot. Takže se jedná jen o časově kratší verzi MJS určených pouze (a jen) na děsivý chvilky.
    Takže pokud nemáš vyloženě potřebu mít +2 na farmě a bahamce, tak použiješ tady ten utrejch při úplňku.

    Jinou výhodu jsem nenašel.
     
  7. Nenince

    Nenince Aktivní autor

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe.
    Tieto nové plochy budú dostupné a otvorené len počas akcií ako desivá noc alebo budú otvorené stále?

    Žiadny. Zase je to nepremyslené na tie recepty.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 17/10/17
    maribeja tohle ocenil(a).
  8. Tygřice1970

    Tygřice1970 Stálice fóra

    Mě by zajímalo, když se nový mazlik může dát i na novou děsivou plochu na dekorace a bude dávat + 15 % BZ/TBZ,zda se do toho Strašidelného domu k dekoracím dostaneme i mimo děsivou noc?? Pokud je to někde psané, tak jsem přehlídla a omlouvám se.
     
  9. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Možná by nebylo od věci rozšířit diamantové a zlaté sloty.... Pak by mělo smysl rozšiřování pomocníků. (jedu pravidelně MJS, Velikonoční marm, mrkvový chleba a cuk-jabl. koláč umocněný Pinkie koláčem) Jára
     
  10. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Bezejmenný - tomu říkáš výhoda? Leda v uvozovkách.
    :D
    Jasně, že volím z mnoha důvodů raději MJS na 18 h a s Pinki i delší..
    Takto RT na receptech asi moc nevydělá.
    matlafous - no právě, ten já nepoužívám, také na co, že.
    Možná ti, co mají řemeslo v nižším stupni a k MJS se ještě nedopracovali.
     
    zejdy66, maribeja a -Kuteno- tohle ocenili.
  11. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Mikeš Pripadne ti, co na farme maji bezne jen stromy nebo chlivky a na Baha pak pestuji. Nevim - nektere remeslne produkty mi taky nedavaji prilis smysl, ale nejak se tim nezatezuju.
    Z novych receptu je pro mne osobne zajimavy pouze ten na kraceni chlivku (kraceni plodin bohuzel RT nedal), ale ten je zase ve zlatem slotu, takze opet nestastny, pac tam hodim syrove kulicky a valentynsky kvetinac za par krejcaru a nemusim placat bubu kytky.

    EDIT: Takze nove recepty povazuju za takovy ten tah: vlk se nazral a koza zustala cela. Kdyby byly aspon ve stribre...
     
    Naposledy upraveno: 17/10/17
  12. jatelina

    jatelina Pisálek fóra

    Měsíční pole... Já tomu budu prostě říkat STRAŠIDELNÝ HŘBITOV... Doufám že hudba se nezmění. Víly mě moc strašidelné nepřijdou... v roce 2014 mě Děsivá noc připadala nejlepší... :)
     
    evainfo, ldivacka a -Amalka tohle ocenili.
  13. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Tygřice1970,

    Strašidelný dům bude dostupný i mimo děsivou noc a to jako jediná z ploch Měsíčního světa
     
  14. dubinka99

    dubinka99 Zelenáč fóra

    Těším se myslím že to bude hezký :inlove:8)
     
    evainfo, MatysekKamilek a burds tohle ocenili.
  15. vikth

    vikth Pisálek fóra

    Dřív jsem hrál pro zábavu a těšil na na akce např. děsivku.
    Teď už budu hrát jen pro to abych to stačil vše odklikat.
     
    evainfo, babička-květa a -Amalka tohle ocenili.
  16. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Tak to Upíří sérum je pěknej sajrajt. MJS funguje i na krchově,pardom,na měsíční louce(tfujtajbl),tudíž "sérum" přidá jen další +1.
    No a když si spočítám jak dlouho trvá vypěstovat věškeré jeho ingredience (a to musím vyhodit z plochy stromy a chlévy,které potřebuji stále),vychází mě zelená nula.Dokud nebude ve zlatém slotu,nebudou bubukytky na trhu,nebude jeho účinnost aspoň 10 hod.,nebo aspoň nebude i na akční kytí, preferuji nadále MJS.Ostatní recepty na BZ mám na háku.
     
  17. babichlum

    babichlum Zelenáč fóra

    no nevim my starsi nebudeme vedet kam driv bojim ze se budu v tom motat.nevim co driv kupovat neni to pro me jednoduche cemu se driv venovat uz ted si pletu kde jsem byla.hezkou hru a premysleni vam vsem
     
    evainfo, matlafous123 a -Amalka tohle ocenili.
  18. LindaFarmářka61

    LindaFarmářka61 Pilný autor

    Ahojte všichni, tak já mám přímo úžasný týden. Luxusní počasí, pět dní v kuse volno, postup na stý lvl, no a k tomu hezoučké nové bubu plochy. Mně se líbí a jak to bude vypadat v akci, uvidím až při akci..:))
    Recepty mě tak nějak nechávají chladnou, možná si to rozmyslím, ale zatím za mě nee.
    Kočičí víla je roztomilá, ale moc strachu nenahání. Ale já mám ráda nové věci, tak se na těším. (fakt ovšem je, že strašidelný hřbitůvek v té původní podobě mi bude chybět).
    Jdu venčit hafíky, aby z toho hezkého počáska taky něco měli. I když, oni raději zimu. V tom se s nimi rozhodně neshodnu.
    Krásné odpoledne, zdraví LF
     
  19. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Je to presnne tak, ako som čakal. Strašidlá a všetka tá desivosť sa vytráca a nahrádza ich motív fantasy rozprávky. Ale tak to až tak nevadí. :) No som nadšený, že konečne pridali druhú plochu pre pestovanie desivých rastlín. Úlohy v hale sa budú plniť rýchlejšie, no predpokladám že rýchlejšie budú aj pribúdať. :p
     
    evainfo a matlafous123 tohle ocenili.
  20. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Ahojky.
    Mám pocit,že se nám na strašidelný hřbitov trošku vloudila Fantasyrama. Kočičí víla mi moc strašidelná nepříjde.
    Je to ovšem nový vítr do stereotypu,do kterého se mi tahle hra po letech hraní tak nějak upadla.Akce za akci(které poslední dobou už nestíhám a nějak mi je to jedno).
    Takže se těšákuju a vypadá to fajně. Jen ta děsivka na 24 hodin je pro mě jen sklidit a zasadit a konec.Víc někdy prostě nezvládám. Chtělo by to ke krásnému update také vylepšit dobu hraní.Pokud budou přibývat rostliny,stromy a chlévy,nevím nevím.
    A tak prosím a škemrám,alespoň o dník navíc obyčejné děsivky.

    Ovšem.Jestli to takhle půjde dál, budou naše farmy dost přecpané.Už takhle je to toho až moc. Nestačím se orientovat v novinkách.Hlavně ve stromech.Jejich názvy nemají s farmou nic společného a dost špatně se mi pamatují.
     
    Naposledy upraveno: 17/10/17
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.