Děsivá noc - update / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 16/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Změna je život, uvidíme, snad se to bude líbit, ale určitě ne všem, jak to tady bývá ;) kdo nekupuje pomocníky, tak bude asi zklamán, protože už se to skoro nedá klikat ručně, vůbec při akcích.
    Jsem docela zvědavá na recepty, co nám budou poskytovat za výhody, ale ty ve Farm. obchodě budou drahé, to bude zas FL, když to bude lákavé a budeme to všechno potřebovat. A také to bude jen nabídka na urč.dobu, takže čekat na 50% slevu asi nebude mít smysl, nu snad nebudu potřebovat vše, ale budu vybírat jen ty skvělé produktové pomocníky

    :D
     
  2. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Kam se hrabe Měsíční pole s Houbovým lesem na hřbitov, krchov a cintorín.
    :D
     
  3. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Jsem jediná kdo vidí jen jednu plochu na pěstování a jednu na dekorace? Houbový les je na rostliny, stromy a zvířata a Strašidelný dům je na dekorace. Měsíční pole je název toho všeho jako třeba Bahamarama nebo Farma. Co je ta další plocha, o které někteří píšete?
    Edit: jo, už to taky vidím. Měsíční pole a Měsíční svět jsem vzala jako jedno.

    No a jinak asi budu z mála těch, kdo se na to netěší. Fantazy jsem nehrála a tyto malůvky mě opravdu neberou. Ach jo.
     
    Naposledy upraveno: 16/10/17
    burds, kaolín11 a vilm4 tohle ocenili.
  4. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    když nebude zachovaný hřbitov,zřejmě nebudeme sklízet co jsme tam před měsícem zaseli?
     
  5. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Mne to vůbec nezajímá,bude to nuda a votrava-kecám,těším se jako cvok,juchala jsem u klávesnice,jsem máčo a jsem na to hrdá!!!Kdy já dostanu rozum?
     
  6. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    Taky jsem zvědavý a doufám, že budu překvapený příjemně...
     
  7. lase2

    lase2 Magnát fóra

    teda děcka, já jsem napnutá jak kšandy na obtloustlém domovníkovi :)
    Kdyby nám alespoň už dali ty popisky, hlavně k receptům. Chodím sem co 30 minut, aktualizuji a pořád žádné info, to je normálně o zdraví :p
     
  8. doben

    doben Ikona fóra

    Děsivka mě moc nebaví, takže jsem zvědavý, jestli se to po zavedení tohoto updatu do hry změní. Nejvíce mě zajímá, jak to bude s přístupem na ty plochy, protože se mi nechce věřit, že nás na ně pustí jen jednou měsíčně.
     
    evainfo, MatysekKamilek a zejdy66 tohle ocenili.
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    doben Pak už by to nebyla Děsivá noc, ale Noční můra!o_O Hlavně pro klikaře.:sleepy:
     
  10. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Zatím nejásám ani netrpím skepsí. Uvidíme.
     
  11. 70zinka

    70zinka Rádoby autor

    Pre mňa osobne možno sklamanie. Ak má byť desivá noc na troch plochách len tak krátko, tak načo? Kedysi bola krásna Fantasyrama... nádhera, graficky top prepracované, pohladenie pre oči... naliala som tam kopec reál prachov a zavreli to. Tak či tak by Farmerama potrebovala nejaké nové plochy, to čo je nestačí a aj keď som dosť vysoký level, nie som schopná sa dostať k rozšíreniu plochy na Baha, mám len tie dve plochy a ani to nevidím na skoré rozšírenie. Zbieranie banánov tiež ide pomaly, tak sa furt motám na základných položkách pestovania. Nalievať prachy som reálne už prestala. Farmerama začína byť pre profi hráčov s nutnosťou investovať mesačne cez 30€, škoda. Stonku som dodnes neaktivovala a ani to nemám v pláne... zbytočná časť.
     
    Trepifajksl a Peto121 tohle ocenili.
  12. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Pomalu je to jako s tabletama do myčky - za chvíli to bude 10 v jednom o_O

    Samostatná farma má 3 plochy a park, Bahamarama už taky, teď ještě krchov na 3 plochy, co přijde dál? Se děsím už preventivně i mimo děsivku.
     
  13. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Těším se. Necháme se překvapit, jak to všechno bude... pozítří... BU, bu, BU, bu.... Jára
     
    evainfo a matlafous123 tohle ocenili.
  14. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Pokud bude děsivka fungovat na stejné principu, tak je mně jedno, jestli těch hřbitovů bude tolik, kolik jim mám kolem sebe v reálu nebo jen ten jeden malovaný. A speciální domek na dekorace, to jako kolumbarium? Večer sklidím,zasadím ráno si to zopakuji a zase měsíc pauza:)
     
  15. p-eetra

    p-eetra Vážený autor

    Bezva, konečně hnu s těmi úkoly ze záhrobí když nám přidají plochu
     
    evainfo, MatysekKamilek a Ifča73 tohle ocenili.
  16. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Třeba nám plochy dají na stálo nejen o děsivce,já se spíš bojím jestli mi ten důchod bude stačit, asi si mladým řeknu o příspěvek ;)
     
    Lyzarka, evainfo a burds tohle ocenili.
  17. škopková57

    škopková57 Rádoby autor

    Super,moc se těším!Jste borci!
     
  18. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Zvědavá na novoty jsem, to jo, ale protože mimo akce klikám ručně, nevím jestli se těším. No, přestala jsem kupovat tajemné, možná si dovolím investovat do pomocníků. Teď kupuji pravidelně jen turbomlýn a chci se v rámci i svých skromných finančních možností na chodu hry podílet, tak vlastně proč ne.
     
  19. zetorka25

    zetorka25 Aktivní autor

    Dobré ráno všem. Uvažuji o novém pojetí děsivky a opravdu by bylo jen logické, aby byla přístupná stále. Napovídá samostatná plocha na dekorace. Kliknout je jednou za měsíc by bylo proti všem zásadám tržní ekonomiky. A pokud si RT dal tu práci se změnou, bude chtít mít zisk. S jistou nostalgií vzpomínám na dobu, kdy nebyl ani hřbitov a děsivka se aktivovala na hlavní farmě. Dneska už je mnohem víc plodin, jsou stromy a stáje. To vše se musí obhospodařit, tak proč hráče omezovat na krátký čas v každém měsíci. RT je určitě rozumný a dá nám možnost nakupovat pomocníky, zuzinu, ponožky, turbomletí a podobné vychytávky i na nový měsíční svět. Pokud bude otevřený trvale, bude víc nákupů a zisků.
     
  20. Štika

    Štika Mistr fóra

    To já se nových změn na Farmě spíš děsím než těším...ale je to děsivka tak snad to tentokrát bude správně.
    Jen jsem zvědavá jestli budou změny také za hvězdičky nejen za floreny. Hvězdiček nám RT poslední dobou naděluje podezřele hodně.
    Jo a že nás to bude něco stát tak to je jisté.
    Já bych uvítala o jednu plochu víc na hlavní Farmě,bourání při akcích je taky děsivka když se stavitel seká. A v liště už toho mám nacpané tolik,že když je potřeba nějaký chlívek či strom při akci ,tak se musím jít mrknout zda to vůbec vlastním.
    No kamarádi, necháme se překvapit.......nebo spíš vyděsit xD.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.